Hlavná stránka / Produktové vitríny / Chladiace vitríny, vinotéky

Chladiace vitríny, vinotéky

Chladiaca vinotéka Reserva 21, 21 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva 21, 21 fliaš

Dvojité chladenie pre jednoducho najlepší pôžitok z vína. Klarstein Reserva 21 vinotéka zaobstará ušľachtilým, červeným a bielym kvapkám v elegantnom ambiente tú správnu teplotu. Pri víne záleží na správnej teplote, aby sa ukázala úplná chuťová aróma. S Klarstein Reserva 21 vinotékou to už nie je žiaden problém. V jeho oboch samostatných teplotných zónach pojme až 21 fliaš vína, 6 v hornej a 15 v dolnej zóne. Prostredníctvom dvoch dotykových ovládaní s LCD displejom je možné nastaviť teplotu pre obe chladiace zóny. Tak môže byť biele, červené či rosé vychladené na tú správnu teplotu. Oddelené dvojité dvere garantujú, že pri vyberaní vína z vinotéky bude otvorená len jedna chladiaca zóna. Modré vnútorné osvetlenie postaví fľaše, uskladnené za sklenými dverami, šikovne na scénu bez toho, aby svetlo spôsobilo škody na víne. Termoelektrický Peltierov systém pritom garantuje tichú prevádzku. Pôžitok z vína v dvojitom chladiacom priestore: Klarstein Reserva 21 vinotéka je štýlový priestor na skladovanie a chladenie s dvoma samostatnými chladiacimi zónami pre ušľachtilé kvapky.


- energetická trieda: D
- úžitkový priestor: 56 litrov
- teplotný rozsah: 8 - 18 °C (horná zóna)
- teplotný rozsah: 11 - 18 °C (dolná zóna)
- výkon: 130 W
- modré LED vnútorné osvetlenie
- nízka prevádzková hlučnosť (40dB)
- výškovo nastaviteľné nožičky
- otváranie dverí: vpravo (nie je možné meniť)
- ľahko sa čistí
- napájanie: AC 220 - 240V, 50Hz
- rozmery:  cca. 35 x 82 x 48 cm  (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery horného priečinka:  26 x 22 x 31 cm  (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery dolného priečinka: 26 x 48 x 28 cm  (ŠxVxH)
- dĺžka kábla: cca. 1,7 m
- hmotnosť: cca. 14 kg

Cena bez DPH: 245,36 eur

Chladiaca vinotéka Reserva Duett 12, 21 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva Duett 12, 21 fliaš

Chladnička na víno Klarstein, neškodiaca životnému prostrediu, s objemom 65 litrov ponúka dobre vychladené miesto pre 21 fliaš Vášho najlepšieho vína a je novým najlepším priateľom každého znalca vína. Chladnička na víno Klarstein je vybavená šiestimi elegantnými, drevenými a vyberateľnými regálovými policami a poskytuje priestor pre tie najlepšie vína. Regulovateľná vnútorná teplota, dobré izolačné materiály a zadný ventilátor sa postarajú o stálu teplotu podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Pomocou elegantnej LCD ovládacej plochy chladničky na víno možno teplotu hornej a dolnej zóny regulovať oddelene. Tu sa tiež zapína alebo vypína dodatočné svetlo chladničky. Zariadenie sa dodáva s pravým dorazom dverí. Podľa potreby ho možno jednoducho premiestniť na ľavú stranu. Kľučka sa z bezpečnostných dôvodov následne bez problémov namontuje a je súčasťou dodávky. Svoje chladiace služby poskytuje zariadenie Klarstein s minimálnym prevádzkovým hlukom a s triedou energetickej účinnosti D. Celkový dizajn chladničky na víno Klarstein najlepšie zapadne do usadlého štýlu. Vďaka svojmu vysokému prezentačnému faktoru sa chladnička na víno tiež hodí na umiestnenie v baroch hotelov a luxusných gastronomických zariadení. Často sa predpokladá, že chladnička na víno a klimatizačná skriňa na víno sa líšia, pritom sa jedná o rovnaké zariadenie. Obe sa používajú predovšetkým v prípadoch, kedy majú byť chladené rôzne druhy vína. Pretože kvalita dobrého vína je veľmi závislá od jeho servírovacej teploty. Červené vína sa zvyčajne servírujú o niečo teplejšie ako šumivé alebo biele vína, čo sa pri skladovaní v normálnej chladničke nedá dosiahnuť. Pomocou nastavení rôznych chladiacich zón možno v chladničke na víno spoločne skladovať bez problémov červené aj biele či šumivé víno. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Energetická trieda: D (na stupnici od A +++ (najvyššia efektivita) po D (najnižšia efektivita)) Ročná spotreba energie (AEC) v kWh/rok: 273 kWh/rok (spotreba energie v kWh/rok na základe výsledkov normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba elektrickej energie závisí od používania a umiestnenia zariadenia.) Kapacita úložného priestoru: 65 litrov/21 fliaš - údaj „fľaše" sa vzťahuje na počet štandardných 0,75-litrových fliaš, ktoré môžu byť uskladnené v chladničke. Klimatická trieda: SN/N Klimatická trieda "rozšírené mierne pásmo" má symbol "SN" pre priemernú teplotu okolia od 10 do 32 °C. Klimatická trieda "mierne pásmo" má symbol "N" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 32 °C. Klimatická trieda "subtropické pásmo" má symbol "ST" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 38 °C. Klimatická trieda "tropické pásmo" má symbol "T" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 43 °C. Hlukové emisie v dB(A) na 1 pW: 39 dB - merané podľa smernice 86/594/EHS Toto zariadenie je určené výlučne na uskladnenie vína.


- Teplotný rozsah: 7 až 12 °C (vrchná zóna)
- Teplotný rozsah: 12 až 18 °C (spodná zóna)
- Vonkajšia teplota: 16 až 32 °C max.
- Zobrazenie teploty: Celzius, Fahrenheit
- Spôsob zabudovania: voľne stojaca
- Konštrukcia: termoelektrická
- LED displej
- Priestor pre uloženie kábla na zadnej strane
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
- Rozmery: 30 x 85 x 64 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 22,5 x 74 x 42,5 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,80 m
- Hmotnosť: 21 kg

Cena bez DPH: 254,45 eur

Chladiaca vinotéka Vinamour 19, 19 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinamour 19, 19 fliaš

Pre milovníkov a zberateľov vína: vinotéka Klarstein Vinamour 19 je elegantne navrhnutá úložná skriňa pre malé zásoby vína doma alebo v baroch. Až 19 fliaš vína Bordeaux sa zmestí na vychladenie do 65-litrového interiéru vinotéky Klarstein Vinamour 19. Víno sa dá uskladniť pri 4 až 18 °C na štyroch stabilných, vyťahovacích drevených policiach v ideálnej teplote na pitie. Fľaše sú zároveň dobre dostupné. Sklenené panoramatické dvere z bezpečnostného skla umožňujú nepretržitý výhľad na zásoby vína, ktoré sú krásne osvetlené LED osvetlením interiéru. Pomocou dotykového ovládacieho panelu SenseControl možno ľahko zvonku nastaviť teplotu chladenia alebo zapnúť a vypnúť svetlá. Lesklý rám z leštenej ušľachtilej ocele s rovnakou kľučkou dverí ukončuje eleganciu vinotéky Klarstein Vinamour od 19. Vďaka tichej prevádzke pri hladine hluku iba 39 dB a vďaka elegantnému dizajnu je táto jednozónová vinotéka Klarstein Vinamour 19 ideálnou voľbou nielen na reprezentatívne skladovanie vína vo vlastnom byte, ale aj na umiestnenie v tichých baroch alebo hosťovských izbách.


