Hlavná stránka / Produktové vitríny / Chladiace vitríny, vinotéky / Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše

Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše

Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše
Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše

Malá, praktická, chladiaca: mini chladnička Klarstein Frosty elegantne zapadne do izby alebo kancelárie, pričom ponúka dostatok miesta na lieky, malé desiaty a nápoje.

Konečne chladné miesto pre dôležité liečivá. Chladnička Klarstein Frosty sa vďaka svojim rozmerom zmestí aj do tej najmenšej miestnosti a ponúkne dostatok miesta na skladovanie všetkých liekov, ktoré chcete mať stále poruke. Samozrejme, chladnička za elegantnými sklenými dvierkami spoľahlivo vychladí aj desiaty, nápoje alebo vína. Vnútorný objem 13 litrov a tri vysúvateľné police ponúkajú miesto na chladenie 4 fliaš vína súčasne. Vysúvateľné mriežky zabezpečujú aj optimálne nastavenie vnútorného priestoru. Teplotné rozmedzie od 8 do 18 °C sa jednoducho nastavuje otočným regulátorom na dosiahnutie najoptimálnejšej teploty.

Vďaka nízkej spotrebe elektrickej energie a nepatrnej hlučnosti sa chladnička Klarstein Frosty skvele hodí aj do kancelárií.

Popis:

- Flexibilná: kompaktná, elegantná chladnička na víno, desiatu alebo lieky
- Výkonná: spoľahlivo vychladí na teplotu v rozmedzí od 8 až 18 °C
- Kompaktná: nájde si všade miesto vďaka úzkemu dizajnu
- Jednoduché ovládanie: bezstupňové nastavenie teploty otočným regulátoro

Technické údaje:

- Teplotný rozsah: 8 - 18 °C
- Objem: 13 litrov
- Vyberateľné mrežovité police
- Vnútorné osvetlenie
- Prevádzková hlučnosť: 35 dB
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Rozmery:

- Rozmery: cca 17 x 44 x 50 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 190 cm
- Hmotnosť: cca 7,2 kg

Obsah zásielky:

- 1 x chladiaca vinotéka
- 3 x mrežovitá polica
- Návod na použitie


- Teplotný rozsah: 8 – 18 °C
- Objem: 13 litrov
- Vyberateľné mrežovité police
- Vnútorné osvetlenie
- Prevádzková hlučnosť: 35 dB
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
- Rozmery: cca 17 x 44 x 50 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 190 cm
- Hmotnosť: cca 7,2 kg

Priebežne skladom, expedujeme ihneď

Cena bez DPH: 90,82 €

Počet kusov:Kód produktu: V12773

Označenie:10031690
alebo info@vitriny.sk, 0908 150 555, 0903 736 366


Podobné produkty:

Chladiaca vinotéka Vinarium, 4 fľaše

Chladiaca vinotéka Vinarium, 4 fľaše

Klarstein vinotéka Vinarium sa zakaždým postará o perfektne vychladený pôžitok z vína u Vás doma. Dotykové pole, ktoré sa jednoducho ovláda na prednej strane, garantuje precízne a nekomplikované nastavenie teploty od 12 do 18 stupňov. Svojim nanajvýš vysokokvalitným zovňajškom s lesknúcimi sa presklenými dverami a svojimi kompaktnými rozmermi si nájde miesto všade a vyzerá vyslovene ušľachtilo. Tak si môže každý pôžitkár, ktorý ocení víno vychladené na stupeň presne, a ktorý nemá príliš veľa priestoru, vychutnávať víno s perfektnou teplotou vychladenia. Vnútorný priestor vinotéky s objemom 14 litrov ponúka priestor až pre 4 fľaše. Pochrómované regálové poličky sú odnímateľné a podľa potreby je ich možné bezproblémovo vyčistiť. Vďaka termoelektrickému chladeniu je vznik hluku nanajvýš nízky, iba 38dB. Okrem toho je možné chladničku jednoducho pripevniť na stenu prostredníctvom priloženého montážneho materiálu a aj vo visiacej polohe je to pravý ozdobný kúsok. Dostupné farby: čierna


- teplotný rozsah: 12 až 18 stupňov
- presklené dvere s dotykovými plochami
- 14 litrový objem
- prevádzková hlučnosť: 38 dB
- vnútorné osvetlenie
- úchytná priehlbeň
- otváranie dverí vľavo
- spôsob umiestnenia: voľne stojaca alebo závesná
- menovitý výkon: 130 W
- napájanie: 220-240 V ~ 50-60 Hz
- vonkajšie rozmery: cca 42 x 46 x 30 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery: cca 35 x 40 x 10 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 160 cm
- hmotnosť: cca 12 kg

Cena bez DPH: 105,36 eur

Chladiaca vinotéka Reserva Piccola, 8 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva Piccola, 8 fliaš

Zariadenie Klarstein Reserva Piccola je čierna chladnička na víno, ktorá bola navrhnutá s veľkým zmyslom pre moderný životný štýl nielen ako funkčný objekt, ale ako hodnotný elektronábytok.Za zrkadlovým sklom s dvojitou izoláciou možno umiestniť až do 8 štandardných fliaš víno v príjemnom modrom LED osvetlení. Obsluha chladničky sa vykonáva cez dotykovú obsluhovaciu sekciu.Dizajn čierneho zariadenia Klarstein Reserva Piccola najlepšie ladí s elegantným zariadením. Vďaka svojmu vysokému prezentačnému faktoru sa chladnička na víno navyše hodí aj pre umiestnenie v barových oblastiach hotelov a v luxusnejších stravovacích zariadeniach.Vezmite, prosím, na vedomie, že zariadenie má dotykové blokovanie, ktoré môžete zrušiť súčasným stlačením tlačidla „plus“ a „mínus“.Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010:Energetická trieda : B (na stupnici od A +++ (najvyššia efektivita) po G (najnižšia efektivita))Ročná spotreba energie (AEC) v kWh/rok : 155 kWh/rok (spotreba energie v kWh/rok na základe výsledkov normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba elektrickej energie závisí od používania a umiestnenia zariadenia.)Kapacita úložného priestoru: 25 litrov/8 fliaš – Údaj „fľaše“ sa vzťahuje na počet štandardných 0,75-litrových fliaš, ktoré môžu byť uskladnené v chladničke.Klimatická trieda: NKlimatická trieda "rozšírené mierne pásmo" má symbol "SN" pre priemernú teplotu okolia od 10 do 32 stupňov C.Klimatická trieda "mierne pásmo" má symbol "N" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 32 stupňov C.Klimatická trieda "subtropické pásmo" má symbol "ST" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 38 stupňov C.Klimatická trieda "tropické pásmo" má symbol "T" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 43 stupňov C.Hladina hluku v dB (A) re 1 pW : 30 dB - merané podľa smernice 86/594/EWGS. Toto zariadenie je určené výlučne na uskladnenie vína.


- Teplotný rozsah: 8 až 18 °C
- Zobrazenie teploty: Celzius, Fahrenheit
- Jednoducho sa čistí
- Odnímateľná polica
- Vzadu miesto pre uloženie kábla
- Nastaviteľné nožičky
- Zablokovanie tlačidiel
- Prevádzkový hluk: 30 dB
- Výkon: 65 W
- Napájanie: AC 220 - 240 V, 50/60 Hz
- Vonkajšie rozmery: 41 x 27 x 50 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 34 x 18 x 32 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: 1,9 m
- Hmotnosť: cca 8,4 kg

Cena bez DPH: 105,36 eur

Chladiaca vinotéka HEA3-RESERVEPICOLA8H, 8 fliaš

Chladiaca vinotéka HEA3-RESERVEPICOLA8H, 8 fliaš

Táto atraktívna chladnička na víno od spoločnosti Klarstein je praktický aj krásny kus nábytku pre nadšencov vína.Vo vnútri ponúka chladnička na víno priestor pre ??osem fliaš vína; aktuálni favoriti si tak vždy udržia tú správnu teplotu. Keď je prístroj prevádzkovaný pri izbovej teplote 25 stupňov Celzia, môže ochladiť víno na teplotu 8 až 18 stupňov Celzia. Pri prázdnom stave potrebuje ??chladnička na víno pre tento proces asi štyri hodiny.Aj z vonkajšej strany Vás chladnička na víno presvedčí: Ovládanie pomocou atraktívnej dotykovej plochy ide od ruky a uložené fľaše vína sú príjemne osvetlené na modro.Potešenie - pre všetky zmysly!Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010:Energetická trieda : B (na stupnici od A +++ (najvyššia efektivita) po G (najnižšia efektivita))Ročná spotreba energie (AEC) v kWh/rok : 155 kWh/rok (spotreba energie v kWh/rok na základe výsledkov normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba elektrickej energie závisí od používania a umiestnenia zariadenia.)Kapacita úložného priestoru: 25 litrov/8 fliaš – Údaj „fľaše“ sa vzťahuje na počet štandardných 0,75-litrových fliaš, ktoré môžu byť uskladnené v chladničke.Klimatická trieda: NKlimatická trieda "rozšírené mierne pásmo" má symbol "SN" pre priemernú teplotu okolia od 10 do 32 stupňov C.Klimatická trieda "mierne pásmo" má symbol "N" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 32 stupňov C.Klimatická trieda "subtropické pásmo" má symbol "ST" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 38 stupňov C.Klimatická trieda "tropické pásmo" má symbol "T" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 43 stupňov C.Hladina hluku v dB (A) re 1 pW : 30 dB - merané podľa smernice 86/594/EWGS.Toto zariadenie je určené výlučne na uskladnenie vína.


- Teplota nastaviteľná medzi 8 a 18 stupňov Celzia
- Osvetlenie pomocou zapínateľnej LED lampy
- Vrátane troch odnímateľných chrómovaných políc
- Po bokoch dverí zapustené držadlá
- Skriňa z kovu a plastu
- Napájanie: 230 V, 50 Hz
- Vonkajšie rozmery: 26 x 47 x 51 cm
- Vnútorné rozmery: 17,5 x 35 x 31 cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca 9 kg

Cena bez DPH: 109,00 eur

Chladiaca vinotéka Ceres, 6 fliaš

Chladiaca vinotéka Ceres, 6 fliaš

Ceres je jemná a malá chladnička, ktorá so svojim objemom 16 litrov ponúka miesto pre 6 fliaš vína. Želanú teplotu je možné jednoducho a precízne nastaviť v rozmedzí 12 a 18 stupňov prostredníctvom dotykového ovládania nachádzajúceho sa na prednej strane. Tu je možné zapnúť aj vnútorné osvetlenie, aby ste mohli hodiť pohľad do vnútra chladničky. Vďaka termoelektrickému chladeniu je vznik hluku nanajvýš nízky, iba 38dB.
Vo vnútornom priestore vinotéky od spoločnosti Klarstein sa nachádzajú 2 pochrómované regálové poličky, ktoré sú odnímateľné a podľa potreby je ich možné bezproblémovo vyčistiť. Svojim nanajvýš vysokokvalitným zovňajškom s lesknúcimi sa presklenými dverami a svojimi kompaktnými rozmermi si nájde miesto všade a je vhodná do každého prostredia. Teraz môžete hocikedy piť alebo ponúkať perfektne vychladené víno - napríklad k nejakej sviatočnej príležitosti. Samozrejme, vinotéka je vynikajúca aj pre takých ľudí, ktorí si sami chcú dopriať niečo dobré.

Dostupné farby: čierna


- teplotný rozsah: 12 až 18 stupňov
- presklené dvere s dotykovými plochami
- 16 litrový objem
- prevádzková hlučnosť: 38 dB
- spôsob umiestnenia: voľne stojaca 
- vnútorné osvetlenie
- otváranie dverí vľavo
- úchytná priehlbeň
- napájanie: 220-240 V ~ 50-60 Hz
- vonkajšie rozmery: cca 25 x 37 x 50 cm  (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery: cca 20 x 28 x 32 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 160 cm
- hmotnosť: cca 9,7 kg

Cena bez DPH: 109,00 eur

Chladnička na nápoje Klarstein Vinovista Picollo, 8 fliaš

Chladnička na nápoje Klarstein Vinovista Picollo, 8 fliaš

Malý balíček občerstvenia: Chladnička na nápoje Klarstein Vinovista Picollo chladí so svojimi kompaktnými rozmermi predovšetkým tam, kde sa iné zariadenia nedostali kvôli nedostatku miesta. Nielenže zapadne do najmenších kuchýň, je tiež ideálna ako minibar v hosťovských izbách, kanceláriách alebo spálňach. Tam nenápadne zapadne vďaka svojmu mimoriadne tichému pracovnému chodu a zažiari svojím elegantným exteriérom. Štýlové osvieženie s mini chladničkou na nápoje Klarstein Vinovista Picollo nie je žiaden problém. Do 24-litrového interiéru zariadenia sa bez problémov zmestí až do 8 fliaš s vínom alebo nápojmi, alebo až do 16 nápojových plechoviek (0,33 litra). Nápoje môžu byť vychladené na požadované teploty v rozmedzí od 8 do 18 °C (46 - 65 °F). Na uloženie fliaš sú k dispozícii 3 chrómované kovové police. Vďaka termoelektrickému procesu chladenia je inteligentná mini chladnička vyslovene nehlučná a neruší dokonca ani spánok v spálni. Priamo na elegantných presklených dverách s aplikáciami z ušľachtilej ocele je dotykový ovládací panel, cez ktorý sa nastavujú teploty a biele osvetlenie vnútorného priestoru. Integrovaný LCD displej spoľahlivo zobrazuje teplotu v interiéri. Kompaktné rozmery minibaru Klarstein Vinovista Picollo sú obzvlášť praktické. Jednoducho si nájde svoje miesto aj v malých miestnostiach: Chladené občerstvenie kdekoľvek sa vám páči!

