Hlavná stránka / Produktové vitríny / Chladiace vitríny, vinotéky

Chladiace vitríny, vinotéky

Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše

Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše

Malá, praktická, chladiaca: mini chladnička Klarstein Frosty elegantne zapadne do izby alebo kancelárie, pričom ponúka dostatok miesta na lieky, malé desiaty a nápoje.

Konečne chladné miesto pre dôležité liečivá. Chladnička Klarstein Frosty sa vďaka svojim rozmerom zmestí aj do tej najmenšej miestnosti a ponúkne dostatok miesta na skladovanie všetkých liekov, ktoré chcete mať stále poruke. Samozrejme, chladnička za elegantnými sklenými dvierkami spoľahlivo vychladí aj desiaty, nápoje alebo vína. Vnútorný objem 13 litrov a tri vysúvateľné police ponúkajú miesto na chladenie 4 fliaš vína súčasne. Vysúvateľné mriežky zabezpečujú aj optimálne nastavenie vnútorného priestoru. Teplotné rozmedzie od 8 do 18 °C sa jednoducho nastavuje otočným regulátorom na dosiahnutie najoptimálnejšej teploty.

Vďaka nízkej spotrebe elektrickej energie a nepatrnej hlučnosti sa chladnička Klarstein Frosty skvele hodí aj do kancelárií.

Popis:

- Flexibilná: kompaktná, elegantná chladnička na víno, desiatu alebo lieky
- Výkonná: spoľahlivo vychladí na teplotu v rozmedzí od 8 až 18 °C
- Kompaktná: nájde si všade miesto vďaka úzkemu dizajnu
- Jednoduché ovládanie: bezstupňové nastavenie teploty otočným regulátoro

Technické údaje:

- Teplotný rozsah: 8 - 18 °C
- Objem: 13 litrov
- Vyberateľné mrežovité police
- Vnútorné osvetlenie
- Prevádzková hlučnosť: 35 dB
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Rozmery:

- Rozmery: cca 17 x 44 x 50 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 190 cm
- Hmotnosť: cca 7,2 kg

Obsah zásielky:

- 1 x chladiaca vinotéka
- 3 x mrežovitá polica
- Návod na použitie


- Teplotný rozsah: 8 – 18 °C
- Objem: 13 litrov
- Vyberateľné mrežovité police
- Vnútorné osvetlenie
- Prevádzková hlučnosť: 35 dB
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
- Rozmery: cca 17 x 44 x 50 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 190 cm
- Hmotnosť: cca 7,2 kg

Cena bez DPH: 90,82 eur

Chladiaca vinotéka Vinarium, 4 fľaše

Chladiaca vinotéka Vinarium, 4 fľaše

Klarstein vinotéka Vinarium sa zakaždým postará o perfektne vychladený pôžitok z vína u Vás doma. Dotykové pole, ktoré sa jednoducho ovláda na prednej strane, garantuje precízne a nekomplikované nastavenie teploty od 12 do 18 stupňov. Svojim nanajvýš vysokokvalitným zovňajškom s lesknúcimi sa presklenými dverami a svojimi kompaktnými rozmermi si nájde miesto všade a vyzerá vyslovene ušľachtilo. Tak si môže každý pôžitkár, ktorý ocení víno vychladené na stupeň presne, a ktorý nemá príliš veľa priestoru, vychutnávať víno s perfektnou teplotou vychladenia. Vnútorný priestor vinotéky s objemom 14 litrov ponúka priestor až pre 4 fľaše. Pochrómované regálové poličky sú odnímateľné a podľa potreby je ich možné bezproblémovo vyčistiť. Vďaka termoelektrickému chladeniu je vznik hluku nanajvýš nízky, iba 38dB. Okrem toho je možné chladničku jednoducho pripevniť na stenu prostredníctvom priloženého montážneho materiálu a aj vo visiacej polohe je to pravý ozdobný kúsok. Dostupné farby: čierna


- teplotný rozsah: 12 až 18 stupňov
- presklené dvere s dotykovými plochami
- 14 litrový objem
- prevádzková hlučnosť: 38 dB
- vnútorné osvetlenie
- úchytná priehlbeň
- otváranie dverí vľavo
- spôsob umiestnenia: voľne stojaca alebo závesná
- menovitý výkon: 130 W
- napájanie: 220-240 V ~ 50-60 Hz
- vonkajšie rozmery: cca 42 x 46 x 30 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery: cca 35 x 40 x 10 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 160 cm
- hmotnosť: cca 12 kg

Cena bez DPH: 105,36 eur

Chladiaca vinotéka Reserva Piccola, 8 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva Piccola, 8 fliaš

Zariadenie Klarstein Reserva Piccola je čierna chladnička na víno, ktorá bola navrhnutá s veľkým zmyslom pre moderný životný štýl nielen ako funkčný objekt, ale ako hodnotný elektronábytok.Za zrkadlovým sklom s dvojitou izoláciou možno umiestniť až do 8 štandardných fliaš víno v príjemnom modrom LED osvetlení. Obsluha chladničky sa vykonáva cez dotykovú obsluhovaciu sekciu.Dizajn čierneho zariadenia Klarstein Reserva Piccola najlepšie ladí s elegantným zariadením. Vďaka svojmu vysokému prezentačnému faktoru sa chladnička na víno navyše hodí aj pre umiestnenie v barových oblastiach hotelov a v luxusnejších stravovacích zariadeniach.Vezmite, prosím, na vedomie, že zariadenie má dotykové blokovanie, ktoré môžete zrušiť súčasným stlačením tlačidla „plus“ a „mínus“.Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010:Energetická trieda : B (na stupnici od A +++ (najvyššia efektivita) po G (najnižšia efektivita))Ročná spotreba energie (AEC) v kWh/rok : 155 kWh/rok (spotreba energie v kWh/rok na základe výsledkov normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba elektrickej energie závisí od používania a umiestnenia zariadenia.)Kapacita úložného priestoru: 25 litrov/8 fliaš – Údaj „fľaše“ sa vzťahuje na počet štandardných 0,75-litrových fliaš, ktoré môžu byť uskladnené v chladničke.Klimatická trieda: NKlimatická trieda "rozšírené mierne pásmo" má symbol "SN" pre priemernú teplotu okolia od 10 do 32 stupňov C.Klimatická trieda "mierne pásmo" má symbol "N" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 32 stupňov C.Klimatická trieda "subtropické pásmo" má symbol "ST" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 38 stupňov C.Klimatická trieda "tropické pásmo" má symbol "T" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 43 stupňov C.Hladina hluku v dB (A) re 1 pW : 30 dB - merané podľa smernice 86/594/EWGS. Toto zariadenie je určené výlučne na uskladnenie vína.