- trieda energetickej účinnosti B
- regulovateľná teplota chladenia
- teplotný rozsah: 4 až 18 °C
- ukazovateľ teploty: Celzius, Fahrenheit
- rozsah teploty okolia: ≤ 32 °C
- jednoduché čistenie
- kompresné chladenie
- spotreba prúdu: 85 W
- chladiaci prostriedok: R600a
- doraz dverí vpravo, nie je vymeniteľný
- polica na uskladnenie šampanského
- napájanie: 220 - 240 V~/50 Hz
- rozmery: cca 43 x 64 x 48 cm (Š x V x H)
- vnútorné rozmery: cca 35 x 33,5 x 38 cm (Š x V x H)
- rozmery police: cca 35 x 20 x 22 cm (Š x V x H)
- dĺžka kábla: cca 1,6 m
- hmotnosť: cca 22 kg

Cena bez DPH: 272,64 eur

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 26 fliaš

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 26 fliaš

Klarstein Vivo Vino 26 je kompaktná chladiaca vinotéka esteticky zapadajúca do moderne zariadených miestností.

Za dvojito izolovanými dvierkami z nerezovej ocele a skla možno uskladniť až 26 vínových fliaš na šiestich drevených regáloch. Diskrétne LED osvetlenie len pridáva na estetike a luxusnosti vystavenia.

Dizajn vinotéky Vivo Vino 26 bol navrhnutý predovšetkým pre moderne zariadené miestnosti. Neprehliadnuteľné, estetické pôsobenie vinotéky najviac vynikne v hotelových baroch či v luxusnejších reštauračných prevádzkach.

Povinné údaje podľa smernice Komisie EÚ č. 1060/2010:
Energetická trieda: B (na stupnici od A+++ po G)
Ročná spotreba energie v kWH/rok: 151 kWh (na základe 24-hodinovej normovanej skúšky. Skutočná hodnota sa môže od danej hodnoty líšiť.)
Úžitkový obsah: 88 litrov/26 normovaných fliaš (0,75l)
Trieda klimatickej zóny: SN/N (okolitá teplota v rozmedzí od 10 do 32°C)
Emisie hluku v dB(A) za 1pW: 41dB - merané podľa smernice 86/594/EWG

Zariadenie je výhradne určené na uloženie vína.


- Regulovateľná teplota
- Rozmedzie teploty: 5 do 18 °C
- Zobrazovanie teploty: °C, Fahrenheit
- Okolitá teplota: ≤ 32 °
- Ľahké čistenie
- Príkon: 85W
- Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
- 43 x 82,5 x 48 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: cca. 35 x 68 x 37,5 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca. 1,6 m
- Hmotnosť: cca. 26 kg

Cena bez DPH: 299,91 eur

Chladiaca vinotéka SaloonNapa, 24 fliaš

Chladiaca vinotéka SaloonNapa, 24 fliaš

Chladnička na víno Klarstein

SaloonNapa je praktický ako aj pohľadný kus nábytku pre nadšených konzumentov vína. Oboje dvojito presklené dvere vždy poskytujú možnosť nahliadnuť do chladiacich priestorov.

Chladnička

SaloonNapa ponúka vo svojom vnútri na 2 x 5 samostatne odnímateľných kovových poličkách priestor až pre 24 vínnych fliaš . Obe strany dovoľujú oddelené nastavenie teploty: tak je možné optimálne prispôsobiť teplotu potrebám rôznych druhov vín súčasne. Na stupeň presné teplotné nastavenia môžete jednoducho ovládať zvonka cez zabudovanú dotykovú armatúru. Zapínateľné LED osvetlenie sa postará o okamžitú prehľadnosť.

Chladnička SaloonNapa od spoločnosti Klarstein presvedčí aj svojím vonkajškom: kompaktná kovová konštrukcia v univerzálnom čiernom dizajne s rámom z ušľachtilej ocele a arc-metallic-handles vynikajúco zapadne do každého obytného a gastronomického priestoru.

Popis:
- ušľachtilá: chladnička na víno s dvoma presklenými dverami a arc-metallic-handles
- nezávislá: teplotu je možné nastaviť osobitne
- silný výkon: chladí spoľahlivo v teplotnom rozmedzí 11 a 18 °C
- jednoduché ovládanie: dotyková armatúra na nastavenie teploty a svetla
- objemná: objem 68 litrov a priestor pre 24 vínnych fliaš Technické údaje:

- teplotný rozsah: 11-18 °C
- objem: 67 litrov
- miesto pre 24 vínnych fliaš
- 2 dvojito presklené dvere
- oddelené nastavenie teploty
- dotykové ovládanie teploty a svetla
- rám z ušľachtilej ocele s arc-metallic-handles
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz Rozmery:

- rozmery: cca 52 x 65 x 49 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 180 cm
- hmotnosť: cca 24 kg Obsah zásielky:

- 1 x chladnička
- 10 x regálová polička
- manuál (jazyky: nemecký, anglický)


- teplotný rozsah: 11-18 °C
- objem: 67 litrov
- miesto pre 24 vínnych fliaš
- 2 dvojito presklené dvere
- oddelené nastavenie teploty
- dotykové ovládanie teploty a svetla
- rám z ušľachtilej ocele s arc-metallic-handles
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz
- rozmery: cca 52 x 65 x 49 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 180 cm
- hmotnosť: cca 24 kg

Cena bez DPH: 299,91 eur

Chladiaca vinotéka Reserva 27D, 27 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva 27D, 27 fliaš

Životné prostredie šetriaca vinotéka s vnútorným objemom 90 litrov ponúka dostatok miesta na uloženie 27 fliaš a zabezpečuje ich dokonalé vychladenie.

Vnútorne pozostáva z ôsmich elegantných, drevených vyberateľných roštov. Regulovateľná vnútorná teplota, vynikajúce izolačné materiály a zadný ventilátor umožňujú dokonalé rozmiestnenie teploty podľa vlastných predstáv. Navyše možno nastaviť odlišnú teplotu pre spodnú a hornú časť - to všetko na intuitívne ovládateľnom LED displeji v strede chladničky.

Chladiaci výkon dopĺňa tichá prevádzka a energetická trieda C.

Celkový dizajn matno-čiernej vinotéky značky Klarstein je určený najmä do moderne zariadených miestností. Vinotéka pekne vynikne na prezentáciu vín v bare, reštaurácii či inom gastronomickom zariadení. Rukoväť dvierok je z bezpečnostných dôvodov dodávaná v balení a namontovateľná behom pár sekúnd.

Vitríny sú užitočným pomocníkom na vychladenie vína na správnu teplotu - pretože kvalita dobrého vína záleží aj od jeho teploty pri servírovaní.

Červené vína sa zvyknú podávať o niečo teplejšie ako sekty či biele vína. Vďaka samostatným zónam s vlastnou teplotou možno pohodlne uskladňovať v jednej vitríne biele víno, červené víno i sekty.

Povinné údaje podľa smernice EÚ č. 1060/2010:
Energetická trieda: C (na stupnici od A+++ po G)
Ročná spotreba energie v kWH/rok: 223 kWh (na základe 24-hodinovej normovanej skúšky. Skutočná hodnota sa môže od danej hodnoty líšiť.)
Úžitkový obsah: 90 litrov/27 normovaných fliaš (0,75l)
Trieda klimatickej zóny: SN/N (okolitá teplota v rozmedzí od 10 do 32°C)
Emisie hluku v dB(A) za 1pW: 46dB - merané podľa smernice 86/594/EWG

Toto zariadenie je výhradne určené na uskladňovanie vína.