Popis:
- Štíhly dizajn: kompaktná mini chladnička na nápoje s objemom 24 litrov pre 8 fliaš alebo 16 plechoviek
- Dokonalá prezentácia: Sklenené dvere s aplikáciou z ušľachtilej ocele, so zaoblenými rohmi a bielym vnútorným osvetlením
- Jednoduché ovládanie: vonkajší dotykový panel s LCD displejom pre teplotu a svetlo
- Tichý chod: termoelektrické chladenie pre čo najnižší prevádzkový hluk
- Teploty podľa Vášho výberu: postupne nastaviteľné chladenie od 8 do 18 °C

Technické údaje:

- objem: 24 litrov
- priestor pre 8 fliaš (po 0,75 l) alebo 16 plechoviek (po 0,33 l)
- sklenené dvere s aplikáciami z ušľachtilej ocele
- 3 police z chrómovaného kovu
- vnútorné osvetlenie v bielej farbe
- doraz dverí: vpravo (nie je vymeniteľný)
- teplotný rozsah: 8 až 18 °C (46 - 65 °F)
- LCD displej na zobrazenie vnútornej teploty a nastavenie teploty
- zobrazenie teploty buď v °C alebo °F
- max. tvorba hluku: 41 dB
- chladenie: termoelektrické (neobsahuje žiadny chladiaci prostriedok)
- odkvapkávacia nádoba na zachytávanie kondenzovanej vody (nachádza sa v spodnej časti na zadnej strane zariadenia)
- príkon: 70 W
- napájanie: 220 - 240 V~/50 Hz

Rozmery:

- Rozmery: cca 26 x 47 x 49,5 cm (Š x V x H)
- Dĺžka sieťového kábla: cca 185 cm
- Hmotnosť: cca 9,3 kg

Obsah zásielky:

- 1 x chladnička na nápoje
- 3 x kovová polica
- 1 x odkvapkávacia miska
- Nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina)


- objem: 24 litrov
- priestor pre 8 fliaš (po 0,75 l) alebo 16 plechoviek (po 0,33 l)
- sklenené dvere s aplikáciami z ušľachtilej ocele
- 3 police z chrómovaného kovu
- vnútorné osvetlenie v bielej farbe
- doraz dverí: vpravo (nie je vymeniteľný)
- teplotný rozsah: 8 až 18 °C (46 – 65 °F)
- LCD displej na zobrazenie vnútornej teploty a nastavenie teploty
- zobrazenie teploty buď v °C alebo °F
- max. tvorba hluku: 41 dB
- chladenie: termoelektrické (neobsahuje žiadny chladiaci prostriedok)
- odkvapkávacia nádoba na zachytávanie kondenzovanej vody (nachádza sa v spodnej časti na zadnej strane zariadenia)
- príkon: 70 W
- napájanie: 220 – 240 V~/50 Hz
- Rozmery: cca 26 x 47 x 49,5 cm (Š x V x H)
- Dĺžka sieťového kábla: cca 185 cm
- Hmotnosť: cca 9,3 kg

Cena bez DPH: 118,09 eur

Chladiaca vinotéka Vinamora, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinamora, 12 fliaš

Ekologická chladnička na víno Klarstein Vinamora poskytuje dobrú teplotu až pre 12 fliaš Vášho najlepšieho vína. Pôžitok na viacerých poschodiach. Vybavená piatimi vyberateľnými regálovými priečinkami z ušľachtilej ocele, ponúka miesto celkovo pre 12 fliaš najlepšej hroznovej šťavy. Tieto možno zvonku sledovať cez sklenenú prednú časť bez otvorenia dvier. Chladiaca teplota môže byť nastavená medzi 11 - 18 °C, čím sa dosiahne ideálna teplota pre pitie každého vína. Dobré izolačné materiály a vzadu schovaný ventilátor udržujú stabilnú teplotu. Pritom má chladnička na víno príkon iba 70 W spotreby v úspornej trvalej prevádzke a získala energetickú triedu B. Veľmi nízka prevádzková hlučnosť iba 30 dB tiež presvedčí. Chladnička Vinamora je riadená pomocou dotykovej ovládacej sekcie s malým LCD displejom, ktorý zobrazuje nastavenú teplotu. Okrem teploty možno na ovládacom paneli zapnúť a vypnúť vnútorné osvetlenie. Cez elegantné predné sklo ho je vidieť nielen pri otvorených dverách a dodáva vínu správny efekt. Celkový elegantný dizajn dobre ladí s jednoduchým štýlom zariadenia. Vďaka svojmu vysokému faktoru prezentácie je tiež vhodná pre umiestnenie v oblasti hotelových barov a luxusných gastronomických zariadení. S chladničkou na víno (známa tiež ako temperovacia chladnička na víno) Klarstein Vinamora získate ideálnu kombináciu pre skladovanie a chladenie. Chladnička na víno tak garantuje, že možno pre každú príležitosť servírovať chladené víno. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Ochranná značka dodávateľa: Klarstein Značka modelu dodávateľa: 10029816 Kategória chladiaceho modelu spotrebiča pre domácnosť: 10 Trieda energetickej účinnosti: B Spotreba energie 173 kWh/rok, založená na výsledkoch normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba závisí od použitia a umiestnenia zariadenia. Kapacita "iného priečinku": 35 litrov Projektovaná teplota "iného priečinku": 16 °C Nezamŕzajúca: odpadá Čas vzostupu teploty/Skladovací čas pri poruche v hodinách: odpadá Chladiaca kapacita v kg/24h: odpadá Klimatická trieda: SN, N (Toto zariadenie je určené pre prevádzku pri okolitej teplote medzi 16 °C a 32 °C.) Emisie hluku v dB(A) na 1 pW: 30 dB(A) na 1 pW Zariadenie na zabudovanie: nie


- Teplotný rozsah: 11-18 °C
- Okolitá teplota: 30 °C
- Typ konštrukcie: termoelektrická
- Zabudovanie: voľne stojaca
- Zobrazenie teploty: Celzius, Fahrenheit
- Doraz dverí namontovateľný z oboch strán
- Priestor pre uloženie kábla
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Výkon: 70 W
- Napájanie: AC 220 - 240 V, 50 Hz
- 26 x 65 x 50 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 17 x 52 x 31 cm (ŠxVxH)
- Priečinok: 18,5 x 29,5 cm (ŠxH)
- Dĺžka kábla: 1,85 m
- Hmotnosť: cca 12,4 kg

Cena bez DPH: 123,55 eur

Chladiaca vinotéka Reserva Piccola, 8 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva Piccola, 8 fliaš

Atraktívna skrinka na chladenie vína zo série Reserva Piccola od výrobcu Klarstein je rovnako praktická ako aj dizajnovo štýlová.

Vnútorné oddelenie ponúka tri vyberateľné drevené poličky, na ktoré možno umiestniť dokopy 8 vínových fliaš. Tak možno vychladiť niekoľko fliaš vína na požadovanú teplotu. Pri vonkajšej teplote okolo 25°C dokáže chladnička vychladiť víno na teplotu od 8°C do 18°C. Prázdna chladnička sa vychladí na teplotu 15°C za cca. 1,5h, na nižšiu teplotu okolo 2-2,5h. Teplotný senzor pracuje len vtedy, ak stúpne teplota nad nastavenú hodnotu.

Chladnička osloví aj svojím vonkajškom - jej konštrukcia je vyrobená z atraktívneho čierneho kovu. Okienko ponúka pohľad na osvetlené, chladiace sa vína, a rám z brúseného nerezu dodáva punc luxusu. Ovládanie cez dotykovú plochu prebieha ľahko a intuitívne, v priebehu pár sekúnd nastavíte požadovanú teplotu. Zapínateľné LED osvetlenie osvieti fľaše namodro.

Skrátka pôžitok pre všetky zmysly!

Energetická trieda: B (A+++ je najvyššia úsporná energ. trieda, G je najnižšia)

Ročná spotreba prúdu (AEc) v kWh/rok: 155kWh / rok (skutočná hodnota závisí od teploty prostredia, v ktorom je zariadenie umiestnené, a od celkovej doby prevádzky)

Využiteľný objem: 25l (osem 0,75l fliaš)

Trieda klímy okolia: N

,,N" = stredná zóna, priemerná teplota okolia sa pohybuje v rozmedzí od 16 do 32°C

Emisia hluka v dB(A) pre 1pW: 30dB (A) re 1pW

Zariadenie je určené výhradne na uloženie vína!


- Osvetlenie dvomi modrými LED-lampami
- Teplotný senzor: chladenie prebieha len vtedy, ak teplota stúpne nad nastavenú hodnotu
- Vrátane troch regálových políc z dreva
- Do dvier postranne zabudovaná priehlbinová rukoväť
- Tri vyberateľné police
- Konštrukcia z kovu a umelej hmoty
- Napájanie: 230V, 50Hz
- Vonkajšie rozmery: 26 x 47 x 51cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 17,5 x 35 x 31cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca. 9kg

Cena bez DPH: 132,64 eur

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 18 fliaš

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 18 fliaš

Zariadenie Klarstein Vivo Vino je kompaktná chladnička na víno, ktorá bola navrhnutá s veľkým zmyslom pre moderný životný štýl nielen ako funkčný objekt, ale ako hodnotný elektronábytok. Za sklenenými dverami s dvojitou izoláciou možno umiestniť až do 18 štandardných fliaš na víno v diskrétnom LED osvetlení. Obsluha chladničky sa vykonáva cez dotykovú obsluhovaciu sekciu. Dizajn zariadenia Klarstein Vivo Vino najlepšie ladí s kvalitným zariadením. Vďaka svojmu vysokému prezentačnému faktoru sa chladnička na víno navyše hodí aj pre umiestnenie v barových oblastiach hotelov a v luxusnejších stravovacích zariadeniach. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Energetická trieda : B (na stupnici od A +++ (najvyššia efektivita) po G (najnižšia efektivita)) Ročná spotreba energie (AEC) v kWh/rok : 164 kWh/rok (spotreba energie v kWh/rok na základe výsledkov normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba elektrickej energie závisí od používania a umiestnenia zariadenia.) Kapacita úložného priestoru: 52 litrov/18 fliaš - Údaj „fľaše" sa vzťahuje na počet štandardných 0,75-litrových fliaš, ktoré môžu byť uskladnené v chladničke. Klimatická trieda: N Klimatická trieda "rozšírené mierne pásmo" má symbol "SN" pre priemernú teplotu okolia od 10 do 32 stupňov C. Klimatická trieda "mierne pásmo" má symbol "N" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 32 stupňov C. Klimatická trieda "subtropické pásmo" má symbol "ST" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 38 stupňov C. Klimatická trieda "tropické pásmo" má symbol "T" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 43 stupňov C. Hladina hluku v dB (A) re 1 pW : 30 dB - merané podľa smernice 86/594/EWGS. Toto zariadenie je určené výlučne na uskladnenie vína.


- Regulovateľná chladiaca teplota
- Teplotný rozsah: 11 až 18 °C
- Zobrazenie teploty: Celzius, Fahrenheit
- Obojstranne namontovateľné otváranie dverí
- Dvere s bočnou úchytkou
- Jednoducho sa čistí
- Priestor pre umiestnenie kábla na zadnej strane
- Výkon: 70 W
- Napájanie: AC 220 - 240 V, 50 Hz
- 34,5 x 65,5 x 49 cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca 16 kg

Cena bez DPH: 145,36 eur

Chladiaca vinotéka HEA-MKS-1, 16 fliaš

Chladiaca vinotéka HEA-MKS-1, 16 fliaš

Klarstein HEA-MKS-1 je matne čierna chladnička na víno so zmyslom pre moderný dizajn, vďaka čomu nie je len funkčným zariadením, ale aj elektronickým doplnkom.

Za dvojmo odizolované, mierne stmavené panoramatické dvierka môžete umiestniť až 16 fliaš. Zaujímavý dizajn je doplnený decentným modrým LED podsvietením.

Na ovládanie funkcií tejto vitrínovej chladničky je k dispozícii dotykový ovládací panel s modrými a oranžovými prvkami.
Celkový dizajn zariadenia je prispôsobený na integráciu do akýchkoľvek priestorov. Vďaka svojim vlastnostiam je Klarstein HEA-MKS-1 ideálny na umiestnenie v baroch a gastronomických zariadeniach.

Prosím, všimnite si, že zariadenie má blokovanie klávesnice, ktoré sa dá zrušiť súčasným stlačením tlačidiel plus a mínus.V súlade s nariadením EÚ č.: 1060/2010 a Zákonom o environmentálnom označovaní výrobkov uvádzame údaje:

Energetická trieda: C (v rámci škály od A+++ (najvyššia) po G (najnižšia))

Ročná spotreba energie v kWh/rok: 238 (na základe výsledkov štandardného 24-hodinového testu. Reálna spotreba závisí od spôsobu používania a umiestnenia zariadenia.)