- Teplotný rozsah: 8 až 18 °C
- Zobrazenie teploty: Celzius, Fahrenheit
- Jednoducho sa čistí
- Odnímateľná polica
- Vzadu miesto pre uloženie kábla
- Nastaviteľné nožičky
- Zablokovanie tlačidiel
- Prevádzkový hluk: 30 dB
- Výkon: 65 W
- Napájanie: AC 220 - 240 V, 50/60 Hz
- Vonkajšie rozmery: 41 x 27 x 50 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 34 x 18 x 32 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: 1,9 m
- Hmotnosť: cca 8,4 kg

Cena bez DPH: 105,36 eur

Chladiaca vinotéka HEA3-RESERVEPICOLA8H, 8 fliaš

Chladiaca vinotéka HEA3-RESERVEPICOLA8H, 8 fliaš

Táto atraktívna chladnička na víno od spoločnosti Klarstein je praktický aj krásny kus nábytku pre nadšencov vína.Vo vnútri ponúka chladnička na víno priestor pre ??osem fliaš vína; aktuálni favoriti si tak vždy udržia tú správnu teplotu. Keď je prístroj prevádzkovaný pri izbovej teplote 25 stupňov Celzia, môže ochladiť víno na teplotu 8 až 18 stupňov Celzia. Pri prázdnom stave potrebuje ??chladnička na víno pre tento proces asi štyri hodiny.Aj z vonkajšej strany Vás chladnička na víno presvedčí: Ovládanie pomocou atraktívnej dotykovej plochy ide od ruky a uložené fľaše vína sú príjemne osvetlené na modro.Potešenie - pre všetky zmysly!Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010:Energetická trieda : B (na stupnici od A +++ (najvyššia efektivita) po G (najnižšia efektivita))Ročná spotreba energie (AEC) v kWh/rok : 155 kWh/rok (spotreba energie v kWh/rok na základe výsledkov normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba elektrickej energie závisí od používania a umiestnenia zariadenia.)Kapacita úložného priestoru: 25 litrov/8 fliaš – Údaj „fľaše“ sa vzťahuje na počet štandardných 0,75-litrových fliaš, ktoré môžu byť uskladnené v chladničke.Klimatická trieda: NKlimatická trieda "rozšírené mierne pásmo" má symbol "SN" pre priemernú teplotu okolia od 10 do 32 stupňov C.Klimatická trieda "mierne pásmo" má symbol "N" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 32 stupňov C.Klimatická trieda "subtropické pásmo" má symbol "ST" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 38 stupňov C.Klimatická trieda "tropické pásmo" má symbol "T" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 43 stupňov C.Hladina hluku v dB (A) re 1 pW : 30 dB - merané podľa smernice 86/594/EWGS.Toto zariadenie je určené výlučne na uskladnenie vína.


- Teplota nastaviteľná medzi 8 a 18 stupňov Celzia
- Osvetlenie pomocou zapínateľnej LED lampy
- Vrátane troch odnímateľných chrómovaných políc
- Po bokoch dverí zapustené držadlá
- Skriňa z kovu a plastu
- Napájanie: 230 V, 50 Hz
- Vonkajšie rozmery: 26 x 47 x 51 cm
- Vnútorné rozmery: 17,5 x 35 x 31 cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca 9 kg

Cena bez DPH: 109,00 eur

Chladiaca vinotéka Ceres, 6 fliaš

Chladiaca vinotéka Ceres, 6 fliaš

Ceres je jemná a malá chladnička, ktorá so svojim objemom 16 litrov ponúka miesto pre 6 fliaš vína. Želanú teplotu je možné jednoducho a precízne nastaviť v rozmedzí 12 a 18 stupňov prostredníctvom dotykového ovládania nachádzajúceho sa na prednej strane. Tu je možné zapnúť aj vnútorné osvetlenie, aby ste mohli hodiť pohľad do vnútra chladničky. Vďaka termoelektrickému chladeniu je vznik hluku nanajvýš nízky, iba 38dB.
Vo vnútornom priestore vinotéky od spoločnosti Klarstein sa nachádzajú 2 pochrómované regálové poličky, ktoré sú odnímateľné a podľa potreby je ich možné bezproblémovo vyčistiť. Svojim nanajvýš vysokokvalitným zovňajškom s lesknúcimi sa presklenými dverami a svojimi kompaktnými rozmermi si nájde miesto všade a je vhodná do každého prostredia. Teraz môžete hocikedy piť alebo ponúkať perfektne vychladené víno - napríklad k nejakej sviatočnej príležitosti. Samozrejme, vinotéka je vynikajúca aj pre takých ľudí, ktorí si sami chcú dopriať niečo dobré.

Dostupné farby: čierna


- teplotný rozsah: 12 až 18 stupňov
- presklené dvere s dotykovými plochami
- 16 litrový objem
- prevádzková hlučnosť: 38 dB
- spôsob umiestnenia: voľne stojaca 
- vnútorné osvetlenie
- otváranie dverí vľavo
- úchytná priehlbeň
- napájanie: 220-240 V ~ 50-60 Hz
- vonkajšie rozmery: cca 25 x 37 x 50 cm  (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery: cca 20 x 28 x 32 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 160 cm
- hmotnosť: cca 9,7 kg

Cena bez DPH: 109,00 eur

Chladnička na nápoje Klarstein Vinovista Picollo, 8 fliaš

Chladnička na nápoje Klarstein Vinovista Picollo, 8 fliaš

Malý balíček občerstvenia: Chladnička na nápoje Klarstein Vinovista Picollo chladí so svojimi kompaktnými rozmermi predovšetkým tam, kde sa iné zariadenia nedostali kvôli nedostatku miesta. Nielenže zapadne do najmenších kuchýň, je tiež ideálna ako minibar v hosťovských izbách, kanceláriách alebo spálňach. Tam nenápadne zapadne vďaka svojmu mimoriadne tichému pracovnému chodu a zažiari svojím elegantným exteriérom. Štýlové osvieženie s mini chladničkou na nápoje Klarstein Vinovista Picollo nie je žiaden problém. Do 24-litrového interiéru zariadenia sa bez problémov zmestí až do 8 fliaš s vínom alebo nápojmi, alebo až do 16 nápojových plechoviek (0,33 litra). Nápoje môžu byť vychladené na požadované teploty v rozmedzí od 8 do 18 °C (46 - 65 °F). Na uloženie fliaš sú k dispozícii 3 chrómované kovové police. Vďaka termoelektrickému procesu chladenia je inteligentná mini chladnička vyslovene nehlučná a neruší dokonca ani spánok v spálni. Priamo na elegantných presklených dverách s aplikáciami z ušľachtilej ocele je dotykový ovládací panel, cez ktorý sa nastavujú teploty a biele osvetlenie vnútorného priestoru. Integrovaný LCD displej spoľahlivo zobrazuje teplotu v interiéri. Kompaktné rozmery minibaru Klarstein Vinovista Picollo sú obzvlášť praktické. Jednoducho si nájde svoje miesto aj v malých miestnostiach: Chladené občerstvenie kdekoľvek sa vám páči!