- Úžitkový obsah: 90 litrov
- Teploty rozsah (horná zóna): 7-18°C
- Teploty rozsah (dolná zóna): 11-18°C
- Výkon: 140W
- LED vnútorné osvetlenie
- Nízka hlučnosť pri prevádzke: 46dB
- Výškovo nastaviteľné stojanové nožičky
- Ľahko umývateľná
- Napájanie: AC 220-240V, 50Hz
- Rozmery: 34,5 x 98,5 x 55cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 27,5 x 55 - 89 x 34,5cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca. 1,7m
- Hmotnosť: cca. 24kg

Cena bez DPH: 318,09 eur

Chladnička na nápoje Falcon Crest, 48 fliaš

Chladnička na nápoje Falcon Crest, 48 fliaš

O perfektne vychladené víno sa postará chladnička na víno Klarstein Falcon Crest. So zmyslom pre moderné bývanie bola navrhnutá nie len ako praktické funkčné zariadenie ale aj ako elektrický kus nábytku. Vo svojom vnútri na troch samostatne vyberateľných poličkách ponúka chladnička Falcon Crest miesto až pre 48 fliaš vína. Na spodku sa nachádza dodatočný úložný priestor zabezpečený ochrannou mriežkou, v ktorom môžete taktiež uskladniť fľaše alebo plechovky. Na stupeň presné teplotné nastavenie môžete jednoducho ovládať na dotykovom displeji na dverách, o prehľadnosť sa postará modré LED osvetlenie. Falcon Crest od spoločnosti Klarstein presvedčí aj svojím zovňajškom: elegantná skrinka v stabilnej, na čierno nalakovanej kovovej konštrukcii s dvojstennými presklenými dverami a rámom z ušľachtilej ocele nadchne priateľov svojím dizajnom. Vďaka vysokému prezentačnému faktoru je chladnička na víno nanajvýš vhodná do hotelov či reštaurácií. O bezpečnosť sa postará zabudovaný zámok a 2 kľúče.
Popis:
- ušľachtilá: chladnička na víno s presklenými dverami a rámom z ušľachtilej ocele
- silný výkon: chladí spoľahlivo v teplotnom rozmedzí 4 a 18 °C
- jednoduché ovládanie: dotykové ovládacie pole na nastavenie teploty a svetla
- objemná: objem 128 litrov a miesto pre 48 fliaš vína
- uzamykateľná: so zámkom a dvoma kľúčmi Technické údaje:

- presklené dvere s rámom z ušľachtilej ocele
- teplotný rozsah: 4-18 °C
- objem: 128 litrov
- miesto pre 48 fliaš vína
- dotykové ovládanie
- uzamykateľná
- modré LEDky
- vznik hluku: 42 dB
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz Rozmery:

- rozmery: cca 54 x 82 x 54 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 170 cm
- hmotnosť: cca 30 kg Obsah zásielky:

- 1 x chladnička na nápoje
- 2 x zámok
- manuál (jazyky: nemecký, anglický)


- presklené dvere s rámom z ušľachtilej ocele
- teplotný rozsah: 4-18 °C
- objem: 128 litrov
- miesto pre 48 fliaš vína
- dotykové ovládanie
- uzamykateľná
- modré LEDky
- vznik hluku: 42 dB
- napájanie:  220-240 V~ | 50/60 Hz
- rozmery: cca 54 x 82 x 54 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 170 cm
- hmotnosť: cca 30 kg

Cena bez DPH: 318,09 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla 7, 7 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla 7, 7 fliaš

Štýlový dizajn a nízka spotreba: vinotéka Klarstein Vinovilla 7 je malá a praktická chladnička, ktorá svojimi modernými sklenými dvierkami s nerezovým rámom zapadne do každej miestnosti a kuchynskej linky. Vinotéka, ktorá sa ľahko odlíši od konkurencie - vitajte v profesionálnej lige skladovania vína.

Mimoriadnu prednosť predstavuje filter s aktívnym uhlím, zabezpečujúci prémiové skladovanie, keďže filtruje pachy, ktoré by sa cez pórovitý korok mohli dostať do vína, čím zabezpečuje precíznu ochranu nápoja.

Ďalšia výhoda spočíta v samotnom skladovaní fliaš vína, ktoré sa neukladajú na policu, ale na dve bočné držiaky. Takéto uloženie zabezpečuje rovnomernejšie vychladenie zo všetkých strán.

Chladnička Klarstein Vinovilla 7 ponúka objem 16 litov a miesto pre 7 fliaš vína (bordeaux). Na dotykovom ovládacom paneli ľahko nastavíte presnú teplotu na dokonalé vychladenie vína. Svojimi kompaktnými rozmermi chladnička šetrí miesto, je určená na zabudovanie do kuchynskej jednotky. Šírkou 15 cm sa chladnička zmestí aj do úzkych políc. Nastaviteľná výška v rozmedzí od 82 do 89 cm zabezpečuje presné vycentrovanie vinotéky v skrinke, ale rovnako aj pri voľnom postavení. Zapínateľné vnútorné osvetlenie ešte viac zvýrazní uložené fľaše. Chladničku môžete aj zamknúť, v balení sa dodávajú dva kľúče. Energetická trieda A je mimoriadne úsporná a ekologická.

Profesionálne skladovanie vína pre milovníkov a pôžitkárov: vinotéka Klarstein Vinovilla 7 ponúka štýlové skladovanie vína a sektu aj v najmenších kuchyniach.
Popis:
- Štýlová: chladiaca vinotéka so sklenými dvierkami a nerezovým rámom bez zvarov
- Aromaticky neutrálna: filter s aktívnym uhlím odstraňuje nepríjemný zápach z vnútra chladničky
- Inovatívna: inovatívne chladenie fliaš na dvoch lištách
- Perfektne zapadne: vhodná na zabudovanie do skrinky/pod dosku
- Jednoduché ovládanie: dotykový ovládací panel na nastavenie teploty a svetla
- Objemná: objem 16 litrov a miesto pre 7 fliaš vína
- Úsporná: energetická trieda A na dlhodobú prevádzku šetriacu životné prostredie Technické údaje:

- Objem: 16 litrov
- Miesto pre 7 fliaš (bordeaux)
- Sklené dvierka s nerezovým rámom
- Vnútorné osvetlenie
- Šírka 15 cm na zabudovanie do úzkych skriniek
- Nastavenie výšky v rozmedzí 7 cm
- Hlučnosť: 39 dB
- Napájanie: 220 V, 50/60 Hz Rozmery:

- Rozmery: cca 15 x 82 x 59 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 16 kg Obsah zásielky:

- 1 x chladiaca vinotéka
- Návod na použitie


- Objem: 16 litrov
- Miesto pre 7 fliaš (bordeaux)
- Sklené dvierka s nerezovým rámom
- Vnútorné osvetlenie
- Šírka 15 cm na zabudovanie do úzkych skriniek
- Nastavenie výšky v rozmedzí 7 cm
- Hlučnosť: 39 dB
- Napájanie: 220 V, 50/60 Hz
- Rozmery: cca 15 x 82 x 59 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 16 kg

Cena bez DPH: 345,36 eur

Chladiaca vinotéka Barossa 34D, 34 fliaš

Chladiaca vinotéka Barossa 34D, 34 fliaš

Vždy perfektne vychladené: vďaka dvom rozdielnym chladiacim zónam vinotéky Klarstein Barossa 34D si vaše víno počká na ten správny čas.