Využiteľný objem: 48 l/ 16 fliaš – Tento údaj zohľadňuje fľaše so štandardným objemom 0,75 l.

Klimatická trieda: N
Klimatická trieda „rozšíreného mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 10 až 32°C symbol „SN“.
Klimatická trieda „mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 32°C symbol „N“.
Klimatická trieda „subtropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 38°C symbol „ST“.
Klimatická trieda „tropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 43°C symbol „T“.

Hlučnosť v dB: 30 – merané v súlade so smernicou 86/594/EWG


Zariadenie je určené výlučne na uskladňovanie vína.


- Nastaviteľná teplota chladenia – rozsah 8 až 18°C
- Dvojmo odizolované transparentné dvere
- Teplotný údaj - °C a Fahrenheit
- Vnútorné podsvietenie s funkciou standby
- Úchytky
- Jednoduché čistenie
- Úložný priestor na kábel
- Napájanie: 220 – 240 V, 50 až 60 Hz
- 43 x 51,5 x 48 cm
- Hmotnosť: cca. 14 kg

Cena bez DPH: 145,36 eur

Chladiaca vinotéka Barolo, 16 fliaš

Chladiaca vinotéka Barolo, 16 fliaš

Klarstein Barolo je úzka chladnička na víno, ktorá bola navrhnutá so zmyslom pre moderné bývanie nie ako obyčajný funkčný objekt, ale ako elektrický kus nábytku. Za sklenenými dverami s dvojitou izoláciou je uvedených na scénu v diskrétnom rampovom LED osvetlení až 16 fliaš. Obsluha chladničky sa vykonáva pomocou dotykového panelu. Dizajn zariadenia Klarstein Barolo dobre ladí s vkusným štýlom zariaďovania. Vďaka svojmu vysokému prezentačnému faktoru sa chladnička na víno ideálne hodí pre umiestnenie v baroch hotelov a luxusných gastronomických zariadení. Kto chce chladiť viac ako jednu fľašu vína, stretne sa s určitými problémami, ak použije „normálnu" chladničku: Vibrácie (napr. otvorenie/zatvorenie dverí chladničky, kompresor atď.) a homogénna chladiaca zóna majú významný vplyv na kvalitu vína, ak je uskladnené v tradičnej chladničke. S temperovacou chladničkou sa obídu tieto nebezpečenstvá, pretože predstavuje ideálnu kombináciu skladovania a chladenia. Pomocou rôznych temperovacích zón možno súčasne skladovať rôzne druhy vín. Chladnička na víno tak garantuje servírovanie perfektného vína na každú príležitosť. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Ochranná značka dodávateľa: Klarstein Značka modelu dodávateľa: 10029463 Kategória chladiaceho modelu spotrebiča pre domácnosť: 10 Trieda energetickej účinnosti: A Spotreba energie 131 kWh/rok, založená na výsledkoch normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba závisí od použitia a umiestnenia zariadenia. Kapacita "iného priečinku": 48 litrov Projektovaná teplota "iného priečinku": 18 °C Nezamrzajúca: odpadá Čas vzostupu teploty/Skladovací čas pri poruche v hodinách: odpadá Chladiaca kapacita v kg/24h: odpadá Klimatická trieda: N (Toto zariadenie je určené pre prevádzku pri okolitej teplote medzi 16 °C a 32 °C.) Emisie hluku v dB(A) na 1 pW: 43 dB(A) na 1 pW Zariadenie na zabudovanie: nie


- Teplotný rozsah: 11-18 °C
- Konštrukcia: voľne stojaca
- Jednoducho sa čistí
- Nízka prevádzková hlučnosť
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Výkon: 70 W
- Napájanie: AC 220 - 240 V, 50 Hz
- 42 x 50 x 52 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 35 x 42 x 32 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,75 m
- Hmotnosť: cca 13,2 kg

Cena bez DPH: 145,36 eur

Chladiaca vinotéka Reserva 12 Uno, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva 12 Uno, 12 fliaš

Ekologická chladiaca vinotéka z radu Reserva značky Klarstein predstavuje praktický a zároveň vizuálne príťažlivý kus nábytku pre milovníkov vína.

Klarstein Reserva 12 Uno ponúka možnosť uloženia 12 vínových fliaš na troch drevených policiach a ich adekvátne vychladenie v teplotnom rozmedzí 11 - 18 °C.

Aj zvonku Vás Reserva 12 Uno presvedčí o svojich kvalitách, predovšetkým jej kompaktná, čierna konštrukcia z kovu. Sklené dvierka umožňujú skvelý výhľad na chladené fľaše. Oceľový rám okolo dvier navyše pridáva chladničke luxusný akcent. Riadenie vinotéky prostredníctvom vnútorných tlačidiel je veľmi jednuduché, behom chvíle navolíte požadovanú teplotu. Zapínateľné LED osvetlenie predstavuje osviežujúci vizuálny prvok.

Pôžitok - pre všetky zmysly!

Povinné údaje podľa smernice Komisie EÚ č. 1060/2010:
Energetická trieda: A+ (na stupnici od A+++ po D)
Ročná spotreba energie v kWH/rok: 107 kWh (na základe 24-hodinovej normovanej skúšky. Skutočná hodnota sa môže od danej hodnoty líšiť.)
Úžitkový obsah: 33 litrov/12 normovaných fliaš (0,75l)
Trieda klimatickej zóny: SN/N (okolitá teplota v rozmedzí od 10 do 32°C)
Emisie hluku v dB(A) za 1pW: 35 dB(A)

Zariadenie je výhradne určené na uloženie vína.


- Výkon: 70 W
- Rozmedzie teploty: 11 do 18 °C
- Okolitá teplota: max. 32 °C
- Typ vystavenia: voľne stojaca
- LCD displej so zobrazovaním teploty
- Štyri výškovo nastaviteľné nožičky
- Priečinok na káble
- Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
- 34,5 x 47,8 x 48,7 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: cca 25,5 x 37,5 x 31 cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca 11,54 kg

Cena bez DPH: 163,55 eur

Chladiaca vinotéka HEA-MKS-2, 28 fliaš

Chladiaca vinotéka HEA-MKS-2, 28 fliaš

Klarstein HEA-MKS-2 je matne čierna chladnička na víno so zmyslom pre moderný dizajn, vďaka čomu nie je len funkčným zariadením, ale aj elektronickým doplnkom.
Za dvojmo odizolované, mierne stmavené panoramatické dvierka môžete umiestniť až 28 fliaš. Zaujímavý dizajn je doplnený decentným modrým LED podsvietením.

Celkový dizajn zariadenia je prispôsobený na integráciu do akýchkoľvek priestorov. Vďaka svojim vlastnostiam je Klarstein HEA-MKS-2 ideálny na umiestnenie v baroch a gastronomických zariadeniach.

Prosím, všimnite si, že zariadenie má blokovanie klávesnice, ktoré sa dá zrušiť súčasným stlačením tlačidiel plus a mínus.V súlade s nariadením EÚ č.: 1060/2010 a Zákonom o environmentálnom označovaní výrobkov uvádzame údaje:

Energetická trieda: C (v rámci škály od A+++ (najvyššia) po G (najnižšia))

Ročná spotreba energie v kWh/rok: 238 (na základe výsledkov štandardného 24-hodinového testu. Reálna spotreba závisí od spôsobu používania a umiestnenia zariadenia.)

Využiteľný objem priehradiek: 70 l/ 28 fliaš – Tento údaj zohľadňuje fľaše so štandardným objemom 0,75 l.

Klimatická trieda: N
Klimatická trieda „rozšíreného mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 10 až 32°C symbol „SN“.
Klimatická trieda „mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 32°C symbol „N“.
Klimatická trieda „subtropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 38°C symbol „ST“.
Klimatická trieda „tropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 43°C symbol „T“.

Hlučnosť v dB: 30 – merané v súlade so smernicou 86/594/EWG


Zariadenie je určené výlučne na uskladňovanie vína.


- Nastaviteľná teplota chladenia – rozsah 8 až 18°C
- Dvojmo odizolované transparentné dvere
- Teplotný údaj - °C a Fahrenheit
- Vnútorné podsvietenie s funkciou standby
- Úchytky
- Jednoduché čistenie
- Úložný priestor na kábel
- Napájanie: 220 – 240 V, 50 až 60 Hz
- Nominálny výkon: 83 W

- 43 x 74 x 52,5 cm
- Hmotnosť: cca. 21,5 kg

Cena bez DPH: 190,82 eur

Chladnička na víno, 12 fliaš

Chladnička na víno, 12 fliaš

Chladnička na víno Klarstein s objemom 34 litrov Vám vytvorí dobre vychladený domov pre až 12 fliaš a stane sa neodmysliteľným partnerom každého milovníka vína.

Chladnička je vybavená štyrmi elegantnými odnímateľnými poličkami vyrobenými z dreva, ktoré umožňujú vytvorenie ideálneho priestoru na uskladnenie 12 fliaš. Nastaviteľná vnútorná teplota, dobré izolačné materiály a vzadu umiestnený ventilátor zabezpečujú stálu teplotu zohľadňujúcu Vaše požiadavky. Vďaka pôsobivému LED podsvieteniu ovládacieho panela je nastavenie teploty v hornej a dolnej časti chladničky veľmi jednoduché. Okrem toho má zariadenie integrované aj klasické vypínateľné svetlo.

Chladničku Klarstein dodávame s dverami otváranými doprava. Toto nastavenie sa však dá zmeniť. Úchytka je z dôvodu bezpečnosti pribalená samostatne.

Svoje služby vykonáva toto zariadenie patriace do energetickej triedy B s minimálnou zvukovou kulisou. Celkovo pôsobí chladnička veľmi elegantne, vďaka čomu bez problémov zapadne do priestorov každého druhu - od hotelov cez bary až po reštaurácie.

V súlade s nariadením EÚ č.: 1060/2010 a Zákonom o environmentálnom označovaní výrobkov uvádzame údaje:
Energetická trieda: B (v rámci škály od A+++ (najvyššia) po G (najnižšia))
Ročná spotreba energie v kWh/rok: 179 (na základe výsledkov štandardného 24-hodinového testu. Reálna spotreba závisí od spôsobu používania a umiestnenia zariadenia.)
Využiteľný objem priehradiek: 34 l/ 12 fliaš – Tento údaj zohľadňuje fľaše so štandardným objemom 0,75 l.
Klimatická trieda: N
Klimatická trieda „rozšíreného mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 10 až 32°C symbol „SN“.
Klimatická trieda „mierneho pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 32°C symbol „N“.
Klimatická trieda „subtropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 38°C symbol „ST“.
Klimatická trieda „tropického pásma“ má pre priemernú teplotu okolia 16 až 43°C symbol „T“.
Hlučnosť v dB: 42 – merané v súlade so smernicou 86/594/EWG
Zariadenie je určené výlučne na uskladňovanie vína.


- Intuitívny ovládací panel s podsvietením a svetlo
- Celkový objem: 34 l
- Teplota nastaviteľná v rozsahu: 7 - 18 °C
- Vnútorná teplota odčítateľná na LCD displeji
- Najnižšia teplota vnútorného prostredia: 7 °C
- Relatívne tichý chod (42 dB)
- Vnútorné podsvietenie
- Štyri odnímateľné police z dreva
- Otváranie doprava alebo doľava
- Jednoduché čistenie
- Izolácia: cyclopentan
- Gumové podložky
- Materiál: železo a sklo
- Menovitý výkon: 130 W
- Toto zariadenie je vhodné na používanie v prostredí s teplotou 0 - 30 °C
- Napájanie: 220 - 240 V, 50 Hz
- Farba: čierna/strieborná
- 26 x 20 x 31 cm ( (ŠxVxH)
- Hmotnosť: 15 kg

Cena bez DPH: 196,27 eur

Chladiaca vinotéka Reserva, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Klarstein Reserva predstavuje praktický a zároveň vizuálne príťažlivý kus nábytku pre milovníkov vína. Dvojité presklenie dvierok zabezpečuje efektný pohľad do jej vnútra.

Klarstein Reserva ponúka možnosť uloženia 12 vínových fliaš na štyroch drevených policiach a ich adekvátne vychladenie v teplotnom rozmedzí 7 - 18 °C. K dispozícii máte dve chladiace zóny so samostatným nastavením teploty. Ovládacia sekcia s LCD displejom zabezpečuje jednoduché nastavenie teploty. Zapínateľné LED osvetlenie slúži na efektný prehľad o uložených vínach.

Aj zvonku vás Klarstein Reserva presvedčí o svojich kvalitách, predovšetkým jej kompaktná konštrukcia s prednou sklenou stranou v bielej farbe. Vinotéka perfektne zapadne do bielej, modernej kuchyne, ale rovnako pekne vynikne ako kontrastný prvok v každom štýle zariadenia miestnosti.