Popis:
- Štíhly dizajn: kompaktná mini chladnička na nápoje s objemom 24 litrov pre 8 fliaš alebo 16 plechoviek
- Dokonalá prezentácia: Sklenené dvere s aplikáciou z ušľachtilej ocele, so zaoblenými rohmi a bielym vnútorným osvetlením
- Jednoduché ovládanie: vonkajší dotykový panel s LCD displejom pre teplotu a svetlo
- Tichý chod: termoelektrické chladenie pre čo najnižší prevádzkový hluk
- Teploty podľa Vášho výberu: postupne nastaviteľné chladenie od 8 do 18 °C

Technické údaje:

- objem: 24 litrov
- priestor pre 8 fliaš (po 0,75 l) alebo 16 plechoviek (po 0,33 l)
- sklenené dvere s aplikáciami z ušľachtilej ocele
- 3 police z chrómovaného kovu
- vnútorné osvetlenie v bielej farbe
- doraz dverí: vpravo (nie je vymeniteľný)
- teplotný rozsah: 8 až 18 °C (46 - 65 °F)
- LCD displej na zobrazenie vnútornej teploty a nastavenie teploty
- zobrazenie teploty buď v °C alebo °F
- max. tvorba hluku: 41 dB
- chladenie: termoelektrické (neobsahuje žiadny chladiaci prostriedok)
- odkvapkávacia nádoba na zachytávanie kondenzovanej vody (nachádza sa v spodnej časti na zadnej strane zariadenia)
- príkon: 70 W
- napájanie: 220 - 240 V~/50 Hz

Rozmery:

- Rozmery: cca 26 x 47 x 49,5 cm (Š x V x H)
- Dĺžka sieťového kábla: cca 185 cm
- Hmotnosť: cca 9,3 kg

Obsah zásielky:

- 1 x chladnička na nápoje
- 3 x kovová polica
- 1 x odkvapkávacia miska
- Nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina)


- objem: 24 litrov
- priestor pre 8 fliaš (po 0,75 l) alebo 16 plechoviek (po 0,33 l)
- sklenené dvere s aplikáciami z ušľachtilej ocele
- 3 police z chrómovaného kovu
- vnútorné osvetlenie v bielej farbe
- doraz dverí: vpravo (nie je vymeniteľný)
- teplotný rozsah: 8 až 18 °C (46 – 65 °F)
- LCD displej na zobrazenie vnútornej teploty a nastavenie teploty
- zobrazenie teploty buď v °C alebo °F
- max. tvorba hluku: 41 dB
- chladenie: termoelektrické (neobsahuje žiadny chladiaci prostriedok)
- odkvapkávacia nádoba na zachytávanie kondenzovanej vody (nachádza sa v spodnej časti na zadnej strane zariadenia)
- príkon: 70 W
- napájanie: 220 – 240 V~/50 Hz
- Rozmery: cca 26 x 47 x 49,5 cm (Š x V x H)
- Dĺžka sieťového kábla: cca 185 cm
- Hmotnosť: cca 9,3 kg

Cena bez DPH: 118,09 eur

Chladiaca vinotéka Vinamora, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinamora, 12 fliaš

Ekologická chladnička na víno Klarstein Vinamora poskytuje dobrú teplotu až pre 12 fliaš Vášho najlepšieho vína. Pôžitok na viacerých poschodiach. Vybavená piatimi vyberateľnými regálovými priečinkami z ušľachtilej ocele, ponúka miesto celkovo pre 12 fliaš najlepšej hroznovej šťavy. Tieto možno zvonku sledovať cez sklenenú prednú časť bez otvorenia dvier. Chladiaca teplota môže byť nastavená medzi 11 - 18 °C, čím sa dosiahne ideálna teplota pre pitie každého vína. Dobré izolačné materiály a vzadu schovaný ventilátor udržujú stabilnú teplotu. Pritom má chladnička na víno príkon iba 70 W spotreby v úspornej trvalej prevádzke a získala energetickú triedu B. Veľmi nízka prevádzková hlučnosť iba 30 dB tiež presvedčí. Chladnička Vinamora je riadená pomocou dotykovej ovládacej sekcie s malým LCD displejom, ktorý zobrazuje nastavenú teplotu. Okrem teploty možno na ovládacom paneli zapnúť a vypnúť vnútorné osvetlenie. Cez elegantné predné sklo ho je vidieť nielen pri otvorených dverách a dodáva vínu správny efekt. Celkový elegantný dizajn dobre ladí s jednoduchým štýlom zariadenia. Vďaka svojmu vysokému faktoru prezentácie je tiež vhodná pre umiestnenie v oblasti hotelových barov a luxusných gastronomických zariadení. S chladničkou na víno (známa tiež ako temperovacia chladnička na víno) Klarstein Vinamora získate ideálnu kombináciu pre skladovanie a chladenie. Chladnička na víno tak garantuje, že možno pre každú príležitosť servírovať chladené víno. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Ochranná značka dodávateľa: Klarstein Značka modelu dodávateľa: 10029816 Kategória chladiaceho modelu spotrebiča pre domácnosť: 10 Trieda energetickej účinnosti: B Spotreba energie 173 kWh/rok, založená na výsledkoch normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba závisí od použitia a umiestnenia zariadenia. Kapacita "iného priečinku": 35 litrov Projektovaná teplota "iného priečinku": 16 °C Nezamŕzajúca: odpadá Čas vzostupu teploty/Skladovací čas pri poruche v hodinách: odpadá Chladiaca kapacita v kg/24h: odpadá Klimatická trieda: SN, N (Toto zariadenie je určené pre prevádzku pri okolitej teplote medzi 16 °C a 32 °C.) Emisie hluku v dB(A) na 1 pW: 30 dB(A) na 1 pW Zariadenie na zabudovanie: nie