Pre plné uvoľnenie chutí a arómy sa musí víno vychladiť na vhodnú teplotu. Vďaka vinotéke Klarstein Barossa 34D je to celkom jednoduché - a to v štýlovej podobe. Dve chladiace zóny ponúkajú úložné miesto pre max. 34 fliaš vína na štyroch vysúvateľných drevených roštoch. Teplotu jednoducho nastavíte na dotykovom ovládacom paneli s LCD displejom, čo umožňuje precízne vychladenie bieleho, červeného alebo ružového vína. Korunovanú prezentáciu vína zabezpečujú panoramatické sklené dvierka z bezpečnostného skla s čiernym orámovaním. Zapínateľné vnútorné osvetlenie nechá skladované fľaše skutočne vyniknúť. Vďaka tomu je vinotéka vhodná aj na vystavenie v bare alebo reštaurácii.

Pre milovníkov a pôžitkárov: chladiaca vinotéka Klarstein Barossa 34D ponúka štýlové miesto pre víno, sekty a iné nápoje.


- Energetická trieda A
- Úžitkový obsah: do 34 fliaš
- Teplotné rozmedzie: 5 - 18 °C (obe zóny)
- Príkon: 100 W
- Nízka prevádzková hlučnosť (42 dB)
- Biele LED vnútorné osvetlenie
- Výškovo nastaviteľné stojanové nožičky
- Zarážka dverí namontovateľná na obe strany
- Rúčka z nerezovej ocele
- Jednoduché čistenie
- Chladivo: R600a
- Vstavanie: nie
- Napájanie: 220-240 V, 50 Hz
- Rozmery: cca 48 x 85 x 43 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej časti: cca 33,5 x 40,5 x 32 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery spodnej časti: cca 33,5 x 37,5 x 32 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,70 m
- Hmotnosť: cca 30 kg

Cena bez DPH: 363,55 eur

Chladiaca vinotéka Barossa 40D, 41 fliaš

Chladiaca vinotéka Barossa 40D, 41 fliaš

Z lásky k vínu: Klarstein Barossa 40D vinotéka sa postará o ten najlepší pôžitok z vína tým, že bielemu a červenému vínu dodá tú správnu teplotu. Aby sa aróma vína naplno rozvinula je potrebné ho vychladiť na správnu teplotu. S vinotékou Klarstein Barossa 40D je to úplne jednoduché - v ušľachtilom prostredí. Vo svojej hornej a spodnej teplotnej zóne ukryje až 41 fliaš vína, na každej drevenej poličke po 5 fliaš. Na jednoduchom ovládacom poli s LCD displejom nastavíte teplotu oboch chladiacich zón. Tak dokážete vychladiť biele, červené alebo rosé na stupeň presne. O šikovnú prezentáciu vínneho pokladu sa postarajú predné panoramatické dvere z bezpečnostného skla. Zapínateľné vnútorné osvetlenie uvedie fľaše šikovne na scénu, a preto nie je štýlovým pútačom pozornosti len doma, ale aj v baroch či reštauráciách. Pre milovníkov a pôžitkárov: vinotéka Klarstein Barossa 40D ponúka štýlový priestor pre uskladnenie vín, sektov a iných nápojov v dvoch chladiacich zónach.


- energetická trieda: C
- objem: 135 litrov
- teplotný rozsah: 5 - 18 °C (obe zóny)
- príkon: 85 W
- nízka prevádzková hlučnosť (47 dB)
- biele LED vnútorné osvetlenie
- výškovo nastaviteľné nožičky
- otváranie dverí možné z oboch strán
- rukoväť z ušľachtilej ocele
- jednoducho sa čistí
- chladiaci prostriedok: R600a
- zariadenie na zabudovanie: nie
- napájanie: 220 - 240 V~ | 50 Hz
- rozmery: cca 58 x 88 x 57 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery vrchná priehradka: cca 46,5 x 29 x 40,5 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery spodná priehradka: cca 46,5 x 42 x 40,5 cm (ŠxVxH)
- dĺžka kábla: cca 1,8 m
- hmotnosť: cca 33 kg

Cena bez DPH: 436,27 eur

Chladiaca vinotéka Vinamour 40D, 41 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinamour 40D, 41 fliaš

Z lásky k vínu: Vinotéka Klarstein Vinamour 40 D sa postará o najlepší chuťový pôžitok vychladením červeného a bieleho vína na tú správnu teplotu.

Na správne uvoľnenie chuti a arómy sa musí víno vychladiť na správnu teplotu. Vďaka chladiacej vinotéke Vinamour 40D je to celkom jednoduché - a to v elegantnom dizajne. V hornej a dolnej chladiacej zóne môžete skladovať až 41 fliaš vína; 5 fliaš na každej polici. Na jednoducho zrozumiteľnom ovládacom paneli s LCD displejom nastavíte teplotu pre každú zónu. Tým vychladíte červené, biele alebo ružové víno na presnú teplotu. O štýlovú prezentáciu vínnych pokladov sa starajú sklenené predné dvierka s rámom z ušľachtilej ocele. Zapínateľné vnútorné osvetlenie ešte viac podčiarkne hodnotné vína. Tým sa vinotéka hodí nielen do domácností, ale upúta pozornosť aj v baroch či reštauráciách.

Pre milovníkov a pôžitkárov: Chladiaca vinotéka Klarstein Vinamour 40D ponúka štýlové skladovanie vín, sektov a iných nápojov v dvoch samostatných chladiacich zónach.


- Energetická trieda: C
- Úžitkový objem: 135 litrov
- Teplotné rozmedzie: 5 - 18 ° C (obe zóny)
- Príkon: 85 W
- Nízka prevádzková hlučnosť: 47 dB
- Biele LED vnútorné osvetlenie
- Výškovo nastaviteľné stojanové nožičky
- Zárubňa inštalovateľná z oboch strán
- Rúčka z ušľachtilej ocele
- Chladivo: R600a
- Vhodná na zabudovanie: nie
- Napájanie: AC 220 – 240 V, 50 Hz
- 58 x 88 x 57 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery horného oddelenia: 46,5 x 29 x 40,5 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery spodného oddelenia: 46,5 x 42 x 40,5 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,80 m
- Hmotnosť: cca 33 kg

Cena bez DPH: 454,45 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla Smart, 20 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla Smart, 20 fliaš

Štýlový dizajn a nízka spotreba: chladiaca vinotéka Klarstein Vinovilla Smart je malá a praktická chladnička, ktorá svojimi modernými sklenými dvierkami s nerezovým rámom zapadne do každej miestnosti a kuchynskej linky. Vinotéka, ktorá sa ľahko odlíši od konkurencie - vitajte v profesionálnej lige skladovania vína.

Chladnička Klarstein Vinovilla Smart ponúka objem 50 litov a miesto pre 20 fliaš vína. Päť zásuvných políc z dreva môžete kedykoľvek vybrať a zmeniť vnútornú dispozíciu chladničky. Na dotykovom ovládacom paneli ľahko nastavíte presnú teplotu na dokonalé vychladenie vína. Svojimi kompaktnými rozmermi chladnička šetrí miesto, okrem voľného postavenia ju môžete zabudovať do kuchynskej jednotky. Šírkou 30 cm sa chladnička zmestí aj do úzkych políc. Nastaviteľná výška v rozmedzí od 82 do 89 cm zabezpečuje presné vycentrovanie vinotéky v skrinke, ale rovnako aj pri voľnom postavení. Zapínateľné vnútorné osvetlenie ešte viac zvýrazní uložené fľaše. Chladničku môžete aj zamknúť, v balení sa dodávajú dva kľúče. Filter s aktívnym uhlím sa stará o prémiové skladovanie, keďže filtruje pachy, ktoré by sa cez korok mohli dostať do vína, čím zabezpečuje precíznu ochranu nápoja. Energetická trieda A+ je mimoriadne úsporná a ekologická.