- Teplotné rozmedzie: 7 do 18 °C
- Objem: 34 litrov
- Miesto pre 12 fliaš vína
- Oddelené nastavenie teploty
- Napájanie: AC 220-240 V, 50-60 Hz
- Rozmery: 35 x 54 x 48 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 170 cm
- Hmotnosť: cca 13,5 kg

Cena bez DPH: 205,36 eur

Chladiaca vinotéka Reserva Saloon Weinset, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva Saloon Weinset, 12 fliaš

Pre vášnivých zberateľov vína a všetkých, ktorí sa nimi chcú stať: dvojitá vínna sada Klarstein Reserva Saloon spája optimálne uskladnenie s oslovujúcou prezentáciou. Tak majú ušľachtilé kvapky nielen tú správnu teplotu, ale sú aj pastvou pre oči. Za oboma dvojito izolovanými dverami zo skla a ušľachtilej ocele Klarstein Reserva Saloon vinotéky si nájde tie lepšie podmienky na skladovanie až 12 fliaš na troch drevených regálových poličkách. Uvádzané v diskrétnom LED svetle budú vychladené a skladované pri najlepších teplotách, aby sa vždy naplno rozvinula ich aróma. Želanú teplota bieleho, červeného, rosé alebo šampanského môžete v krokoch po jednom stupni nastaviť prostredníctvom panela zabudovaného vo dverách. Pre bodega šarm, ktorý osloví, sa postará Klarstein Rack No. 3 bambusový regál na víno, v ktorom si nájde miesto 5 ďalších fliaš vína. Materiál - masívne bambusové drevo - garantuje zároveň osviežujúco prirodzený vzhľad, je trvácne a ponúka vysokú stabilitu. Vďaka stohovateľnosti je ho možné vždy rozšíriť do šírky a výšky, a zväčšiť. Vkusne si vychutnávať: Klarstein Reserva Saloon vínna sada presvedčí optickou eleganciou a ideálnymi servírovacími teplotami.

Klarstein Reserva Saloon vinotéka:
- nastaviteľná teplota chladenia
- teplotný rozsah: 8 až 18 °C
- ukazovateľ teploty: v stupňoch Celzia, vo Fahrenheitoch
- teplotný rozsah okolia: ≤ 30 ° C
- štyri nastaviteľné nožičky
- ľahko sa čistí
- príkon: 130 W
- napájanie:  AC 220-240 V, 50 HzKlarstein Rack No. 3 bambusový regál na víno:
- vhodné pre 5 fliaš vína
- farba: prírodná
- možnosť nasadenia ďalších regálov
- trvácne: zhotovené z obnoviteľných surovín
- rozmery vinotéky: cca. 54 x 37,5 x 50 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery vinotéky: cca. 18 x 28 x 32,5 cm  (ŠxVxH)
- dĺžka kábla: cca. 1,9 m
- hmotnosť vinotéky: cca.15,5 kg
- rozmery regálu na víno: cca. 13 x 53 x 13,5cm (ŠxVxH)
- priemer otvorov: cca. 8,5 cm
- hmotnosť regálu: cca. 0,9 kg

Cena bez DPH: 223,55 eur

Chladiaca vinotéka Bellevin, 16 fliaš

Chladiaca vinotéka Bellevin, 16 fliaš

Klarstein Bellevin chladnička na víno, šetrná k životnému prostrediu, je klimatizovaná rezidencia až pre 16 fliaš Vášho najlepšieho vína. Pôžitok na plnej čiare. Vybavená šiestimi vyberateľnými kovovými policami ponúka objem 45 litrov a miesto pre 16 fliaš rôznych druhov vína. Horné rady je možné zvonka sledovať aj bez otvorenia cez predné sklené dvere. Teplotu je možné regulovať medzi 8 a 18 °C, pričom dosiahnete ideálnu teplotu pre každý druh vína. Dve nezávislé chladiace zóny dovoľujú primeranú starostlivosť o dve rozdielne vínne sorty. Bellevin chladnička na víno je ovládaná pomocou dotykového displeja vrátane LCD- ukazovateľa nastavenej teploty. Okrem teploty je možné na ovládacej ploche ovládať zapnutie a vypnutie LED- vnútorného osvetlenia. Cez elegantný sklený predok je ho možné vidieť aj keď sú dvere zavreté. Vynikajúci nákup. Elegantný dizajn sa snúbi s dôkladným zmyslom pre zariadenie. Vďaka vysokej reprezentatívnosti sa perfektne hodí na výstavu v hoteloch alebo gastronomických podnikoch. S Klarstein Bellevin chladiacou vinotékou dosiahnete ideálnu kombináciu uskladnenia a chladenia. Vinotéka Vám garantuje, že pri každej príležitosti môžete servírovať perfektné víno. Na zdravie! Tento prístroj je určený výlučne na uskladnenie vína.


- teplotný rozsah: 12 - 18 °C (vrchná zóna)
- teplotný rozsah: 8 -18 °C (spodná zóna)
- teplotný rozsah prostredia: 10 - 32 °C
- druh konštrukcie: termoelektrická
- spôsob zabudovania: samostatne stojaca
- kábel
- výškovo nastaviteľné nožičky
- výkon: 100 W
- napájanie: AC 220-240V, 50 Hz
- 25,2 x 83 x 51,5 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery: 18,5 x 32,5 cm (ŠxH)
- zásuvka: 19,2 x 29,2 cm (ŠxH)
- dĺžka kábla: 1,7 m
- hmotnosť: cca. 15,5 kg

Cena bez DPH: 227,18 eur

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 36 fliaš

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 36 fliaš

Klarstein Vivo Vino - termoelektrická vinotéka spája funkcionalitu a formu pre potešenie gurmánov aj estétov. Zariadenie Vivo Vino teda nie je obyčajným skladovacím priestorom pre vyberané vína, ale skôr prezentačným miestom. Za sklenenými dverami s dvojitým izolačným sklom sa prezentuje v pôsobivom LED svetle až 36 fliaš vína. Jemným dotykom na dotykovom paneli možno ovládať teplotu chladenia. Panel je nenápadne začlenený do čiernej lesklej povrchovej štruktúry rámu chladničky. Napriek svojmu objemu 118 litrov má vinotéka kompaktné rozmery a je veľmi tichá vďaka termoelektrickému chladiacemu systému. Termoelektrická vinotéka Klarstein Vivo Vino: Pôžitok pre všetky zmysly!


- Teplotný rozsah: 10 °C - 18 °C
- Osvetlenie pomocou prepínateľného LED svetla
- Osem pochrómovaných regálových políc
- Na dverách bočne zapustené držadlá
- Sklené dvere s plastovým rámom
- 2 nastaviteľné nožičky
- Jednoducho sa čistí
- Vzadu priestor pre kábel
- Konštrukcia z kovu a plastu
- Magnetické zatváranie dverí
- Objem: 118 litrov
- Výkon: 120 W
- Napájanie: AC 220-240 V, 50/60 Hz

Cena bez DPH: 232,64 eur

Chladiaca vinotéka Reserva Saloon, 12 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva Saloon, 12 fliaš

Klarstein Reserva Saloon je ultrakompaktná chladiaca vinotéka esteticky zapadajúca do moderne zariadených miestností.

Za dvomi dvojito izolovanými dvierkami z nerezovej ocele a skla možno uskladniť až 12 vínových fliaš na troch drevených regáloch na každej strane. Diskrétne LED osvetlenie len pridáva na estetike a luxusnosti vystavenia. Na dvierkach chladničky sa nachádza ovládacia sekcia na nastavenie a riadenie zariadenia.

Dizajn vinotéky Klarstein Reserva Saloon bol navrhnutý predovšetkým pre moderne zariadené miestnosti. Neprehliadnuteľné, estetické pôsobenie vinotéky najviac vynikne v hotelových baroch či v luxusnejších reštauračných prevádzkach.

Povinné údaje podľa smernice Komisie EÚ č. 1060/2010:
Energetická trieda: C (na stupnici od A+++ po G)
Ročná spotreba energie v kWH/rok: 225 kWh (na základe 24-hodinovej normovanej skúšky. Skutočná hodnota sa môže od danej hodnoty líšiť.)
Úžitkový obsah: 40 litrov/22 normovaných fliaš (0,75l)
Trieda klimatickej zóny: SN/N (okolitá teplota v rozmedzí od 10 do 32°C)
Emisie hluku v dB(A) za 1pW: 30dB - merané podľa smernice 86/594/EWG

Zariadenie je výhradne určené na uloženie vína.


- Regulovateľná teplota
- Rozmedzie teploty: 8 do 18 °C
- Zobrazovanie teploty: °C, Fahrenheit
- Okolitá teplota: ≤ 30 °
- Štyri nastaviteľné nožičky
- Ľahké čistenie
- Príkon: 130W
- Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
- 54 x 37,5 x 50 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: cca. 18 x 28 x 32,5 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca. 1,9 m
- Hmotnosť: cca. 15,5 kg

Cena bez DPH: 236,27 eur

Chladiaca vinotéka SaloonNapa, 24 fliaš

Chladiaca vinotéka SaloonNapa, 24 fliaš

Chladnička na víno Klarstein SaloonNapa je praktický ako aj pohľadný kus nábytku pre nadšených konzumentov vína. Oboje dvojito presklené dvere vždy poskytujú možnosť nahliadnuť do chladiacich priestorov. Chladnička SaloonNapa ponúka vo svojom vnútri na 2 x 5 samostatne odnímateľných kovových poličkách priestor až pre 24 vínnych fliaš . Obe strany dovoľujú oddelené nastavenie teploty: tak je možné optimálne prispôsobiť teplotu potrebám rôznych druhov vín súčasne. Na stupeň presné teplotné nastavenia môžete jednoducho ovládať zvonka cez zabudovanú dotykovú armatúru. Zapínateľné LED osvetlenie sa postará o okamžitú prehľadnosť. Chladnička SaloonNapa od spoločnosti Klarstein presvedčí aj svojím vonkajškom: kompaktná kovová konštrukcia v univerzálnom čiernom dizajne s arc-metallic-handles na čiernom skle vynikajúco zapadne do každého obytného a gastronomického priestoru.
Popis:
- ušľachtilá: chladnička na víno s dvoma sklenými dverami a arc-metallic-handles
- nezávislá: teplotu je možné nastaviť osobitne
- silný výkon: chladí spoľahlivo v teplotnom rozmedzí 11 a 18 °C
- jednoduché ovládanie: dotyková armatúra na nastavenie teploty a svetla
- objemná: objem 68 litrov a priestor pre 24 vínnych fliaš Technické údaje:

- teplotný rozsah: 11-18 °C
- objem: 67 litrov
- miesto pre 24 vínnych fliaš
- 2 dvojito presklené dvere
- oddelené nastavenie teploty
- dotykové ovládanie teploty a svetla
- arc-metallic-handles na čiernom skle
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz Rozmery:

- rozmery: cca 52 x 65 x 49 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 180 cm
- hmotnosť: cca 24 kg Obsah zásielky:

- 1 x chladnička
- 10 x regálová polička
- manuál (jazyky: nemecký, anglický)


- teplotný rozsah: 11-18 °C
- objem: 67 litrov
- miesto pre 24 vínnych fliaš
- 2 dvojito presklené dvere
- oddelené nastavenie teploty
- dotykové ovládanie teploty a svetla
- arc-metallic-handles na čiernom skle
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz
- rozmery: cca 52 x 65 x 49 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 180 cm
- hmotnosť: cca 24 kg

Cena bez DPH: 245,36 eur

Chladiaca vinotéka Reserva 21, 21 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva 21, 21 fliaš

Dvojité chladenie pre jednoducho najlepší pôžitok z vína. Klarstein Reserva 21 vinotéka zaobstará ušľachtilým, červeným a bielym kvapkám v elegantnom ambiente tú správnu teplotu. Pri víne záleží na správnej teplote, aby sa ukázala úplná chuťová aróma. S Klarstein Reserva 21 vinotékou to už nie je žiaden problém. V jeho oboch samostatných teplotných zónach pojme až 21 fliaš vína, 6 v hornej a 15 v dolnej zóne. Prostredníctvom dvoch dotykových ovládaní s LCD displejom je možné nastaviť teplotu pre obe chladiace zóny. Tak môže byť biele, červené či rosé vychladené na tú správnu teplotu. Oddelené dvojité dvere garantujú, že pri vyberaní vína z vinotéky bude otvorená len jedna chladiaca zóna. Modré vnútorné osvetlenie postaví fľaše, uskladnené za sklenými dverami, šikovne na scénu bez toho, aby svetlo spôsobilo škody na víne. Termoelektrický Peltierov systém pritom garantuje tichú prevádzku. Pôžitok z vína v dvojitom chladiacom priestore: Klarstein Reserva 21 vinotéka je štýlový priestor na skladovanie a chladenie s dvoma samostatnými chladiacimi zónami pre ušľachtilé kvapky.