- Teplotný rozsah: 11-18 °C
- Okolitá teplota: 30 °C
- Typ konštrukcie: termoelektrická
- Zabudovanie: voľne stojaca
- Zobrazenie teploty: Celzius, Fahrenheit
- Doraz dverí namontovateľný z oboch strán
- Priestor pre uloženie kábla
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Výkon: 70 W
- Napájanie: AC 220 - 240 V, 50 Hz
- 26 x 65 x 50 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 17 x 52 x 31 cm (ŠxVxH)
- Priečinok: 18,5 x 29,5 cm (ŠxH)
- Dĺžka kábla: 1,85 m
- Hmotnosť: cca 12,4 kg

Cena bez DPH: 123,55 eur

Chladiaca vinotéka Reserva Piccola, 8 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva Piccola, 8 fliaš

Atraktívna skrinka na chladenie vína zo série Reserva Piccola od výrobcu Klarstein je rovnako praktická ako aj dizajnovo štýlová.

Vnútorné oddelenie ponúka tri vyberateľné drevené poličky, na ktoré možno umiestniť dokopy 8 vínových fliaš. Tak možno vychladiť niekoľko fliaš vína na požadovanú teplotu. Pri vonkajšej teplote okolo 25°C dokáže chladnička vychladiť víno na teplotu od 8°C do 18°C. Prázdna chladnička sa vychladí na teplotu 15°C za cca. 1,5h, na nižšiu teplotu okolo 2-2,5h. Teplotný senzor pracuje len vtedy, ak stúpne teplota nad nastavenú hodnotu.

Chladnička osloví aj svojím vonkajškom - jej konštrukcia je vyrobená z atraktívneho čierneho kovu. Okienko ponúka pohľad na osvetlené, chladiace sa vína, a rám z brúseného nerezu dodáva punc luxusu. Ovládanie cez dotykovú plochu prebieha ľahko a intuitívne, v priebehu pár sekúnd nastavíte požadovanú teplotu. Zapínateľné LED osvetlenie osvieti fľaše namodro.

Skrátka pôžitok pre všetky zmysly!

Energetická trieda: B (A+++ je najvyššia úsporná energ. trieda, G je najnižšia)

Ročná spotreba prúdu (AEc) v kWh/rok: 155kWh / rok (skutočná hodnota závisí od teploty prostredia, v ktorom je zariadenie umiestnené, a od celkovej doby prevádzky)

Využiteľný objem: 25l (osem 0,75l fliaš)

Trieda klímy okolia: N

,,N" = stredná zóna, priemerná teplota okolia sa pohybuje v rozmedzí od 16 do 32°C

Emisia hluka v dB(A) pre 1pW: 30dB (A) re 1pW

Zariadenie je určené výhradne na uloženie vína!


- Osvetlenie dvomi modrými LED-lampami
- Teplotný senzor: chladenie prebieha len vtedy, ak teplota stúpne nad nastavenú hodnotu
- Vrátane troch regálových políc z dreva
- Do dvier postranne zabudovaná priehlbinová rukoväť
- Tri vyberateľné police
- Konštrukcia z kovu a umelej hmoty
- Napájanie: 230V, 50Hz
- Vonkajšie rozmery: 26 x 47 x 51cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 17,5 x 35 x 31cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca. 9kg

Cena bez DPH: 132,64 eur

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 18 fliaš

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 18 fliaš

Zariadenie Klarstein Vivo Vino je kompaktná chladnička na víno, ktorá bola navrhnutá s veľkým zmyslom pre moderný životný štýl nielen ako funkčný objekt, ale ako hodnotný elektronábytok. Za sklenenými dverami s dvojitou izoláciou možno umiestniť až do 18 štandardných fliaš na víno v diskrétnom LED osvetlení. Obsluha chladničky sa vykonáva cez dotykovú obsluhovaciu sekciu. Dizajn zariadenia Klarstein Vivo Vino najlepšie ladí s kvalitným zariadením. Vďaka svojmu vysokému prezentačnému faktoru sa chladnička na víno navyše hodí aj pre umiestnenie v barových oblastiach hotelov a v luxusnejších stravovacích zariadeniach. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Energetická trieda : B (na stupnici od A +++ (najvyššia efektivita) po G (najnižšia efektivita)) Ročná spotreba energie (AEC) v kWh/rok : 164 kWh/rok (spotreba energie v kWh/rok na základe výsledkov normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba elektrickej energie závisí od používania a umiestnenia zariadenia.) Kapacita úložného priestoru: 52 litrov/18 fliaš - Údaj „fľaše" sa vzťahuje na počet štandardných 0,75-litrových fliaš, ktoré môžu byť uskladnené v chladničke. Klimatická trieda: N Klimatická trieda "rozšírené mierne pásmo" má symbol "SN" pre priemernú teplotu okolia od 10 do 32 stupňov C. Klimatická trieda "mierne pásmo" má symbol "N" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 32 stupňov C. Klimatická trieda "subtropické pásmo" má symbol "ST" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 38 stupňov C. Klimatická trieda "tropické pásmo" má symbol "T" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 43 stupňov C. Hladina hluku v dB (A) re 1 pW : 30 dB - merané podľa smernice 86/594/EWGS. Toto zariadenie je určené výlučne na uskladnenie vína.


- Regulovateľná chladiaca teplota
- Teplotný rozsah: 11 až 18 °C
- Zobrazenie teploty: Celzius, Fahrenheit
- Obojstranne namontovateľné otváranie dverí
- Dvere s bočnou úchytkou
- Jednoducho sa čistí
- Priestor pre umiestnenie kábla na zadnej strane
- Výkon: 70 W
- Napájanie: AC 220 - 240 V, 50 Hz
- 34,5 x 65,5 x 49 cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca 16 kg

Cena bez DPH: 145,36 eur

Chladiaca vinotéka HEA-MKS-1, 16 fliaš

Chladiaca vinotéka HEA-MKS-1, 16 fliaš

Klarstein HEA-MKS-1 je matne čierna chladnička na víno so zmyslom pre moderný dizajn, vďaka čomu nie je len funkčným zariadením, ale aj elektronickým doplnkom.

Za dvojmo odizolované, mierne stmavené panoramatické dvierka môžete umiestniť až 16 fliaš. Zaujímavý dizajn je doplnený decentným modrým LED podsvietením.