Profesionálne skladovanie vína pre milovníkov a pôžitkárov: vinotéka Klarstein Vinovilla Smart ponúka štýlové skladovanie vína a sektu aj v najmenších kuchyniach.

Popis:
- Štýlová: chladiaca vinotéka so sklenými dvierkami a nerezovým rámom bez zvarov
- Perfektne zapadne: šírka len 30 cm a nastaviteľná výška (82 - 89 cm) na flexibilné použitie: voľné postavenie alebo zabudovanie do kuchynskej jednotky
- Prémiové skladovanie: integrovaný filter s aktívnym uhlím na pohlcovanie pachov vo vnútri chladničky počas dlhodobého skladovania
- Jednoduché ovládanie: dotykový ovládací panel na nastavenie teploty a svetla
- Objemná: objem 50 litrov a miesto pre 20 fliaš vína
- Úsporná: energetická trieda A+ na dlhodobú prevádzku šetriacu životné prostredie
Technické údaje:

- Bezpečné skladovanie: dvierka so zámkou a 2 kľúčmi
- Objem: 50 litrov
- Miesto pre 20 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s nerezovým rámom
- 5 drevených políc
- Vnútorné osvetlenie
- Šírka 30 cm na zabudovanie do úzkych skriniek
- Jednoduché nasmerovanie vďaka nastaviteľnej výške od 82 do 89 cm
- Hlučnosť: 42 dB
- Napájanie: 220 V, 50/60 Hz
Rozmery:

- Rozmery: cca 30 x 82 x 57 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 27 kg
Obsah zásielky:

- 1 x chladiaca vinotéka
- 5 x drevená polica
- 2 x kľúč
- Návod na použitie


- Bezpečné skladovanie: dvierka so zámkou a 2 kľúčmi
- Objem: 50 litrov
- Miesto pre 20 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s nerezovým rámom
- 5 drevených políc
- Vnútorné osvetlenie
- Šírka 30 cm na zabudovanie do úzkych skriniek
- Jednoduché nasmerovanie vďaka nastaviteľnej výške od 82 do 89 cm
- Hlučnosť: 42 dB
- Napájanie: 220 V, 50/60 Hz
- Rozmery: cca 30 x 82 x 57 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 27 kg

Cena bez DPH: 490,82 eur

Chladiaca vinotéka Bellevine Deux 39 Flex, 39 fliaš

Chladiaca vinotéka Bellevine Deux 39 Flex, 39 fliaš

Štýlový pôžitok: v chladiacej vinotéke Klarstein Bellevin deux 39 Flex si nájde miesto až 39 fliaš vína, pričom sú k dispozícii dve chladiace zóny na dosiahnutie dokonalej teploty.

Pôžitok na plnej čiare. Chladnička ponúka deväť vysúvateľných kovových políc a objem 105 litrov, vďaka čomu uskladní až 39 fliaš vína. Vinotéka je pritom veľmi flexibilná - umožňuje uloženie fliaš naležato, nastojato alebo so sklonom 12°. Dve chladiace zóny zabezpečujú ideálne podmienky na súčasné chladenie rozdielnych druhov vína. Chladiaca teplota ponúka teplotný rozsah od 5 do 20 °C.

Chladnička sa ovláda na dotykovej ovládacej sekcii s LCD displejom, ktorý zobrazuje nastavenú teplotu. Popri teplote tu môžete zapnúť/vypnúť vnútorné osvetlenie.

Perfektné skladovanie: prednosť vinotéky Klarstein Bellevin deux 39 Flex ponúka nielen perfektné vychladenie a flexibilné skladovanie vína, ale aj príťažlivú prezentáciu vína. Predné dvierka s lesklou čiernou farbou obsahujú panoramatické okno z tvrdeného skla, čo umožňuje obdivovanie vína bez zásahu do chladenia. Decentne elegantné vnútorné osvetlenie pozostáva z dvoch typov LED svetiel: na bočnej strane s teplým bielym svetlom, na hornej strane s chladným bielym svetlom.
Elegantný dizajn zapadne do každého štýlu zariadenia, avšak vďaka vysokému prezentačnému faktoru sa mimoriadne hodí na vystavenie na baroch.

Vinotéka Klarstein Bellevin deux 39 Flex dokonale vychladí víno a zároveň ho aj perfektne odprezentuje.

Prístroj je určený výhradne na skladovanie vína.


- Teplotné rozmedzie: 5 - 20 °C (obe zóny)
- Vonkajšia prevádzková teplota: 10 - 32 °C
- Typ: kompresor
- Druh konštrukcie: voľne stojaca
- Skrytá zárubňa
- Výškovo nastaviteľné stojanové nožičky
- Chladivo: R600a
- Príkon osvetlenia: 6 W
- Napájanie: AC 220-240V, 50 Hz
- Rozmery: cca 40 x 120 x 51 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej chladiacej zóny: cca 32 x 48 x 34 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery spodnej chladiacej zóny (hlboká časť): cca 32 x 21 x 34 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery spodnej chladiacej zóny (dno): cca 32 x 21 x 23 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: 1,70 m
- Hmotnosť: cca 45,5 kg

Cena bez DPH: 499,91 eur

BAROSSA 54S, VINOTÉKA, 2 ZÓNY, 148 L, 54 FLIAŠ, SKLENENÉ DVERE, DOTYKOVÁ

BAROSSA 54S, VINOTÉKA, 2 ZÓNY, 148 L, 54 FLIAŠ, SKLENENÉ DVERE, DOTYKOVÁ

Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Barossa 54S sa postará o dokonalý pôžitok z vína vďaka tomu, že poskytuje správnu teplotu na pitie červenému aj bielemu vínu súčasne. Pre plný rozvoj svojej chuti musí byť víno vychladené na správnu teplotu. S vinotékou Klarstein Barossa 54S je to veľmi jednoduché - dokonca v elegantnom prostredí. V hornej a dolnej teplotnej zóne možno umiestniť až do 54 fliaš vína, po piatich na drevených policiach. Cez jednoduchý ovládací panel s LCD displejom sa nastavuje teplota pre obidve chladiace zóny. Vďaka tomu možno na stupeň presne vychladiť biele, červené alebo ružové víno. O dokonalú prezentáciu vínnych pokladov sa postarajú panoramatické predné dvere z bezpečnostného skla s čiernym lesklým rámom z toho istého skla. Zapínateľné vnútorné osvetlenie prináša uložené fľaše zaujímavo na scénu. Zariadenie sa tak stáva štýlovým stredobodom pozornosti nielen v domácom prostredí, ale aj v baroch či reštauráciách. Pre milovníkov a zberateľov: Vinotéka Klarstein Barossa 54S ponúka štýlové skladovanie vína, šumivého vína a iných nápojov v dvoch chladiacich zónach. Najväčšie výhody: Elegantná prezentácia: luxusná čierna vinotéka vhodná do každého prostredia Dve zóny: samostatne nastaviteľná teplota od 5 do 18 °C Pre milovníkov a zberateľov: 148 litrov objemu až pre 54 fliaš vína Pre každú chuť: červené a biele vína pripravené na pitie vďaka dvom chladiacim zónam Zlatý klinec: zapínateľné diskrétne LED osvetlenie interiéru Perfektný pohľad: lesklé čierne predné sklo z bezpečnostného skla s panoramatickým oknom Detaily produktu: trieda energetickej účinnosti B využiteľný obsah: 148 litrov teplotný rozsah: 5 - 18 ° C (obidve zóny) po 25 fliaš (0,75 l) na drevených policiach v hornej a dolnej časti spodná priehradka pre ďalších 6 fliaš príkon: 100 W nízka prevádzková hlučnosť (42 dB) biele LED osvetlenie interiéru výškovo nastaviteľné nožičky záves dvier namontovateľný obojstranne rukoväť z ušľachtilej ocele jednoduché čistenie chladiaci prostriedok: R600a vstavané zariadenie: nie napájanie: 220 - 240 V~ | 50 Hz Obsah zásielky: 1 x vinotéka nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina) Rozmery: rozmery: cca 48 x 128 x 46 cm (Š x V x H) vnútorné rozmery horného priečinku: cca 40,5 x 48 x 35 cm (Š x V x H) vnútorné rozmery spodného priečinku: cca 40,5 x 63 x 35 cm (Š x V x H) dĺžka kábla: cca 1,70 m hmotnosť: cca 46 kg