- energetická trieda: D
- úžitkový priestor: 56 litrov
- teplotný rozsah: 8 - 18 °C (horná zóna)
- teplotný rozsah: 11 - 18 °C (dolná zóna)
- výkon: 130 W
- modré LED vnútorné osvetlenie
- nízka prevádzková hlučnosť (40dB)
- výškovo nastaviteľné nožičky
- otváranie dverí: vpravo (nie je možné meniť)
- ľahko sa čistí
- napájanie: AC 220 - 240V, 50Hz
- rozmery:  cca. 35 x 82 x 48 cm  (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery horného priečinka:  26 x 22 x 31 cm  (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery dolného priečinka: 26 x 48 x 28 cm  (ŠxVxH)
- dĺžka kábla: cca. 1,7 m
- hmotnosť: cca. 14 kg

Cena bez DPH: 245,36 eur

Chladiaca vinotéka Reserva Duett 12, 21 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva Duett 12, 21 fliaš

Chladnička na víno Klarstein, neškodiaca životnému prostrediu, s objemom 65 litrov ponúka dobre vychladené miesto pre 21 fliaš Vášho najlepšieho vína a je novým najlepším priateľom každého znalca vína. Chladnička na víno Klarstein je vybavená šiestimi elegantnými, drevenými a vyberateľnými regálovými policami a poskytuje priestor pre tie najlepšie vína. Regulovateľná vnútorná teplota, dobré izolačné materiály a zadný ventilátor sa postarajú o stálu teplotu podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Pomocou elegantnej LCD ovládacej plochy chladničky na víno možno teplotu hornej a dolnej zóny regulovať oddelene. Tu sa tiež zapína alebo vypína dodatočné svetlo chladničky. Zariadenie sa dodáva s pravým dorazom dverí. Podľa potreby ho možno jednoducho premiestniť na ľavú stranu. Kľučka sa z bezpečnostných dôvodov následne bez problémov namontuje a je súčasťou dodávky. Svoje chladiace služby poskytuje zariadenie Klarstein s minimálnym prevádzkovým hlukom a s triedou energetickej účinnosti D. Celkový dizajn chladničky na víno Klarstein najlepšie zapadne do usadlého štýlu. Vďaka svojmu vysokému prezentačnému faktoru sa chladnička na víno tiež hodí na umiestnenie v baroch hotelov a luxusných gastronomických zariadení. Často sa predpokladá, že chladnička na víno a klimatizačná skriňa na víno sa líšia, pritom sa jedná o rovnaké zariadenie. Obe sa používajú predovšetkým v prípadoch, kedy majú byť chladené rôzne druhy vína. Pretože kvalita dobrého vína je veľmi závislá od jeho servírovacej teploty. Červené vína sa zvyčajne servírujú o niečo teplejšie ako šumivé alebo biele vína, čo sa pri skladovaní v normálnej chladničke nedá dosiahnuť. Pomocou nastavení rôznych chladiacich zón možno v chladničke na víno spoločne skladovať bez problémov červené aj biele či šumivé víno. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Energetická trieda: D (na stupnici od A +++ (najvyššia efektivita) po D (najnižšia efektivita)) Ročná spotreba energie (AEC) v kWh/rok: 273 kWh/rok (spotreba energie v kWh/rok na základe výsledkov normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba elektrickej energie závisí od používania a umiestnenia zariadenia.) Kapacita úložného priestoru: 65 litrov/21 fliaš - údaj „fľaše" sa vzťahuje na počet štandardných 0,75-litrových fliaš, ktoré môžu byť uskladnené v chladničke. Klimatická trieda: SN/N Klimatická trieda "rozšírené mierne pásmo" má symbol "SN" pre priemernú teplotu okolia od 10 do 32 °C. Klimatická trieda "mierne pásmo" má symbol "N" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 32 °C. Klimatická trieda "subtropické pásmo" má symbol "ST" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 38 °C. Klimatická trieda "tropické pásmo" má symbol "T" pre priemernú teplotu okolia od 16 do 43 °C. Hlukové emisie v dB(A) na 1 pW: 39 dB - merané podľa smernice 86/594/EHS Toto zariadenie je určené výlučne na uskladnenie vína.


- Teplotný rozsah: 7 až 12 °C (vrchná zóna)
- Teplotný rozsah: 12 až 18 °C (spodná zóna)
- Vonkajšia teplota: 16 až 32 °C max.
- Zobrazenie teploty: Celzius, Fahrenheit
- Spôsob zabudovania: voľne stojaca
- Konštrukcia: termoelektrická
- LED displej
- Priestor pre uloženie kábla na zadnej strane
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
- Rozmery: 30 x 85 x 64 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 22,5 x 74 x 42,5 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,80 m
- Hmotnosť: 21 kg

Cena bez DPH: 254,45 eur

Chladiaca vinotéka Vinamour 19, 19 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinamour 19, 19 fliaš

Pre milovníkov a zberateľov vína: vinotéka Klarstein Vinamour 19 je elegantne navrhnutá úložná skriňa pre malé zásoby vína doma alebo v baroch. Až 19 fliaš vína Bordeaux sa zmestí na vychladenie do 65-litrového interiéru vinotéky Klarstein Vinamour 19. Víno sa dá uskladniť pri 4 až 18 °C na štyroch stabilných, vyťahovacích drevených policiach v ideálnej teplote na pitie. Fľaše sú zároveň dobre dostupné. Sklenené panoramatické dvere z bezpečnostného skla umožňujú nepretržitý výhľad na zásoby vína, ktoré sú krásne osvetlené LED osvetlením interiéru. Pomocou dotykového ovládacieho panelu SenseControl možno ľahko zvonku nastaviť teplotu chladenia alebo zapnúť a vypnúť svetlá. Lesklý rám z leštenej ušľachtilej ocele s rovnakou kľučkou dverí ukončuje eleganciu vinotéky Klarstein Vinamour od 19. Vďaka tichej prevádzke pri hladine hluku iba 39 dB a vďaka elegantnému dizajnu je táto jednozónová vinotéka Klarstein Vinamour 19 ideálnou voľbou nielen na reprezentatívne skladovanie vína vo vlastnom byte, ale aj na umiestnenie v tichých baroch alebo hosťovských izbách.


- trieda energetickej účinnosti B
- regulovateľná teplota chladenia
- teplotný rozsah: 4 až 18 °C
- ukazovateľ teploty: Celzius, Fahrenheit
- rozsah teploty okolia: ≤ 32 °C
- jednoduché čistenie
- kompresné chladenie
- spotreba prúdu: 85 W
- chladiaci prostriedok: R600a
- doraz dverí vpravo, nie je vymeniteľný
- polica na uskladnenie šampanského
- napájanie: 220 - 240 V~/50 Hz
- rozmery: cca 43 x 64 x 48 cm (Š x V x H)
- vnútorné rozmery: cca 35 x 33,5 x 38 cm (Š x V x H)
- rozmery police: cca 35 x 20 x 22 cm (Š x V x H)
- dĺžka kábla: cca 1,6 m
- hmotnosť: cca 22 kg

Cena bez DPH: 272,64 eur

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 26 fliaš

Chladiaca vinotéka Vivo Vino, 26 fliaš

Klarstein Vivo Vino 26 je kompaktná chladiaca vinotéka esteticky zapadajúca do moderne zariadených miestností.

Za dvojito izolovanými dvierkami z nerezovej ocele a skla možno uskladniť až 26 vínových fliaš na šiestich drevených regáloch. Diskrétne LED osvetlenie len pridáva na estetike a luxusnosti vystavenia.

Dizajn vinotéky Vivo Vino 26 bol navrhnutý predovšetkým pre moderne zariadené miestnosti. Neprehliadnuteľné, estetické pôsobenie vinotéky najviac vynikne v hotelových baroch či v luxusnejších reštauračných prevádzkach.

Povinné údaje podľa smernice Komisie EÚ č. 1060/2010:
Energetická trieda: B (na stupnici od A+++ po G)
Ročná spotreba energie v kWH/rok: 151 kWh (na základe 24-hodinovej normovanej skúšky. Skutočná hodnota sa môže od danej hodnoty líšiť.)
Úžitkový obsah: 88 litrov/26 normovaných fliaš (0,75l)
Trieda klimatickej zóny: SN/N (okolitá teplota v rozmedzí od 10 do 32°C)
Emisie hluku v dB(A) za 1pW: 41dB - merané podľa smernice 86/594/EWG

Zariadenie je výhradne určené na uloženie vína.


- Regulovateľná teplota
- Rozmedzie teploty: 5 do 18 °C
- Zobrazovanie teploty: °C, Fahrenheit
- Okolitá teplota: ≤ 32 °
- Ľahké čistenie
- Príkon: 85W
- Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
- 43 x 82,5 x 48 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: cca. 35 x 68 x 37,5 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca. 1,6 m
- Hmotnosť: cca. 26 kg

Cena bez DPH: 299,91 eur

Chladiaca vinotéka SaloonNapa, 24 fliaš

Chladiaca vinotéka SaloonNapa, 24 fliaš

Chladnička na víno Klarstein

SaloonNapa je praktický ako aj pohľadný kus nábytku pre nadšených konzumentov vína. Oboje dvojito presklené dvere vždy poskytujú možnosť nahliadnuť do chladiacich priestorov.

Chladnička

SaloonNapa ponúka vo svojom vnútri na 2 x 5 samostatne odnímateľných kovových poličkách priestor až pre 24 vínnych fliaš . Obe strany dovoľujú oddelené nastavenie teploty: tak je možné optimálne prispôsobiť teplotu potrebám rôznych druhov vín súčasne. Na stupeň presné teplotné nastavenia môžete jednoducho ovládať zvonka cez zabudovanú dotykovú armatúru. Zapínateľné LED osvetlenie sa postará o okamžitú prehľadnosť.

Chladnička SaloonNapa od spoločnosti Klarstein presvedčí aj svojím vonkajškom: kompaktná kovová konštrukcia v univerzálnom čiernom dizajne s rámom z ušľachtilej ocele a arc-metallic-handles vynikajúco zapadne do každého obytného a gastronomického priestoru.

Popis:
- ušľachtilá: chladnička na víno s dvoma presklenými dverami a arc-metallic-handles
- nezávislá: teplotu je možné nastaviť osobitne
- silný výkon: chladí spoľahlivo v teplotnom rozmedzí 11 a 18 °C
- jednoduché ovládanie: dotyková armatúra na nastavenie teploty a svetla
- objemná: objem 68 litrov a priestor pre 24 vínnych fliaš Technické údaje:

- teplotný rozsah: 11-18 °C
- objem: 67 litrov
- miesto pre 24 vínnych fliaš
- 2 dvojito presklené dvere
- oddelené nastavenie teploty
- dotykové ovládanie teploty a svetla
- rám z ušľachtilej ocele s arc-metallic-handles
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz Rozmery:

- rozmery: cca 52 x 65 x 49 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 180 cm
- hmotnosť: cca 24 kg Obsah zásielky:

- 1 x chladnička
- 10 x regálová polička
- manuál (jazyky: nemecký, anglický)


- teplotný rozsah: 11-18 °C
- objem: 67 litrov
- miesto pre 24 vínnych fliaš
- 2 dvojito presklené dvere
- oddelené nastavenie teploty
- dotykové ovládanie teploty a svetla
- rám z ušľachtilej ocele s arc-metallic-handles
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz
- rozmery: cca 52 x 65 x 49 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 180 cm
- hmotnosť: cca 24 kg

Cena bez DPH: 299,91 eur

Chladiaca vinotéka Reserva 27D, 27 fliaš

Chladiaca vinotéka Reserva 27D, 27 fliaš

Životné prostredie šetriaca vinotéka s vnútorným objemom 90 litrov ponúka dostatok miesta na uloženie 27 fliaš a zabezpečuje ich dokonalé vychladenie.

Vnútorne pozostáva z ôsmich elegantných, drevených vyberateľných roštov. Regulovateľná vnútorná teplota, vynikajúce izolačné materiály a zadný ventilátor umožňujú dokonalé rozmiestnenie teploty podľa vlastných predstáv. Navyše možno nastaviť odlišnú teplotu pre spodnú a hornú časť - to všetko na intuitívne ovládateľnom LED displeji v strede chladničky.

Chladiaci výkon dopĺňa tichá prevádzka a energetická trieda C.

Celkový dizajn matno-čiernej vinotéky značky Klarstein je určený najmä do moderne zariadených miestností. Vinotéka pekne vynikne na prezentáciu vín v bare, reštaurácii či inom gastronomickom zariadení. Rukoväť dvierok je z bezpečnostných dôvodov dodávaná v balení a namontovateľná behom pár sekúnd.

Vitríny sú užitočným pomocníkom na vychladenie vína na správnu teplotu - pretože kvalita dobrého vína záleží aj od jeho teploty pri servírovaní.

Červené vína sa zvyknú podávať o niečo teplejšie ako sekty či biele vína. Vďaka samostatným zónam s vlastnou teplotou možno pohodlne uskladňovať v jednej vitríne biele víno, červené víno i sekty.

Povinné údaje podľa smernice EÚ č. 1060/2010:
Energetická trieda: C (na stupnici od A+++ po G)
Ročná spotreba energie v kWH/rok: 223 kWh (na základe 24-hodinovej normovanej skúšky. Skutočná hodnota sa môže od danej hodnoty líšiť.)
Úžitkový obsah: 90 litrov/27 normovaných fliaš (0,75l)
Trieda klimatickej zóny: SN/N (okolitá teplota v rozmedzí od 10 do 32°C)
Emisie hluku v dB(A) za 1pW: 46dB - merané podľa smernice 86/594/EWG

Toto zariadenie je výhradne určené na uskladňovanie vína.