Na ovládanie funkcií tejto vitrínovej chladničky je k dispozícii dotykový ovládací panel s modrými a oranžovými prvkami.
Celkový dizajn zariadenia je prispôsobený na integráciu do akýchkoľvek priestorov. Vďaka svojim vlastnostiam je Klarstein HEA-MKS-1 ideálny na umiestnenie v baroch a gastronomických zariadeniach.

Prosím, všimnite si, že zariadenie má blokovanie klávesnice, ktoré sa dá zrušiť súčasným stlačením tlačidiel plus a mínus.V súlade s nariadením EÚ č.: 1060/2010 a Zákonom o environmentálnom označovaní výrobkov uvádzame údaje:

Energetická trieda: C (v rámci škály od A+++ (najvyššia) po G (najnižšia))

Ročná spotreba energie v kWh/rok: 238 (na základe výsledkov štandardného 24-hodinového testu. Reálna spotreba závisí od spôsobu používania a umiestnenia zariadenia.)

Využiteľný objem: 48 l/ 16 fliaš – Tento údaj zohľadňuje fľaše so štandardným objemom 0,75 l.

Klimatická trieda: N
Klimatická trieda „rozšíreného mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 10 až 32°C symbol „SN“.
Klimatická trieda „mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 32°C symbol „N“.
Klimatická trieda „subtropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 38°C symbol „ST“.
Klimatická trieda „tropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 43°C symbol „T“.

Hlučnosť v dB: 30 – merané v súlade so smernicou 86/594/EWG


Zariadenie je určené výlučne na uskladňovanie vína.


- Nastaviteľná teplota chladenia – rozsah 8 až 18°C
- Dvojmo odizolované transparentné dvere
- Teplotný údaj - °C a Fahrenheit
- Vnútorné podsvietenie s funkciou standby
- Úchytky
- Jednoduché čistenie
- Úložný priestor na kábel
- Napájanie: 220 – 240 V, 50 až 60 Hz
- 43 x 51,5 x 48 cm
- Hmotnosť: cca. 14 kg

Cena bez DPH: 145,36 eur

Chladiaca vinotéka Barolo, 16 fliaš

Chladiaca vinotéka Barolo, 16 fliaš

Klarstein Barolo je úzka chladnička na víno, ktorá bola navrhnutá so zmyslom pre moderné bývanie nie ako obyčajný funkčný objekt, ale ako elektrický kus nábytku. Za sklenenými dverami s dvojitou izoláciou je uvedených na scénu v diskrétnom rampovom LED osvetlení až 16 fliaš. Obsluha chladničky sa vykonáva pomocou dotykového panelu. Dizajn zariadenia Klarstein Barolo dobre ladí s vkusným štýlom zariaďovania. Vďaka svojmu vysokému prezentačnému faktoru sa chladnička na víno ideálne hodí pre umiestnenie v baroch hotelov a luxusných gastronomických zariadení. Kto chce chladiť viac ako jednu fľašu vína, stretne sa s určitými problémami, ak použije „normálnu" chladničku: Vibrácie (napr. otvorenie/zatvorenie dverí chladničky, kompresor atď.) a homogénna chladiaca zóna majú významný vplyv na kvalitu vína, ak je uskladnené v tradičnej chladničke. S temperovacou chladničkou sa obídu tieto nebezpečenstvá, pretože predstavuje ideálnu kombináciu skladovania a chladenia. Pomocou rôznych temperovacích zón možno súčasne skladovať rôzne druhy vín. Chladnička na víno tak garantuje servírovanie perfektného vína na každú príležitosť. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Ochranná značka dodávateľa: Klarstein Značka modelu dodávateľa: 10029463 Kategória chladiaceho modelu spotrebiča pre domácnosť: 10 Trieda energetickej účinnosti: A Spotreba energie 131 kWh/rok, založená na výsledkoch normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba závisí od použitia a umiestnenia zariadenia. Kapacita "iného priečinku": 48 litrov Projektovaná teplota "iného priečinku": 18 °C Nezamrzajúca: odpadá Čas vzostupu teploty/Skladovací čas pri poruche v hodinách: odpadá Chladiaca kapacita v kg/24h: odpadá Klimatická trieda: N (Toto zariadenie je určené pre prevádzku pri okolitej teplote medzi 16 °C a 32 °C.) Emisie hluku v dB(A) na 1 pW: 43 dB(A) na 1 pW Zariadenie na zabudovanie: nie


- Teplotný rozsah: 11-18 °C
- Konštrukcia: voľne stojaca
- Jednoducho sa čistí
- Nízka prevádzková hlučnosť
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Výkon: 70 W
- Napájanie: AC 220 - 240 V, 50 Hz
- 42 x 50 x 52 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 35 x 42 x 32 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,75 m
- Hmotnosť: cca 13,2 kg

Cena bez DPH: 145,36 eur

Chladiaca vinotéka HEA-MKS-2, 28 fliaš

Chladiaca vinotéka HEA-MKS-2, 28 fliaš

Klarstein HEA-MKS-2 je matne čierna chladnička na víno so zmyslom pre moderný dizajn, vďaka čomu nie je len funkčným zariadením, ale aj elektronickým doplnkom.
Za dvojmo odizolované, mierne stmavené panoramatické dvierka môžete umiestniť až 28 fliaš. Zaujímavý dizajn je doplnený decentným modrým LED podsvietením.

Celkový dizajn zariadenia je prispôsobený na integráciu do akýchkoľvek priestorov. Vďaka svojim vlastnostiam je Klarstein HEA-MKS-2 ideálny na umiestnenie v baroch a gastronomických zariadeniach.

Prosím, všimnite si, že zariadenie má blokovanie klávesnice, ktoré sa dá zrušiť súčasným stlačením tlačidiel plus a mínus.V súlade s nariadením EÚ č.: 1060/2010 a Zákonom o environmentálnom označovaní výrobkov uvádzame údaje:

Energetická trieda: C (v rámci škály od A+++ (najvyššia) po G (najnižšia))

Ročná spotreba energie v kWh/rok: 238 (na základe výsledkov štandardného 24-hodinového testu. Reálna spotreba závisí od spôsobu používania a umiestnenia zariadenia.)

Využiteľný objem priehradiek: 70 l/ 28 fliaš – Tento údaj zohľadňuje fľaše so štandardným objemom 0,75 l.