Cena bez DPH: 527,18 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla Duo 17, 17 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla Duo 17, 17 fliaš

Hodnotný dizajn a farebná prezentácia: chladiaca vinotéka Klarstein Vinovilla Grande Duo 17 hrdo ukáže, čo obsahuje! Chladnička predstavuje výbornú voľbu pre všetkých vášnivých milovníkov vína, bary alebo na cateringy, kde sa kladie dôraz aj na štýlovú prezentáciu. Popri moderných sklených dvierkach triumfuje vinotéka aj svojimi dvomi chladiacimi zónami s rozdielnymi teplotami a vnútorným LED osvetlením v troch farbách. Tak vhodne osvieti miestnosti a kuchyne atmosférickým svetlom - vitajte v profesionálnej lige skladovania vína!

Chladiaca vinotéka Klarstein Vinovilla Duo 17 ponúka svojím objemom 53 litrov priestor až na 17 vínových fliaš. Na 4 zásuvných policiach z bukového dreva čakajú fľaše vína na otvorenie pri vhodnej teplote. Dva dotykové ovládacie panely s LCD displejmi slúžia na jednoduché nastavenie teploty v rozmedzí od 5 do 12 °C v jednej zóne (výborná pre biele víno a nápoje), od 12 do 20 °C v druhej (pre červené a ružové vína). Zároveň je možné kontrolovať aj vlhkosť vzduchu, aby korok nepoškodila pleseň ani prílišná suchosť. Svojimi úzkymi rozmermi je chladnička vhodná na voľné postavenie i vstavanie do kuchynskej jednotky, pričom sa zmestí do každej štrbiny. Dizajn vinotéky je mimoriadne elegantný: sklené dvierka s oceľovým rámom umožňujú pohľad dovnútra, ktorého obsah podčiarkuje aj vnútorné osvetlenie: štýlová biela na podávanie sektu, pokojná modrá pre nerušené chvíle a moderná červená na párty. Na tiché skladovanie je vinotéka vybavená antivibračným systémom.

Profesionálne skladovanie vína pre milovníkov vína a pôžitkárov: dvojzónová chladiaca vinotéka Vinovilla Duo 17 od Klarsteinu ponúka štýlové skladovacie miesto pri ideálnej teplote pre rozličné druhy vína a sektu.Popis:
- Perfektná prezentácia: chladiaca vinotéka so sklenými dverami, oceľovým rámom a trojfarebným osvetlením v červenej, modrej alebo bielej farbe - vhodné pre každú príležitosť
- Flexibilné použitie: voľné postavenie alebo vstavanie do kuchynskej jednotky
- Úzky dizajn: šírka len 30, chytré riešenie pre úzke priestory
- Prémiové skladovanie: dve chladiace zóny so samostatným ovládaním, antivibračný systém, možnosť kontroly vlhkosti vzduchu
- Jednoduché ovládanie: samostatné dotykové ovládacie panely s LCD displejom na nastavenie teploty a svetla
- Objemná: vnútorný objem 53 litrov pre 17 vínových fliaš na 4 policiach z bukového dreva
Technické údaje:

- Objem: 53 litrov
- Miesto pre 17 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s rámom z nerezovej ocele
- 4 zásuvné police z bukového dreva
- Vnútorné osvetlenie v troch farbách: červená, modrá alebo biela
- Zarážka (zárubňa) dverí: vpravo (vymeniteľná strana, vrátane náhradnej zarážky)
- Teplotné rozmedzie hornej zóny: 5 do 12 °C
- Teplotné rozmedzie spodnej zóny: 12 do 20 °C
- Výstražný systém: akustický signál pri dvierkach otvorených dlhšie ako 5 minút
- Akustická výstraha aj pri: príliš nízkej/vysokej teplote alebo vlhkosti vzduchu
- Prevádzková hlučnosť: 44 dB
- Chladivo: R600a
- Príkon: 90 W
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Rozmery:

- Rozmery (bez rúčky): cca 29,5 x 82 x 57,5 cm (ŠxVxH)
- Rozmery (s rúčkou): cca 29,5 x 82 x 60 cm (ŠxVxH)
- Potrebný priestor na vstavanie (najmenej): 30,5 x 82,5 x 61 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej zóny: cca 21,5 x 27 x 43 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery dolnej zóny: cca 21,5 x 34 x 43 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 15 kg
Obsah zásielky:

- 1 x chladiaca vinotéka
- 4 x zásuvná polica z dreva
- Návod na použitie


- Objem: 53 litrov
- Miesto pre 17 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s rámom z nerezovej ocele
- 4 zásuvné police z bukového dreva
- Vnútorné osvetlenie v troch farbách: červená, modrá alebo biela
- Zarážka (zárubňa) dverí: vpravo (vymeniteľná strana, vrátane náhradnej zarážky)
- Teplotné rozmedzie hornej zóny: 5 do 12 °C
- Teplotné rozmedzie spodnej zóny: 12 do 20 °C
- Výstražný systém: akustický signál pri dvierkach otvorených dlhšie ako 5 minút
- Akustická výstraha aj pri: príliš nízkej/vysokej teplote alebo vlhkosti vzduchu
- Prevádzková hlučnosť: 44 dB
- Chladivo: R600a
- Príkon: 90 W
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
- Rozmery (bez rúčky): cca 29,5 x 82 x 57,5 cm (ŠxVxH)
- Rozmery (s rúčkou): cca 29,5 x 82 x 60 cm (ŠxVxH)
- Potrebný priestor na vstavanie (najmenej): 30,5 x 82,5 x 61 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej zóny: cca 21,5 x 27 x 43 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery dolnej zóny: cca 21,5 x 34 x 43 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 15 kg

Cena bez DPH: 527,18 eur

Chladiaca vinotéka Vinsider 24D, 24 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinsider 24D, 24 fliaš