- Úžitkový obsah: 90 litrov
- Teploty rozsah (horná zóna): 7-18°C
- Teploty rozsah (dolná zóna): 11-18°C
- Výkon: 140W
- LED vnútorné osvetlenie
- Nízka hlučnosť pri prevádzke: 46dB
- Výškovo nastaviteľné stojanové nožičky
- Ľahko umývateľná
- Napájanie: AC 220-240V, 50Hz
- Rozmery: 34,5 x 98,5 x 55cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 27,5 x 55 - 89 x 34,5cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca. 1,7m
- Hmotnosť: cca. 24kg

Cena bez DPH: 318,09 eur

Chladnička na nápoje Falcon Crest, 48 fliaš

Chladnička na nápoje Falcon Crest, 48 fliaš

O perfektne vychladené víno sa postará chladnička na víno Klarstein Falcon Crest. So zmyslom pre moderné bývanie bola navrhnutá nie len ako praktické funkčné zariadenie ale aj ako elektrický kus nábytku. Vo svojom vnútri na troch samostatne vyberateľných poličkách ponúka chladnička Falcon Crest miesto až pre 48 fliaš vína. Na spodku sa nachádza dodatočný úložný priestor zabezpečený ochrannou mriežkou, v ktorom môžete taktiež uskladniť fľaše alebo plechovky. Na stupeň presné teplotné nastavenie môžete jednoducho ovládať na dotykovom displeji na dverách, o prehľadnosť sa postará modré LED osvetlenie. Falcon Crest od spoločnosti Klarstein presvedčí aj svojím zovňajškom: elegantná skrinka v stabilnej, na čierno nalakovanej kovovej konštrukcii s dvojstennými presklenými dverami a rámom z ušľachtilej ocele nadchne priateľov svojím dizajnom. Vďaka vysokému prezentačnému faktoru je chladnička na víno nanajvýš vhodná do hotelov či reštaurácií. O bezpečnosť sa postará zabudovaný zámok a 2 kľúče.
Popis:
- ušľachtilá: chladnička na víno s presklenými dverami a rámom z ušľachtilej ocele
- silný výkon: chladí spoľahlivo v teplotnom rozmedzí 4 a 18 °C
- jednoduché ovládanie: dotykové ovládacie pole na nastavenie teploty a svetla
- objemná: objem 128 litrov a miesto pre 48 fliaš vína
- uzamykateľná: so zámkom a dvoma kľúčmi Technické údaje:

- presklené dvere s rámom z ušľachtilej ocele
- teplotný rozsah: 4-18 °C
- objem: 128 litrov
- miesto pre 48 fliaš vína
- dotykové ovládanie
- uzamykateľná
- modré LEDky
- vznik hluku: 42 dB
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz Rozmery:

- rozmery: cca 54 x 82 x 54 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 170 cm
- hmotnosť: cca 30 kg Obsah zásielky:

- 1 x chladnička na nápoje
- 2 x zámok
- manuál (jazyky: nemecký, anglický)


- presklené dvere s rámom z ušľachtilej ocele
- teplotný rozsah: 4-18 °C
- objem: 128 litrov
- miesto pre 48 fliaš vína
- dotykové ovládanie
- uzamykateľná
- modré LEDky
- vznik hluku: 42 dB
- napájanie:  220-240 V~ | 50/60 Hz
- rozmery: cca 54 x 82 x 54 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 170 cm
- hmotnosť: cca 30 kg

Cena bez DPH: 318,09 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla 7, 7 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla 7, 7 fliaš

Štýlový dizajn a nízka spotreba: vinotéka Klarstein Vinovilla 7 je malá a praktická chladnička, ktorá svojimi modernými sklenými dvierkami s nerezovým rámom zapadne do každej miestnosti a kuchynskej linky. Vinotéka, ktorá sa ľahko odlíši od konkurencie - vitajte v profesionálnej lige skladovania vína.

Mimoriadnu prednosť predstavuje filter s aktívnym uhlím, zabezpečujúci prémiové skladovanie, keďže filtruje pachy, ktoré by sa cez pórovitý korok mohli dostať do vína, čím zabezpečuje precíznu ochranu nápoja.

Ďalšia výhoda spočíta v samotnom skladovaní fliaš vína, ktoré sa neukladajú na policu, ale na dve bočné držiaky. Takéto uloženie zabezpečuje rovnomernejšie vychladenie zo všetkých strán.

Chladnička Klarstein Vinovilla 7 ponúka objem 16 litov a miesto pre 7 fliaš vína (bordeaux). Na dotykovom ovládacom paneli ľahko nastavíte presnú teplotu na dokonalé vychladenie vína. Svojimi kompaktnými rozmermi chladnička šetrí miesto, je určená na zabudovanie do kuchynskej jednotky. Šírkou 15 cm sa chladnička zmestí aj do úzkych políc. Nastaviteľná výška v rozmedzí od 82 do 89 cm zabezpečuje presné vycentrovanie vinotéky v skrinke, ale rovnako aj pri voľnom postavení. Zapínateľné vnútorné osvetlenie ešte viac zvýrazní uložené fľaše. Chladničku môžete aj zamknúť, v balení sa dodávajú dva kľúče. Energetická trieda A je mimoriadne úsporná a ekologická.

Profesionálne skladovanie vína pre milovníkov a pôžitkárov: vinotéka Klarstein Vinovilla 7 ponúka štýlové skladovanie vína a sektu aj v najmenších kuchyniach.
Popis:
- Štýlová: chladiaca vinotéka so sklenými dvierkami a nerezovým rámom bez zvarov
- Aromaticky neutrálna: filter s aktívnym uhlím odstraňuje nepríjemný zápach z vnútra chladničky
- Inovatívna: inovatívne chladenie fliaš na dvoch lištách
- Perfektne zapadne: vhodná na zabudovanie do skrinky/pod dosku
- Jednoduché ovládanie: dotykový ovládací panel na nastavenie teploty a svetla
- Objemná: objem 16 litrov a miesto pre 7 fliaš vína
- Úsporná: energetická trieda A na dlhodobú prevádzku šetriacu životné prostredie Technické údaje:

- Objem: 16 litrov
- Miesto pre 7 fliaš (bordeaux)
- Sklené dvierka s nerezovým rámom
- Vnútorné osvetlenie
- Šírka 15 cm na zabudovanie do úzkych skriniek
- Nastavenie výšky v rozmedzí 7 cm
- Hlučnosť: 39 dB
- Napájanie: 220 V, 50/60 Hz Rozmery:

- Rozmery: cca 15 x 82 x 59 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 16 kg Obsah zásielky:

- 1 x chladiaca vinotéka
- Návod na použitie


- Objem: 16 litrov
- Miesto pre 7 fliaš (bordeaux)
- Sklené dvierka s nerezovým rámom
- Vnútorné osvetlenie
- Šírka 15 cm na zabudovanie do úzkych skriniek
- Nastavenie výšky v rozmedzí 7 cm
- Hlučnosť: 39 dB
- Napájanie: 220 V, 50/60 Hz
- Rozmery: cca 15 x 82 x 59 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 16 kg

Cena bez DPH: 345,36 eur

Chladiaca vinotéka Barossa 34D, 34 fliaš

Chladiaca vinotéka Barossa 34D, 34 fliaš

Vždy perfektne vychladené: vďaka dvom rozdielnym chladiacim zónam vinotéky Klarstein Barossa 34D si vaše víno počká na ten správny čas.

Pre plné uvoľnenie chutí a arómy sa musí víno vychladiť na vhodnú teplotu. Vďaka vinotéke Klarstein Barossa 34D je to celkom jednoduché - a to v štýlovej podobe. Dve chladiace zóny ponúkajú úložné miesto pre max. 34 fliaš vína na štyroch vysúvateľných drevených roštoch. Teplotu jednoducho nastavíte na dotykovom ovládacom paneli s LCD displejom, čo umožňuje precízne vychladenie bieleho, červeného alebo ružového vína. Korunovanú prezentáciu vína zabezpečujú panoramatické sklené dvierka z bezpečnostného skla s čiernym orámovaním. Zapínateľné vnútorné osvetlenie nechá skladované fľaše skutočne vyniknúť. Vďaka tomu je vinotéka vhodná aj na vystavenie v bare alebo reštaurácii.

Pre milovníkov a pôžitkárov: chladiaca vinotéka Klarstein Barossa 34D ponúka štýlové miesto pre víno, sekty a iné nápoje.


- Energetická trieda A
- Úžitkový obsah: do 34 fliaš
- Teplotné rozmedzie: 5 - 18 °C (obe zóny)
- Príkon: 100 W
- Nízka prevádzková hlučnosť (42 dB)
- Biele LED vnútorné osvetlenie
- Výškovo nastaviteľné stojanové nožičky
- Zarážka dverí namontovateľná na obe strany
- Rúčka z nerezovej ocele
- Jednoduché čistenie
- Chladivo: R600a
- Vstavanie: nie
- Napájanie: 220-240 V, 50 Hz
- Rozmery: cca 48 x 85 x 43 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej časti: cca 33,5 x 40,5 x 32 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery spodnej časti: cca 33,5 x 37,5 x 32 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,70 m
- Hmotnosť: cca 30 kg

Cena bez DPH: 363,55 eur

Chladiaca vinotéka Barossa 40D, 41 fliaš

Chladiaca vinotéka Barossa 40D, 41 fliaš

Z lásky k vínu: Klarstein Barossa 40D vinotéka sa postará o ten najlepší pôžitok z vína tým, že bielemu a červenému vínu dodá tú správnu teplotu. Aby sa aróma vína naplno rozvinula je potrebné ho vychladiť na správnu teplotu. S vinotékou Klarstein Barossa 40D je to úplne jednoduché - v ušľachtilom prostredí. Vo svojej hornej a spodnej teplotnej zóne ukryje až 41 fliaš vína, na každej drevenej poličke po 5 fliaš. Na jednoduchom ovládacom poli s LCD displejom nastavíte teplotu oboch chladiacich zón. Tak dokážete vychladiť biele, červené alebo rosé na stupeň presne. O šikovnú prezentáciu vínneho pokladu sa postarajú predné panoramatické dvere z bezpečnostného skla. Zapínateľné vnútorné osvetlenie uvedie fľaše šikovne na scénu, a preto nie je štýlovým pútačom pozornosti len doma, ale aj v baroch či reštauráciách. Pre milovníkov a pôžitkárov: vinotéka Klarstein Barossa 40D ponúka štýlový priestor pre uskladnenie vín, sektov a iných nápojov v dvoch chladiacich zónach.


- energetická trieda: C
- objem: 135 litrov
- teplotný rozsah: 5 - 18 °C (obe zóny)
- príkon: 85 W
- nízka prevádzková hlučnosť (47 dB)
- biele LED vnútorné osvetlenie
- výškovo nastaviteľné nožičky
- otváranie dverí možné z oboch strán
- rukoväť z ušľachtilej ocele
- jednoducho sa čistí
- chladiaci prostriedok: R600a
- zariadenie na zabudovanie: nie
- napájanie: 220 - 240 V~ | 50 Hz
- rozmery: cca 58 x 88 x 57 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery vrchná priehradka: cca 46,5 x 29 x 40,5 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery spodná priehradka: cca 46,5 x 42 x 40,5 cm (ŠxVxH)
- dĺžka kábla: cca 1,8 m
- hmotnosť: cca 33 kg

Cena bez DPH: 436,27 eur

Chladiaca vinotéka Vinamour 40D, 41 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinamour 40D, 41 fliaš

Z lásky k vínu: Vinotéka Klarstein Vinamour 40 D sa postará o najlepší chuťový pôžitok vychladením červeného a bieleho vína na tú správnu teplotu.

Na správne uvoľnenie chuti a arómy sa musí víno vychladiť na správnu teplotu. Vďaka chladiacej vinotéke Vinamour 40D je to celkom jednoduché - a to v elegantnom dizajne. V hornej a dolnej chladiacej zóne môžete skladovať až 41 fliaš vína; 5 fliaš na každej polici. Na jednoducho zrozumiteľnom ovládacom paneli s LCD displejom nastavíte teplotu pre každú zónu. Tým vychladíte červené, biele alebo ružové víno na presnú teplotu. O štýlovú prezentáciu vínnych pokladov sa starajú sklenené predné dvierka s rámom z ušľachtilej ocele. Zapínateľné vnútorné osvetlenie ešte viac podčiarkne hodnotné vína. Tým sa vinotéka hodí nielen do domácností, ale upúta pozornosť aj v baroch či reštauráciách.

Pre milovníkov a pôžitkárov: Chladiaca vinotéka Klarstein Vinamour 40D ponúka štýlové skladovanie vín, sektov a iných nápojov v dvoch samostatných chladiacich zónach.


- Energetická trieda: C
- Úžitkový objem: 135 litrov
- Teplotné rozmedzie: 5 - 18 ° C (obe zóny)
- Príkon: 85 W
- Nízka prevádzková hlučnosť: 47 dB
- Biele LED vnútorné osvetlenie
- Výškovo nastaviteľné stojanové nožičky
- Zárubňa inštalovateľná z oboch strán
- Rúčka z ušľachtilej ocele
- Chladivo: R600a
- Vhodná na zabudovanie: nie
- Napájanie: AC 220 – 240 V, 50 Hz
- 58 x 88 x 57 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery horného oddelenia: 46,5 x 29 x 40,5 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery spodného oddelenia: 46,5 x 42 x 40,5 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,80 m
- Hmotnosť: cca 33 kg

Cena bez DPH: 454,45 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla Smart, 20 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla Smart, 20 fliaš

Štýlový dizajn a nízka spotreba: chladiaca vinotéka Klarstein Vinovilla Smart je malá a praktická chladnička, ktorá svojimi modernými sklenými dvierkami s nerezovým rámom zapadne do každej miestnosti a kuchynskej linky. Vinotéka, ktorá sa ľahko odlíši od konkurencie - vitajte v profesionálnej lige skladovania vína.