Klimatická trieda: N
Klimatická trieda „rozšíreného mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 10 až 32°C symbol „SN“.
Klimatická trieda „mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 32°C symbol „N“.
Klimatická trieda „subtropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 38°C symbol „ST“.
Klimatická trieda „tropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 43°C symbol „T“.

Hlučnosť v dB: 30 – merané v súlade so smernicou 86/594/EWG


Zariadenie je určené výlučne na uskladňovanie vína.


- Nastaviteľná teplota chladenia – rozsah 8 až 18°C
- Dvojmo odizolované transparentné dvere
- Teplotný údaj - °C a Fahrenheit
- Vnútorné podsvietenie s funkciou standby
- Úchytky
- Jednoduché čistenie
- Úložný priestor na kábel
- Napájanie: 220 – 240 V, 50 až 60 Hz
- Nominálny výkon: 83 W

- 43 x 74 x 52,5 cm
- Hmotnosť: cca. 21,5 kg

Cena bez DPH: 190,82 eur

Chladnička na víno, 12 fliaš

Chladnička na víno, 12 fliaš

Chladnička na víno Klarstein s objemom 34 litrov Vám vytvorí dobre vychladený domov pre až 12 fliaš a stane sa neodmysliteľným partnerom každého milovníka vína.

Chladnička je vybavená štyrmi elegantnými odnímateľnými poličkami vyrobenými z dreva, ktoré umožňujú vytvorenie ideálneho priestoru na uskladnenie 12 fliaš. Nastaviteľná vnútorná teplota, dobré izolačné materiály a vzadu umiestnený ventilátor zabezpečujú stálu teplotu zohľadňujúcu Vaše požiadavky. Vďaka pôsobivému LED podsvieteniu ovládacieho panela je nastavenie teploty v hornej a dolnej časti chladničky veľmi jednoduché. Okrem toho má zariadenie integrované aj klasické vypínateľné svetlo.

Chladničku Klarstein dodávame s dverami otváranými doprava. Toto nastavenie sa však dá zmeniť. Úchytka je z dôvodu bezpečnosti pribalená samostatne.

Svoje služby vykonáva toto zariadenie patriace do energetickej triedy B s minimálnou zvukovou kulisou. Celkovo pôsobí chladnička veľmi elegantne, vďaka čomu bez problémov zapadne do priestorov každého druhu - od hotelov cez bary až po reštaurácie.

V súlade s nariadením EÚ č.: 1060/2010 a Zákonom o environmentálnom označovaní výrobkov uvádzame údaje:
Energetická trieda: B (v rámci škály od A+++ (najvyššia) po G (najnižšia))
Ročná spotreba energie v kWh/rok: 179 (na základe výsledkov štandardného 24-hodinového testu. Reálna spotreba závisí od spôsobu používania a umiestnenia zariadenia.)
Využiteľný objem priehradiek: 34 l/ 12 fliaš – Tento údaj zohľadňuje fľaše so štandardným objemom 0,75 l.
Klimatická trieda: N
Klimatická trieda „rozšíreného mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 10 až 32°C symbol „SN“.
Klimatická trieda „mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 32°C symbol „N“.
Klimatická trieda „subtropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 38°C symbol „ST“.
Klimatická trieda „tropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 43°C symbol „T“.
Hlučnosť v dB: 42 – merané v súlade so smernicou 86/594/EWG
Zariadenie je určené výlučne na uskladňovanie vína.


- Intuitívny ovládací panel s podsvietením a svetlo
- Celkový objem: 34 l
- Teplota nastaviteľná v rozsahu: 7 - 18 °C
- Vnútorná teplota odčítateľná na LCD displeji
- Najnižšia teplota vnútorného prostredia: 7 °C
- Relatívne tichý chod (42 dB)
- Vnútorné podsvietenie
- Štyri odnímateľné police z dreva
- Otváranie doprava alebo doľava
- Jednoduché čistenie
- Izolácia: cyclopentan
- Gumové podložky
- Materiál: železo a sklo
- Menovitý výkon: 130 W
- Toto zariadenie je vhodné na používanie v prostredí s teplotou 0 - 30 °C
- Napájanie: 220 - 240 V, 50 Hz
- Farba: čierna/strieborná
- 26 x 20 x 31 cm ( (ŠxVxH)
- Hmotnosť: 15 kg

Cena bez DPH: 196,27 eur

Chladiaca vinotéka Reserva, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Klarstein Reserva predstavuje praktický a zároveň vizuálne príťažlivý kus nábytku pre milovníkov vína. Dvojité presklenie dvierok zabezpečuje efektný pohľad do jej vnútra.

Klarstein Reserva ponúka možnosť uloženia 12 vínových fliaš na štyroch drevených policiach a ich adekvátne vychladenie v teplotnom rozmedzí 7 - 18 °C. K dispozícii máte dve chladiace zóny so samostatným nastavením teploty. Ovládacia sekcia s LCD displejom zabezpečuje jednoduché nastavenie teploty. Zapínateľné LED osvetlenie slúži na efektný prehľad o uložených vínach.

Aj zvonku vás Klarstein Reserva presvedčí o svojich kvalitách, predovšetkým jej kompaktná konštrukcia s prednou sklenou stranou v bielej farbe. Vinotéka perfektne zapadne do bielej, modernej kuchyne, ale rovnako pekne vynikne ako kontrastný prvok v každom štýle zariadenia miestnosti.


- Teplotné rozmedzie: 7 do 18 °C
- Objem: 34 litrov
- Miesto pre 12 fliaš vína
- Oddelené nastavenie teploty
- Napájanie: AC 220-240 V, 50-60 Hz
- Rozmery: 35 x 54 x 48 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 170 cm
- Hmotnosť: cca 13,5 kg

Cena bez DPH: 205,36 eur

Chladiaca vinotéka Reserva 12 Uno, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva 12 Uno, 12 fliaš

Ekologická chladiaca vinotéka z radu Reserva značky Klarstein predstavuje praktický a zároveň vizuálne príťažlivý kus nábytku pre milovníkov vína.

Klarstein Reserva 12 Uno ponúka možnosť uloženia 12 vínových fliaš na troch drevených policiach a ich adekvátne vychladenie v teplotnom rozmedzí 11 - 18 °C.

Aj zvonku Vás Reserva 12 Uno presvedčí o svojich kvalitách, predovšetkým jej kompaktná, čierna konštrukcia z kovu. Sklené dvierka umožňujú skvelý výhľad na chladené fľaše. Oceľový rám okolo dvier navyše pridáva chladničke luxusný akcent. Riadenie vinotéky prostredníctvom vnútorných tlačidiel je veľmi jednuduché, behom chvíle navolíte požadovanú teplotu. Zapínateľné LED osvetlenie predstavuje osviežujúci vizuálny prvok.