Chladnička na víno Vinsider 24D od spoločnosti Klarstein garantuje optimálne uskladnenie Vášho vína pre najlepší pôžitok z pitia vína. Vďaka chladničke na víno Klarstein Vinsider 24D môžete poskytnúť vínu ideálne podmienky, ktoré potrebuje, aby bola zachovaná jeho optimálna teplota pre konzumáciu a plná aróma. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť elegantné predné dvere s tónovaným panoramatickým sklom a umiestniť víno do jednej z 3 drevených políc. Potom nastavte požadovanú teplotu chladenia a Vaša chladnička na víno od spoločnosti Klarstein sa postará o vhodné prostredie pre Vaše vína. Keď si budete chcieť Vy a Vaši hostia vychutnať víno, bude mať správnu teplotu: kedykoľvek a Vo vašej priamej blízkosti. Ak chcete rozmaznávať svojich hostí dvomi rôznymi druhmi vína, žiadny problém! Vďaka regulácii teploty je možné v zariadení vytvoriť dve rôzne teplotné zóny. Tak bude ideálne postarané o biele aj červené víno - či už v neskorých hodinách na večeru, alebo pre najbližšie mesiace. Vaše víno bude počas uskladnenia ochránené pred vibráciami alebo dopadom svetla. Chladnička na víno Vinsider-24D od spoločnosti Klarstein nanovo interpretuje klasickú vinotéku: V pôsobivom elegantnom dizajne z ocele, skla a dreva. Vďaka prepínateľnému LED osvetleniu interiéru bude Vaše víno kedykoľvek decentne viditeľné. Pri každej ceste do kuchyne sa môžete potešiť pri pohľade na Vašu kolekciu vín. Niet divu, ak budú Vaši hostia závistlivo hľadieť na Vašu zbierku vín, pretože takúto chladničku na víno by mal rád každý! S chladničkou na víno Klarstein Vinsider 24D bude pôžitok z vína je ešte zábavnejší!


- Trieda energetickej účinnosti B
- Vstavaná chladnička na víno s elegantným, reprezentatívnym dizajnom z ušľachtilej ocele, skla a dreva
- Predná strana s tónovaným panoramatickým oknom
- Jednoducho sa čistí
- Nastaviteľná teplota: 5 - 22 °C
- Doraz dverí: vpravo (možno vymeniť)
- Prestaviteľné nožičky
- Dynamické chladenie
- Kapacita: 24 fliaš
- Napájanie: AC 220-240 V, 50-60 Hz
- Rozmery: cca 54 x 44 x 54 cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca 26 kg

Cena bez DPH: 536,27 eur

Chladiaca vinotéka Vinamour 54D, 54 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinamour 54D, 54 fliaš

Vinotéka Klarstein Vinamour 54D sa postará o najlepší pôžitok z vína, pretože poskytuje súčasne správnu teplotu pre červené a biele vína. Pre plné rozvinutie svojej chuti musí byť víno vychladené na správnu teplotu. S vinotékou Klarstein Vinamour 54D je to veľmi jednoduché - v elegantnom prostredí. Vo svojej hornej a dolnej chladiacej zóne umiestni až do 54 fliaš vína; každá po 24 na drevených policiach a ďalších 6 fliaš v spodnom priečinku. Teplota oboch chladiacich oblastí sa nastavuje pomocou jednoduchého ovládacieho panela s LCD displejom. Možno teda na presnú teplotu chladiť biele, červené alebo ružové víno. O prezentáciu vína sa postarajú presklené predné dvere s rámom z ušľachtilej ocele. Prepínateľné vnútorné osvetlenie uvádza na scénu skladované fľaše. Vďaka tomu je štýlovým prvkom nielen v domácej oblasti, ale tiež v baroch a reštauráciách. Vinotéka Klarstein Vinamour 54D ponúka štýlový skladovací priestor pre víno, sekty a iné nápoje v dvoch chladiacich zónach.


- Trieda energetickej účinnosti B
- Využiteľný objem: 148 litrov
- Po 24 fliaš (0,75 l) v drevených policiach v hornej a dolnej časti
- Spodný priečinok pre ďalších 6 fliaš
- Teplotný rozsah: 5-18 °C (obe zóny)
- Príkon: 100 W
- Biele LED osvetlenie interiéru
- Nízky prevádzkový hluk (42 dB)
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Jednoducho sa čistí
- Chladiaci prostriedok: R600a
- Zabudovateľné zariadenie: nie
- Napájanie: AC 220 - 240 V, 50 Hz
- Rozmery: cca 48 x 128 x 46 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej časti: 40,5 x 48 x 35 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery spodnej časti: 40,5 x 63 x 35 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,70 m
- Hmotnosť: cca 46 kg

Cena bez DPH: 545,36 eur

Chladiaca vinotéka Vinsider 24 Onyx Edition, 24 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinsider 24 Onyx Edition, 24 fliaš

Vinotéka Vinsider 24 Onyx Edition od spoločnosti Klarstein garantuje optimálne uskladnenie Vášho vína pre najlepší pôžitok z jeho pitia. Vďaka vinotéke Klarstein Vinsider 24 Onyx Edition môžete poskytnúť vínu ideálne podmienky, ktoré potrebuje, aby malo optimálnu teplotu na konzumáciu a aby bola zachovaná plná aróma. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť elegantné predné dvere s rámom OnyxCrystal s tónovaným panoramatickým oknom a umiestniť víno do jednej zo 3 drevených políc. Potom nastavte požadovanú teplotu chladenia a Vaša vinotéka od spoločnosti Klarstein sa postará o vhodné prostredie pre Vaše víno. Keď si ho budete chcieť Vy a Vaši hostia vychutnať, bude mať správnu teplotu: kedykoľvek a vo Vašej priamej blízkosti. Vďaka teplotnému regulátoru je možné vo vinotéke vytvoriť teploty medzi 5 a 22 °C. Tak bude ideálne postarané o biele aj červené víno - či už čoskoro v čase večere, alebo počas ďalších mesiacov Vaše víno bude počas uskladnenia ochránené pred vibráciami alebo dopadom svetla. Vinotéka Vinsider 24 Onyx Edition od spoločnosti Klarstein nanovo interpretuje klasickú vínu pivnicu: v pôsobivom elegantnom dizajne z ocele, skla a dreva. Vďaka prepínateľnému LED osvetleniu interiéru bude Vaše víno v každom čase decentne viditeľné. Pri každej ceste do kuchyne sa teda môžete potešiť pri pohľade na Vašu zbierku vín. Niet divu, ak budú Vaši hostia závistlivo hľadieť na Vašu zbierku vín, pretože takúto vinotéku by mal rád každý! S vinotékou Klarstein Vinsider 24 Onyx Edition bude pôžitok z vína je ešte lepší!


- trieda energetickej účinnosti B
- vstavaná vinotéka s elegantným, reprezentatívnym dizajnom z ocele, skla a dreva
- predná strana so zatieneným panoramatickým oknom
- Jednoduché čistenie
- nastaviteľná teplota: 5 - 22 °C
- doraz dverí: vpravo (vymeniteľný)
- kapacita: 24 fliaš
- napájanie: 220-240 V, 50-60 Hz
- rozmery: cca 54 x 44 x 54 cm (Š x V x H)
- hmotnosť: cca 26 kg

Cena bez DPH: 636,27 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla Duo43, 43 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla Duo43, 43 fliaš