Chladnička Klarstein Vinovilla Smart ponúka objem 50 litov a miesto pre 20 fliaš vína. Päť zásuvných políc z dreva môžete kedykoľvek vybrať a zmeniť vnútornú dispozíciu chladničky. Na dotykovom ovládacom paneli ľahko nastavíte presnú teplotu na dokonalé vychladenie vína. Svojimi kompaktnými rozmermi chladnička šetrí miesto, okrem voľného postavenia ju môžete zabudovať do kuchynskej jednotky. Šírkou 30 cm sa chladnička zmestí aj do úzkych políc. Nastaviteľná výška v rozmedzí od 82 do 89 cm zabezpečuje presné vycentrovanie vinotéky v skrinke, ale rovnako aj pri voľnom postavení. Zapínateľné vnútorné osvetlenie ešte viac zvýrazní uložené fľaše. Chladničku môžete aj zamknúť, v balení sa dodávajú dva kľúče. Filter s aktívnym uhlím sa stará o prémiové skladovanie, keďže filtruje pachy, ktoré by sa cez korok mohli dostať do vína, čím zabezpečuje precíznu ochranu nápoja. Energetická trieda A+ je mimoriadne úsporná a ekologická.

Profesionálne skladovanie vína pre milovníkov a pôžitkárov: vinotéka Klarstein Vinovilla Smart ponúka štýlové skladovanie vína a sektu aj v najmenších kuchyniach.

Popis:
- Štýlová: chladiaca vinotéka so sklenými dvierkami a nerezovým rámom bez zvarov
- Perfektne zapadne: šírka len 30 cm a nastaviteľná výška (82 - 89 cm) na flexibilné použitie: voľné postavenie alebo zabudovanie do kuchynskej jednotky
- Prémiové skladovanie: integrovaný filter s aktívnym uhlím na pohlcovanie pachov vo vnútri chladničky počas dlhodobého skladovania
- Jednoduché ovládanie: dotykový ovládací panel na nastavenie teploty a svetla
- Objemná: objem 50 litrov a miesto pre 20 fliaš vína
- Úsporná: energetická trieda A+ na dlhodobú prevádzku šetriacu životné prostredie
Technické údaje:

- Bezpečné skladovanie: dvierka so zámkou a 2 kľúčmi
- Objem: 50 litrov
- Miesto pre 20 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s nerezovým rámom
- 5 drevených políc
- Vnútorné osvetlenie
- Šírka 30 cm na zabudovanie do úzkych skriniek
- Jednoduché nasmerovanie vďaka nastaviteľnej výške od 82 do 89 cm
- Hlučnosť: 42 dB
- Napájanie: 220 V, 50/60 Hz
Rozmery:

- Rozmery: cca 30 x 82 x 57 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 27 kg
Obsah zásielky:

- 1 x chladiaca vinotéka
- 5 x drevená polica
- 2 x kľúč
- Návod na použitie


- Bezpečné skladovanie: dvierka so zámkou a 2 kľúčmi
- Objem: 50 litrov
- Miesto pre 20 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s nerezovým rámom
- 5 drevených políc
- Vnútorné osvetlenie
- Šírka 30 cm na zabudovanie do úzkych skriniek
- Jednoduché nasmerovanie vďaka nastaviteľnej výške od 82 do 89 cm
- Hlučnosť: 42 dB
- Napájanie: 220 V, 50/60 Hz
- Rozmery: cca 30 x 82 x 57 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 27 kg

Cena bez DPH: 490,82 eur

Chladiaca vinotéka Bellevine Deux 39 Flex, 39 fliaš

Chladiaca vinotéka Bellevine Deux 39 Flex, 39 fliaš

Štýlový pôžitok: v chladiacej vinotéke Klarstein Bellevin deux 39 Flex si nájde miesto až 39 fliaš vína, pričom sú k dispozícii dve chladiace zóny na dosiahnutie dokonalej teploty.

Pôžitok na plnej čiare. Chladnička ponúka deväť vysúvateľných kovových políc a objem 105 litrov, vďaka čomu uskladní až 39 fliaš vína. Vinotéka je pritom veľmi flexibilná - umožňuje uloženie fliaš naležato, nastojato alebo so sklonom 12°. Dve chladiace zóny zabezpečujú ideálne podmienky na súčasné chladenie rozdielnych druhov vína. Chladiaca teplota ponúka teplotný rozsah od 5 do 20 °C.

Chladnička sa ovláda na dotykovej ovládacej sekcii s LCD displejom, ktorý zobrazuje nastavenú teplotu. Popri teplote tu môžete zapnúť/vypnúť vnútorné osvetlenie.

Perfektné skladovanie: prednosť vinotéky Klarstein Bellevin deux 39 Flex ponúka nielen perfektné vychladenie a flexibilné skladovanie vína, ale aj príťažlivú prezentáciu vína. Predné dvierka s lesklou čiernou farbou obsahujú panoramatické okno z tvrdeného skla, čo umožňuje obdivovanie vína bez zásahu do chladenia. Decentne elegantné vnútorné osvetlenie pozostáva z dvoch typov LED svetiel: na bočnej strane s teplým bielym svetlom, na hornej strane s chladným bielym svetlom.
Elegantný dizajn zapadne do každého štýlu zariadenia, avšak vďaka vysokému prezentačnému faktoru sa mimoriadne hodí na vystavenie na baroch.

Vinotéka Klarstein Bellevin deux 39 Flex dokonale vychladí víno a zároveň ho aj perfektne odprezentuje.

Prístroj je určený výhradne na skladovanie vína.


- Teplotné rozmedzie: 5 - 20 °C (obe zóny)
- Vonkajšia prevádzková teplota: 10 - 32 °C
- Typ: kompresor
- Druh konštrukcie: voľne stojaca
- Skrytá zárubňa
- Výškovo nastaviteľné stojanové nožičky
- Chladivo: R600a
- Príkon osvetlenia: 6 W
- Napájanie: AC 220-240V, 50 Hz
- Rozmery: cca 40 x 120 x 51 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej chladiacej zóny: cca 32 x 48 x 34 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery spodnej chladiacej zóny (hlboká časť): cca 32 x 21 x 34 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery spodnej chladiacej zóny (dno): cca 32 x 21 x 23 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: 1,70 m
- Hmotnosť: cca 45,5 kg

Cena bez DPH: 499,91 eur

BAROSSA 54S, VINOTÉKA, 2 ZÓNY, 148 L, 54 FLIAŠ, SKLENENÉ DVERE, DOTYKOVÁ

BAROSSA 54S, VINOTÉKA, 2 ZÓNY, 148 L, 54 FLIAŠ, SKLENENÉ DVERE, DOTYKOVÁ

Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Barossa 54S sa postará o dokonalý pôžitok z vína vďaka tomu, že poskytuje správnu teplotu na pitie červenému aj bielemu vínu súčasne. Pre plný rozvoj svojej chuti musí byť víno vychladené na správnu teplotu. S vinotékou Klarstein Barossa 54S je to veľmi jednoduché - dokonca v elegantnom prostredí. V hornej a dolnej teplotnej zóne možno umiestniť až do 54 fliaš vína, po piatich na drevených policiach. Cez jednoduchý ovládací panel s LCD displejom sa nastavuje teplota pre obidve chladiace zóny. Vďaka tomu možno na stupeň presne vychladiť biele, červené alebo ružové víno. O dokonalú prezentáciu vínnych pokladov sa postarajú panoramatické predné dvere z bezpečnostného skla s čiernym lesklým rámom z toho istého skla. Zapínateľné vnútorné osvetlenie prináša uložené fľaše zaujímavo na scénu. Zariadenie sa tak stáva štýlovým stredobodom pozornosti nielen v domácom prostredí, ale aj v baroch či reštauráciách. Pre milovníkov a zberateľov: Vinotéka Klarstein Barossa 54S ponúka štýlové skladovanie vína, šumivého vína a iných nápojov v dvoch chladiacich zónach. Najväčšie výhody: Elegantná prezentácia: luxusná čierna vinotéka vhodná do každého prostredia Dve zóny: samostatne nastaviteľná teplota od 5 do 18 °C Pre milovníkov a zberateľov: 148 litrov objemu až pre 54 fliaš vína Pre každú chuť: červené a biele vína pripravené na pitie vďaka dvom chladiacim zónam Zlatý klinec: zapínateľné diskrétne LED osvetlenie interiéru Perfektný pohľad: lesklé čierne predné sklo z bezpečnostného skla s panoramatickým oknom Detaily produktu: trieda energetickej účinnosti B využiteľný obsah: 148 litrov teplotný rozsah: 5 - 18 ° C (obidve zóny) po 25 fliaš (0,75 l) na drevených policiach v hornej a dolnej časti spodná priehradka pre ďalších 6 fliaš príkon: 100 W nízka prevádzková hlučnosť (42 dB) biele LED osvetlenie interiéru výškovo nastaviteľné nožičky záves dvier namontovateľný obojstranne rukoväť z ušľachtilej ocele jednoduché čistenie chladiaci prostriedok: R600a vstavané zariadenie: nie napájanie: 220 - 240 V~ | 50 Hz Obsah zásielky: 1 x vinotéka nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina) Rozmery: rozmery: cca 48 x 128 x 46 cm (Š x V x H) vnútorné rozmery horného priečinku: cca 40,5 x 48 x 35 cm (Š x V x H) vnútorné rozmery spodného priečinku: cca 40,5 x 63 x 35 cm (Š x V x H) dĺžka kábla: cca 1,70 m hmotnosť: cca 46 kg

Cena bez DPH: 527,18 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla Duo 17, 17 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla Duo 17, 17 fliaš

Hodnotný dizajn a farebná prezentácia: chladiaca vinotéka Klarstein Vinovilla Grande Duo 17 hrdo ukáže, čo obsahuje! Chladnička predstavuje výbornú voľbu pre všetkých vášnivých milovníkov vína, bary alebo na cateringy, kde sa kladie dôraz aj na štýlovú prezentáciu. Popri moderných sklených dvierkach triumfuje vinotéka aj svojimi dvomi chladiacimi zónami s rozdielnymi teplotami a vnútorným LED osvetlením v troch farbách. Tak vhodne osvieti miestnosti a kuchyne atmosférickým svetlom - vitajte v profesionálnej lige skladovania vína!

Chladiaca vinotéka Klarstein Vinovilla Duo 17 ponúka svojím objemom 53 litrov priestor až na 17 vínových fliaš. Na 4 zásuvných policiach z bukového dreva čakajú fľaše vína na otvorenie pri vhodnej teplote. Dva dotykové ovládacie panely s LCD displejmi slúžia na jednoduché nastavenie teploty v rozmedzí od 5 do 12 °C v jednej zóne (výborná pre biele víno a nápoje), od 12 do 20 °C v druhej (pre červené a ružové vína). Zároveň je možné kontrolovať aj vlhkosť vzduchu, aby korok nepoškodila pleseň ani prílišná suchosť. Svojimi úzkymi rozmermi je chladnička vhodná na voľné postavenie i vstavanie do kuchynskej jednotky, pričom sa zmestí do každej štrbiny. Dizajn vinotéky je mimoriadne elegantný: sklené dvierka s oceľovým rámom umožňujú pohľad dovnútra, ktorého obsah podčiarkuje aj vnútorné osvetlenie: štýlová biela na podávanie sektu, pokojná modrá pre nerušené chvíle a moderná červená na párty. Na tiché skladovanie je vinotéka vybavená antivibračným systémom.