Pôžitok - pre všetky zmysly!

Povinné údaje podľa smernice Komisie EÚ č. 1060/2010:
Energetická trieda: A+ (na stupnici od A+++ po D)
Ročná spotreba energie v kWH/rok: 107 kWh (na základe 24-hodinovej normovanej skúšky. Skutočná hodnota sa môže od danej hodnoty líšiť.)
Úžitkový obsah: 33 litrov/12 normovaných fliaš (0,75l)
Trieda klimatickej zóny: SN/N (okolitá teplota v rozmedzí od 10 do 32°C)
Emisie hluku v dB(A) za 1pW: 35 dB(A)

Zariadenie je výhradne určené na uloženie vína.


- Výkon: 70 W
- Rozmedzie teploty: 11 do 18 °C
- Okolitá teplota: max. 32 °C
- Typ vystavenia: voľne stojaca
- LCD displej so zobrazovaním teploty
- Štyri výškovo nastaviteľné nožičky
- Priečinok na káble
- Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
- 34,5 x 47,8 x 48,7 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: cca 25,5 x 37,5 x 31 cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca 11,54 kg

Cena bez DPH: 216,58 eur

Chladiaca vinotéka Reserva Saloon Weinset, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva Saloon Weinset, 12 fliaš

Pre vášnivých zberateľov vína a všetkých, ktorí sa nimi chcú stať: dvojitá vínna sada Klarstein Reserva Saloon spája optimálne uskladnenie s oslovujúcou prezentáciou. Tak majú ušľachtilé kvapky nielen tú správnu teplotu, ale sú aj pastvou pre oči. Za oboma dvojito izolovanými dverami zo skla a ušľachtilej ocele Klarstein Reserva Saloon vinotéky si nájde tie lepšie podmienky na skladovanie až 12 fliaš na troch drevených regálových poličkách. Uvádzané v diskrétnom LED svetle budú vychladené a skladované pri najlepších teplotách, aby sa vždy naplno rozvinula ich aróma. Želanú teplota bieleho, červeného, rosé alebo šampanského môžete v krokoch po jednom stupni nastaviť prostredníctvom panela zabudovaného vo dverách. Pre bodega šarm, ktorý osloví, sa postará Klarstein Rack No. 3 bambusový regál na víno, v ktorom si nájde miesto 5 ďalších fliaš vína. Materiál - masívne bambusové drevo - garantuje zároveň osviežujúco prirodzený vzhľad, je trvácne a ponúka vysokú stabilitu. Vďaka stohovateľnosti je ho možné vždy rozšíriť do šírky a výšky, a zväčšiť. Vkusne si vychutnávať: Klarstein Reserva Saloon vínna sada presvedčí optickou eleganciou a ideálnymi servírovacími teplotami.

Klarstein Reserva Saloon vinotéka:
- nastaviteľná teplota chladenia
- teplotný rozsah: 8 až 18 °C
- ukazovateľ teploty: v stupňoch Celzia, vo Fahrenheitoch
- teplotný rozsah okolia: ≤ 30 ° C
- štyri nastaviteľné nožičky
- ľahko sa čistí
- príkon: 130 W
- napájanie:  AC 220-240 V, 50 HzKlarstein Rack No. 3 bambusový regál na víno:
- vhodné pre 5 fliaš vína
- farba: prírodná
- možnosť nasadenia ďalších regálov
- trvácne: zhotovené z obnoviteľných surovín
- rozmery vinotéky: cca. 54 x 37,5 x 50 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery vinotéky: cca. 18 x 28 x 32,5 cm  (ŠxVxH)
- dĺžka kábla: cca. 1,9 m
- hmotnosť vinotéky: cca.15,5 kg
- rozmery regálu na víno: cca. 13 x 53 x 13,5cm (ŠxVxH)
- priemer otvorov: cca. 8,5 cm
- hmotnosť regálu: cca. 0,9 kg

Cena bez DPH: 223,55 eur

Chladiaca vinotéka Bellevin, 16 fliaš

Chladiaca vinotéka Bellevin, 16 fliaš

Klarstein Bellevin chladnička na víno, šetrná k životnému prostrediu, je klimatizovaná rezidencia až pre 16 fliaš Vášho najlepšieho vína. Pôžitok na plnej čiare. Vybavená šiestimi vyberateľnými kovovými policami ponúka objem 45 litrov a miesto pre 16 fliaš rôznych druhov vína. Horné rady je možné zvonka sledovať aj bez otvorenia cez predné sklené dvere. Teplotu je možné regulovať medzi 8 a 18 °C, pričom dosiahnete ideálnu teplotu pre každý druh vína. Dve nezávislé chladiace zóny dovoľujú primeranú starostlivosť o dve rozdielne vínne sorty. Bellevin chladnička na víno je ovládaná pomocou dotykového displeja vrátane LCD- ukazovateľa nastavenej teploty. Okrem teploty je možné na ovládacej ploche ovládať zapnutie a vypnutie LED- vnútorného osvetlenia. Cez elegantný sklený predok je ho možné vidieť aj keď sú dvere zavreté. Vynikajúci nákup. Elegantný dizajn sa snúbi s dôkladným zmyslom pre zariadenie. Vďaka vysokej reprezentatívnosti sa perfektne hodí na výstavu v hoteloch alebo gastronomických podnikoch. S Klarstein Bellevin chladiacou vinotékou dosiahnete ideálnu kombináciu uskladnenia a chladenia. Vinotéka Vám garantuje, že pri každej príležitosti môžete servírovať perfektné víno. Na zdravie! Tento prístroj je určený výlučne na uskladnenie vína.