Ušľachtilý dizajn a farebná prezentácia: Klarstein Vinovilla Duo 43 2-zónová chladnička na víno ukáže čo v nej je! Preto je práve ona chladničkou, ktorej dajú prednosť všetci vášniví milovníci vína, ktorí nepotrebujú iba veľa priestoru, ale chcú presvedčiť aj prezentovaním. Popri moderných sklených dverách Vinovilla Duo 43 triumfuje predovšetkým dvoma chladiacimi zónami s rôznymi teplotami uskladnenia a 3-farebným vnútorným osvetlením. Obohatí nie len obytné priestory a kuchynské linky, ale svojim trojfarebne nastaviteľným osvetlením vyzdvihne zásoby vína pri každej príležitosti - vitajte v absolútnej lige profesionálov keď ide o skladovanie vína!Chladnička Klarstein Vinovilla Duo 43 ponúka vo svojich dvoch chladiacich zónach s objemom 129 l miesto až pre 43 fliaš vína. Na štyroch poličkách z bukového dreva odpočívajú ušľachtilé kvapky v tej správnej teplote skladovania. Dvoma zrozumiteľnými, samostatnými dotykovými ovládacími poliami s LCD displejom nastavíte teplotu, ktorá sa jednoduchým spôsobom postará o perfektné vychladenie. Tak môžete v hornej časti uskladniť biele vína a osviežujúce nápoje v teplotnom rozmedzí 5 až 12 °C a  v spodnej časti červené a ružové vína pri teplote 12 až 20 °C. Je možné kontrolovať aj vnútornú vlhkosť, aby korok neznehodnotila žiadna pleseň. Vďaka svojim praktickým rozmerom je chladnička na víno perfektná ako samostatne stojace zariadenie, ale je vhodná aj na jednoduché zabudovanie do kuchynskej linky. Obzvlášť elegantný je vzhľad zariadenia Vinovilla Duo 43 , ktorý je dizajnovaný na vznešenú prezentáciu vín: sklené dvere s rámom z ušľachtilej ocele vždy dovoľujú pohľad do vnútra, ktoré je uvedené na scénu vhodným osvetlením. Tri farby: červená, modrá a biela - ponúkajú to správne osvetlenie, aby vhodne prezentovali obsah pri každej príležitosti: či už v ušľachtilej bielej pri uvítaní sektom, v pokojnej modrej pre ničím nerušené hodiny alebo vo vkusnej červenej na nasledujúcej párty. Na zabezpečenie skladovania vín bez rušivých zvukov a štrngania disponuje chladnička antivibračným systémom.  Skladovanie vína ligy profesionálov pre milovníkov a pôžitkárov: chladnička na víno s dvoma zónami Vinovilla Duo 43 od spoločnosti Klarstein ponúka štýlové miesto na uskladnenie rôznych druhov vína a sektov pri ideálnej teplote servírovania.


- objem: 129 l
- miesto pre 43 fliaš (á 0,75 l)
- sklené dvere s rámom z ušľachtilej ocele
- 4 poličky z bukového dreva
- vnútorné osvetlenie voliteľné  v 3 farbách pre obe chladiace zóny: červené, modré alebo biele
- otváranie dverí: vpravo (možné meniť, vrátane zarážok)
- teplota hornej chladiacej zóny: 5 až 12 °C
- teplota spodnej chladiacej zóny: 12 až 20 °C
- varovný systém: akustický signál pri dverách otvorených dlhšie ako 5 minút
- akustické upozornenie aj pri: priveľmi nízkej / vysokej teplote alebo vlhkosti
- vznik hluku: 44 dB
- chladiaci prostriedok: R600a
- napájanie:  220-240 V~ | 50/60 Hz
- rozmery (bez rukoväte): cca 59,5 x 82 x 57,5 cm (ŠxVxH)
- rozmery (s rukoväťou): cca 59,5 x 82 x 60 cm (ŠxVxH)
- rozmery pri zabudovaní (najmenej): 60,5 x 82,5 x 61 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery hornej chladiacej zóny: cca 51,5 x 26,5 x 43 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery spodnej chladiacej zóny: cca 51,5 x 33 x 43 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 200 cm
- hmotnosť: cca 35 kg

Cena bez DPH: 690,82 eur

Chladiaca vinotéka Bellevin 62, 56 fliaš

Chladiaca vinotéka Bellevin 62, 56 fliaš

Elegantný dizajn pre štýlovú prezentáciu: vinotéka s jednou chladiacou zónou Klarstein Bellevin 62 v dizajne PureAmbience! Táto chladnička je voľbou všetkých vášnivých milovníkov vína, barov alebo dodávateľov jedál, ktorí potrebujú nielen chladenie, ale tiež chcú zaujať prezentáciou. Okrem moderných panoramatických dverí s dvojitým sklom sa zariadenie Bellevin 62 môže pochváliť luxusnou čiernou konštrukciou, vnútorným LED osvetlením a integrovaným držiakom na poháre na víno. Vďaka tomu obohatí nielen obytné prostredie a kuchynské linky, ale tiež vhodne upozorní na zásoby vína pri každej príležitosti. Vitajte v oblasti profesionálneho skladovania vína! S objemom 173 litrov môže chladnička Klarstein Bellevin 62 umiestniť až 56 fliaš vína. Víno sa dá uskladniť pri vhodnej skladovacej teplote na 10 kovových policiach. Zrozumiteľný ovládací panel s dotykovým ovládaním umožňuje nastavenie teploty na 5 až 20 °C a jednoduchým spôsobom tak zabezpečuje dokonalé teploty chladenia. Integrovaný ventilátor zabezpečuje rovnomerné chladenie v celom vnútornom prostredí. Ďalším prvkom vinotéky Klarstein Bellevin 62 je riešenie ChilledGlass Solution s kovovým držiakom na poháre. Na ňom usporiadane visí až do 15 pohárov na víno a nekomplikovane nadobúdajú rovnakú teplotu vychladenia ako víno - pre dokonalý chladený pôžitok!
Vďaka praktickým rozmerom je vinotéka ideálna na samostatné použitie v kuchyniach, baroch, obývacích miestnostiach alebo skladoch na víno. Vzhľad zariadenia Bellevin 62 je obzvlášť elegantný a je navrhnutý pre dômyselnú prezentáciu: sklenené dvere umožňujú kedykoľvek nahliadnuť do vnútorného prostredia zariadenia, ktoré je reprezentatívne osvetlené. Pre bezproblémové skladovanie vína používa vinotéka kompresný chladiaci systém s nízkymi vibráciami. Skladovanie vína na profesionálnej úrovni pre milovníkov a znalcov: vinotéka Bellevin 62 od spoločnosti Klarstein ponúka štýlový úložný priestor pri ideálnych teplotách na podávanie vína a sektov do kuchýň, barov alebo na rôzne podujatia.


- objem: 173 litrov
- priestor na 56 fliaš (po 0,75 litra)
- čierne dvere s panoramatickým oknom s dvojitým sklom
- 10 kovových políc: 8 x 6 fliaš & 2 x 4 fľaše
- kovový držiak na poháre až na 15 pohárov na víno
- vnútorné osvetlenie v bielej farbe
- doraz dverí: vpravo (nie je vymeniteľný)
- teplotný rozsah: 5 až 20 °C
- zobrazenie teploty v °C alebo °F
- tvorba hluku: 42 dB
- chladiaci prostriedok: R600a (kompresný chladič, 25 g)
- príkon: 95 W
- napájanie: 220 - 240 V~/50 Hz
- rozmery: cca 42,7 x 124,6 x 61 cm (Š x V x H)
- vnútorné rozmery: cca 34,5 x 112 x 45,8 cm (Š x V x H)
- dĺžka sieťového kábla: cca 190 cm
- hmotnosť: cca 48 kg

Cena bez DPH: 727,18 eur

« späť 21 - 40 / 56 ďalej »
Copyright © vitriny.sk @ REMOS spol. s r.o. 2003 - 2020

Produkt bol pridaný do košíka

Objednávky nad 150 EUR bez DPH - DOPRAVA ZADARMO!