- teplotný rozsah: 12 - 18 °C (vrchná zóna)
- teplotný rozsah: 8 -18 °C (spodná zóna)
- teplotný rozsah prostredia: 10 - 32 °C
- druh konštrukcie: termoelektrická
- spôsob zabudovania: samostatne stojaca
- kábel
- výškovo nastaviteľné nožičky
- výkon: 100 W
- napájanie: AC 220-240V, 50 Hz
- 25,2 x 83 x 51,5 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery: 18,5 x 32,5 cm (ŠxH)
- zásuvka: 19,2 x 29,2 cm (ŠxH)
- dĺžka kábla: 1,7 m
- hmotnosť: cca. 15,5 kg

Cena bez DPH: 227,18 eur

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 36 fliaš

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 36 fliaš

Klarstein Vivo Vino - termoelektrická vinotéka spája funkcionalitu a formu pre potešenie gurmánov aj estétov. Zariadenie Vivo Vino teda nie je obyčajným skladovacím priestorom pre vyberané vína, ale skôr prezentačným miestom. Za sklenenými dverami s dvojitým izolačným sklom sa prezentuje v pôsobivom LED svetle až 36 fliaš vína. Jemným dotykom na dotykovom paneli možno ovládať teplotu chladenia. Panel je nenápadne začlenený do čiernej lesklej povrchovej štruktúry rámu chladničky. Napriek svojmu objemu 118 litrov má vinotéka kompaktné rozmery a je veľmi tichá vďaka termoelektrickému chladiacemu systému. Termoelektrická vinotéka Klarstein Vivo Vino: Pôžitok pre všetky zmysly!


- Teplotný rozsah: 10 °C - 18 °C
- Osvetlenie pomocou prepínateľného LED svetla
- Osem pochrómovaných regálových políc
- Na dverách bočne zapustené držadlá
- Sklené dvere s plastovým rámom
- 2 nastaviteľné nožičky
- Jednoducho sa čistí
- Vzadu priestor pre kábel
- Konštrukcia z kovu a plastu
- Magnetické zatváranie dverí
- Objem: 118 litrov
- Výkon: 120 W
- Napájanie: AC 220-240 V, 50/60 Hz

Cena bez DPH: 232,64 eur

Chladiaca vinotéka Reserva Saloon, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva Saloon, 12 fliaš

Klarstein Reserva Saloon je ultrakompaktná chladiaca vinotéka esteticky zapadajúca do moderne zariadených miestností.

Za dvomi dvojito izolovanými dvierkami z nerezovej ocele a skla možno uskladniť až 12 vínových fliaš na troch drevených regáloch na každej strane. Diskrétne LED osvetlenie len pridáva na estetike a luxusnosti vystavenia. Na dvierkach chladničky sa nachádza ovládacia sekcia na nastavenie a riadenie zariadenia.

Dizajn vinotéky Klarstein Reserva Saloon bol navrhnutý predovšetkým pre moderne zariadené miestnosti. Neprehliadnuteľné, estetické pôsobenie vinotéky najviac vynikne v hotelových baroch či v luxusnejších reštauračných prevádzkach.

Povinné údaje podľa smernice Komisie EÚ č. 1060/2010:
Energetická trieda: C (na stupnici od A+++ po G)
Ročná spotreba energie v kWH/rok: 225 kWh (na základe 24-hodinovej normovanej skúšky. Skutočná hodnota sa môže od danej hodnoty líšiť.)
Úžitkový obsah: 40 litrov/22 normovaných fliaš (0,75l)
Trieda klimatickej zóny: SN/N (okolitá teplota v rozmedzí od 10 do 32°C)
Emisie hluku v dB(A) za 1pW: 30dB - merané podľa smernice 86/594/EWG

Zariadenie je výhradne určené na uloženie vína.


- Regulovateľná teplota
- Rozmedzie teploty: 8 do 18 °C
- Zobrazovanie teploty: °C, Fahrenheit
- Okolitá teplota: ≤ 30 °
- Štyri nastaviteľné nožičky
- Ľahké čistenie
- Príkon: 130W
- Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
- 54 x 37,5 x 50 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: cca. 18 x 28 x 32,5 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca. 1,9 m
- Hmotnosť: cca. 15,5 kg

Cena bez DPH: 236,27 eur

Chladiaca vinotéka SaloonNapa, 24 fliaš

Chladiaca vinotéka SaloonNapa, 24 fliaš

Chladnička na víno Klarstein SaloonNapa je praktický ako aj pohľadný kus nábytku pre nadšených konzumentov vína. Oboje dvojito presklené dvere vždy poskytujú možnosť nahliadnuť do chladiacich priestorov. Chladnička SaloonNapa ponúka vo svojom vnútri na 2 x 5 samostatne odnímateľných kovových poličkách priestor až pre 24 vínnych fliaš . Obe strany dovoľujú oddelené nastavenie teploty: tak je možné optimálne prispôsobiť teplotu potrebám rôznych druhov vín súčasne. Na stupeň presné teplotné nastavenia môžete jednoducho ovládať zvonka cez zabudovanú dotykovú armatúru. Zapínateľné LED osvetlenie sa postará o okamžitú prehľadnosť. Chladnička SaloonNapa od spoločnosti Klarstein presvedčí aj svojím vonkajškom: kompaktná kovová konštrukcia v univerzálnom čiernom dizajne s arc-metallic-handles na čiernom skle vynikajúco zapadne do každého obytného a gastronomického priestoru.
Popis:
- ušľachtilá: chladnička na víno s dvoma sklenými dverami a arc-metallic-handles
- nezávislá: teplotu je možné nastaviť osobitne
- silný výkon: chladí spoľahlivo v teplotnom rozmedzí 11 a 18 °C
- jednoduché ovládanie: dotyková armatúra na nastavenie teploty a svetla
- objemná: objem 68 litrov a priestor pre 24 vínnych fliaš Technické údaje:

- teplotný rozsah: 11-18 °C
- objem: 67 litrov
- miesto pre 24 vínnych fliaš
- 2 dvojito presklené dvere
- oddelené nastavenie teploty
- dotykové ovládanie teploty a svetla
- arc-metallic-handles na čiernom skle
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz Rozmery:

- rozmery: cca 52 x 65 x 49 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 180 cm
- hmotnosť: cca 24 kg Obsah zásielky:

- 1 x chladnička
- 10 x regálová polička
- manuál (jazyky: nemecký, anglický)


- teplotný rozsah: 11-18 °C
- objem: 67 litrov
- miesto pre 24 vínnych fliaš
- 2 dvojito presklené dvere
- oddelené nastavenie teploty
- dotykové ovládanie teploty a svetla
- arc-metallic-handles na čiernom skle
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz
- rozmery: cca 52 x 65 x 49 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 180 cm
- hmotnosť: cca 24 kg

Cena bez DPH: 245,36 eur

1 - 20 / 56 ďalej »
Copyright © vitriny.sk @ REMOS spol. s r.o. 2003 - 2021

Produkt bol pridaný do košíka

Objednávku nad 150 € bez DPH k Vám dopravíme zadarmo!