Profesionálne skladovanie vína pre milovníkov vína a pôžitkárov: dvojzónová chladiaca vinotéka Vinovilla Duo 17 od Klarsteinu ponúka štýlové skladovacie miesto pri ideálnej teplote pre rozličné druhy vína a sektu.Popis:
- Perfektná prezentácia: chladiaca vinotéka so sklenými dverami, oceľovým rámom a trojfarebným osvetlením v červenej, modrej alebo bielej farbe - vhodné pre každú príležitosť
- Flexibilné použitie: voľné postavenie alebo vstavanie do kuchynskej jednotky
- Úzky dizajn: šírka len 30, chytré riešenie pre úzke priestory
- Prémiové skladovanie: dve chladiace zóny so samostatným ovládaním, antivibračný systém, možnosť kontroly vlhkosti vzduchu
- Jednoduché ovládanie: samostatné dotykové ovládacie panely s LCD displejom na nastavenie teploty a svetla
- Objemná: vnútorný objem 53 litrov pre 17 vínových fliaš na 4 policiach z bukového dreva
Technické údaje:

- Objem: 53 litrov
- Miesto pre 17 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s rámom z nerezovej ocele
- 4 zásuvné police z bukového dreva
- Vnútorné osvetlenie v troch farbách: červená, modrá alebo biela
- Zarážka (zárubňa) dverí: vpravo (vymeniteľná strana, vrátane náhradnej zarážky)
- Teplotné rozmedzie hornej zóny: 5 do 12 °C
- Teplotné rozmedzie spodnej zóny: 12 do 20 °C
- Výstražný systém: akustický signál pri dvierkach otvorených dlhšie ako 5 minút
- Akustická výstraha aj pri: príliš nízkej/vysokej teplote alebo vlhkosti vzduchu
- Prevádzková hlučnosť: 44 dB
- Chladivo: R600a
- Príkon: 90 W
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Rozmery:

- Rozmery (bez rúčky): cca 29,5 x 82 x 57,5 cm (ŠxVxH)
- Rozmery (s rúčkou): cca 29,5 x 82 x 60 cm (ŠxVxH)
- Potrebný priestor na vstavanie (najmenej): 30,5 x 82,5 x 61 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej zóny: cca 21,5 x 27 x 43 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery dolnej zóny: cca 21,5 x 34 x 43 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 15 kg
Obsah zásielky:

- 1 x chladiaca vinotéka
- 4 x zásuvná polica z dreva
- Návod na použitie


- Objem: 53 litrov
- Miesto pre 17 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s rámom z nerezovej ocele
- 4 zásuvné police z bukového dreva
- Vnútorné osvetlenie v troch farbách: červená, modrá alebo biela
- Zarážka (zárubňa) dverí: vpravo (vymeniteľná strana, vrátane náhradnej zarážky)
- Teplotné rozmedzie hornej zóny: 5 do 12 °C
- Teplotné rozmedzie spodnej zóny: 12 do 20 °C
- Výstražný systém: akustický signál pri dvierkach otvorených dlhšie ako 5 minút
- Akustická výstraha aj pri: príliš nízkej/vysokej teplote alebo vlhkosti vzduchu
- Prevádzková hlučnosť: 44 dB
- Chladivo: R600a
- Príkon: 90 W
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
- Rozmery (bez rúčky): cca 29,5 x 82 x 57,5 cm (ŠxVxH)
- Rozmery (s rúčkou): cca 29,5 x 82 x 60 cm (ŠxVxH)
- Potrebný priestor na vstavanie (najmenej): 30,5 x 82,5 x 61 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej zóny: cca 21,5 x 27 x 43 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery dolnej zóny: cca 21,5 x 34 x 43 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 15 kg

Cena bez DPH: 527,18 eur

Chladiaca vinotéka Vinsider 24D, 24 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinsider 24D, 24 fliaš

Chladnička na víno Vinsider 24D od spoločnosti Klarstein garantuje optimálne uskladnenie Vášho vína pre najlepší pôžitok z pitia vína. Vďaka chladničke na víno Klarstein Vinsider 24D môžete poskytnúť vínu ideálne podmienky, ktoré potrebuje, aby bola zachovaná jeho optimálna teplota pre konzumáciu a plná aróma. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť elegantné predné dvere s tónovaným panoramatickým sklom a umiestniť víno do jednej z 3 drevených políc. Potom nastavte požadovanú teplotu chladenia a Vaša chladnička na víno od spoločnosti Klarstein sa postará o vhodné prostredie pre Vaše vína. Keď si budete chcieť Vy a Vaši hostia vychutnať víno, bude mať správnu teplotu: kedykoľvek a Vo vašej priamej blízkosti. Ak chcete rozmaznávať svojich hostí dvomi rôznymi druhmi vína, žiadny problém! Vďaka regulácii teploty je možné v zariadení vytvoriť dve rôzne teplotné zóny. Tak bude ideálne postarané o biele aj červené víno - či už v neskorých hodinách na večeru, alebo pre najbližšie mesiace. Vaše víno bude počas uskladnenia ochránené pred vibráciami alebo dopadom svetla. Chladnička na víno Vinsider-24D od spoločnosti Klarstein nanovo interpretuje klasickú vinotéku: V pôsobivom elegantnom dizajne z ocele, skla a dreva. Vďaka prepínateľnému LED osvetleniu interiéru bude Vaše víno kedykoľvek decentne viditeľné. Pri každej ceste do kuchyne sa môžete potešiť pri pohľade na Vašu kolekciu vín. Niet divu, ak budú Vaši hostia závistlivo hľadieť na Vašu zbierku vín, pretože takúto chladničku na víno by mal rád každý! S chladničkou na víno Klarstein Vinsider 24D bude pôžitok z vína je ešte zábavnejší!


- Trieda energetickej účinnosti B
- Vstavaná chladnička na víno s elegantným, reprezentatívnym dizajnom z ušľachtilej ocele, skla a dreva
- Predná strana s tónovaným panoramatickým oknom
- Jednoducho sa čistí
- Nastaviteľná teplota: 5 - 22 °C
- Doraz dverí: vpravo (možno vymeniť)
- Prestaviteľné nožičky
- Dynamické chladenie
- Kapacita: 24 fliaš
- Napájanie: AC 220-240 V, 50-60 Hz
- Rozmery: cca 54 x 44 x 54 cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca 26 kg

Cena bez DPH: 536,27 eur

Chladiaca vinotéka Vinamour 54D, 54 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinamour 54D, 54 fliaš

Vinotéka Klarstein Vinamour 54D sa postará o najlepší pôžitok z vína, pretože poskytuje súčasne správnu teplotu pre červené a biele vína. Pre plné rozvinutie svojej chuti musí byť víno vychladené na správnu teplotu. S vinotékou Klarstein Vinamour 54D je to veľmi jednoduché - v elegantnom prostredí. Vo svojej hornej a dolnej chladiacej zóne umiestni až do 54 fliaš vína; každá po 24 na drevených policiach a ďalších 6 fliaš v spodnom priečinku. Teplota oboch chladiacich oblastí sa nastavuje pomocou jednoduchého ovládacieho panela s LCD displejom. Možno teda na presnú teplotu chladiť biele, červené alebo ružové víno. O prezentáciu vína sa postarajú presklené predné dvere s rámom z ušľachtilej ocele. Prepínateľné vnútorné osvetlenie uvádza na scénu skladované fľaše. Vďaka tomu je štýlovým prvkom nielen v domácej oblasti, ale tiež v baroch a reštauráciách. Vinotéka Klarstein Vinamour 54D ponúka štýlový skladovací priestor pre víno, sekty a iné nápoje v dvoch chladiacich zónach.


- Trieda energetickej účinnosti B
- Využiteľný objem: 148 litrov
- Po 24 fliaš (0,75 l) v drevených policiach v hornej a dolnej časti
- Spodný priečinok pre ďalších 6 fliaš
- Teplotný rozsah: 5-18 °C (obe zóny)
- Príkon: 100 W
- Biele LED osvetlenie interiéru
- Nízky prevádzkový hluk (42 dB)
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Jednoducho sa čistí
- Chladiaci prostriedok: R600a
- Zabudovateľné zariadenie: nie
- Napájanie: AC 220 - 240 V, 50 Hz
- Rozmery: cca 48 x 128 x 46 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej časti: 40,5 x 48 x 35 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery spodnej časti: 40,5 x 63 x 35 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,70 m
- Hmotnosť: cca 46 kg

Cena bez DPH: 545,36 eur

Chladiaca vinotéka Vinsider 24 Onyx Edition, 24 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinsider 24 Onyx Edition, 24 fliaš

Vinotéka Vinsider 24 Onyx Edition od spoločnosti Klarstein garantuje optimálne uskladnenie Vášho vína pre najlepší pôžitok z jeho pitia. Vďaka vinotéke Klarstein Vinsider 24 Onyx Edition môžete poskytnúť vínu ideálne podmienky, ktoré potrebuje, aby malo optimálnu teplotu na konzumáciu a aby bola zachovaná plná aróma. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť elegantné predné dvere s rámom OnyxCrystal s tónovaným panoramatickým oknom a umiestniť víno do jednej zo 3 drevených políc. Potom nastavte požadovanú teplotu chladenia a Vaša vinotéka od spoločnosti Klarstein sa postará o vhodné prostredie pre Vaše víno. Keď si ho budete chcieť Vy a Vaši hostia vychutnať, bude mať správnu teplotu: kedykoľvek a vo Vašej priamej blízkosti. Vďaka teplotnému regulátoru je možné vo vinotéke vytvoriť teploty medzi 5 a 22 °C. Tak bude ideálne postarané o biele aj červené víno - či už čoskoro v čase večere, alebo počas ďalších mesiacov Vaše víno bude počas uskladnenia ochránené pred vibráciami alebo dopadom svetla. Vinotéka Vinsider 24 Onyx Edition od spoločnosti Klarstein nanovo interpretuje klasickú vínu pivnicu: v pôsobivom elegantnom dizajne z ocele, skla a dreva. Vďaka prepínateľnému LED osvetleniu interiéru bude Vaše víno v každom čase decentne viditeľné. Pri každej ceste do kuchyne sa teda môžete potešiť pri pohľade na Vašu zbierku vín. Niet divu, ak budú Vaši hostia závistlivo hľadieť na Vašu zbierku vín, pretože takúto vinotéku by mal rád každý! S vinotékou Klarstein Vinsider 24 Onyx Edition bude pôžitok z vína je ešte lepší!


- trieda energetickej účinnosti B
- vstavaná vinotéka s elegantným, reprezentatívnym dizajnom z ocele, skla a dreva
- predná strana so zatieneným panoramatickým oknom
- Jednoduché čistenie
- nastaviteľná teplota: 5 - 22 °C
- doraz dverí: vpravo (vymeniteľný)
- kapacita: 24 fliaš
- napájanie: 220-240 V, 50-60 Hz
- rozmery: cca 54 x 44 x 54 cm (Š x V x H)
- hmotnosť: cca 26 kg

Cena bez DPH: 636,27 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla Duo43, 43 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla Duo43, 43 fliaš

Ušľachtilý dizajn a farebná prezentácia: Klarstein Vinovilla Duo 43 2-zónová chladnička na víno ukáže čo v nej je! Preto je práve ona chladničkou, ktorej dajú prednosť všetci vášniví milovníci vína, ktorí nepotrebujú iba veľa priestoru, ale chcú presvedčiť aj prezentovaním. Popri moderných sklených dverách Vinovilla Duo 43 triumfuje predovšetkým dvoma chladiacimi zónami s rôznymi teplotami uskladnenia a 3-farebným vnútorným osvetlením. Obohatí nie len obytné priestory a kuchynské linky, ale svojim trojfarebne nastaviteľným osvetlením vyzdvihne zásoby vína pri každej príležitosti - vitajte v absolútnej lige profesionálov keď ide o skladovanie vína!Chladnička Klarstein Vinovilla Duo 43 ponúka vo svojich dvoch chladiacich zónach s objemom 129 l miesto až pre 43 fliaš vína. Na štyroch poličkách z bukového dreva odpočívajú ušľachtilé kvapky v tej správnej teplote skladovania. Dvoma zrozumiteľnými, samostatnými dotykovými ovládacími poliami s LCD displejom nastavíte teplotu, ktorá sa jednoduchým spôsobom postará o perfektné vychladenie. Tak môžete v hornej časti uskladniť biele vína a osviežujúce nápoje v teplotnom rozmedzí 5 až 12 °C a  v spodnej časti červené a ružové vína pri teplote 12 až 20 °C. Je možné kontrolovať aj vnútornú vlhkosť, aby korok neznehodnotila žiadna pleseň. Vďaka svojim praktickým rozmerom je chladnička na víno perfektná ako samostatne stojace zariadenie, ale je vhodná aj na jednoduché zabudovanie do kuchynskej linky. Obzvlášť elegantný je vzhľad zariadenia Vinovilla Duo 43 , ktorý je dizajnovaný na vznešenú prezentáciu vín: sklené dvere s rámom z ušľachtilej ocele vždy dovoľujú pohľad do vnútra, ktoré je uvedené na scénu vhodným osvetlením. Tri farby: červená, modrá a biela - ponúkajú to správne osvetlenie, aby vhodne prezentovali obsah pri každej príležitosti: či už v ušľachtilej bielej pri uvítaní sektom, v pokojnej modrej pre ničím nerušené hodiny alebo vo vkusnej červenej na nasledujúcej párty. Na zabezpečenie skladovania vín bez rušivých zvukov a štrngania disponuje chladnička antivibračným systémom.  Skladovanie vína ligy profesionálov pre milovníkov a pôžitkárov: chladnička na víno s dvoma zónami Vinovilla Duo 43 od spoločnosti Klarstein ponúka štýlové miesto na uskladnenie rôznych druhov vína a sektov pri ideálnej teplote servírovania.


- objem: 129 l
- miesto pre 43 fliaš (á 0,75 l)
- sklené dvere s rámom z ušľachtilej ocele
- 4 poličky z bukového dreva
- vnútorné osvetlenie voliteľné  v 3 farbách pre obe chladiace zóny: červené, modré alebo biele
- otváranie dverí: vpravo (možné meniť, vrátane zarážok)
- teplota hornej chladiacej zóny: 5 až 12 °C
- teplota spodnej chladiacej zóny: 12 až 20 °C
- varovný systém: akustický signál pri dverách otvorených dlhšie ako 5 minút
- akustické upozornenie aj pri: priveľmi nízkej / vysokej teplote alebo vlhkosti
- vznik hluku: 44 dB
- chladiaci prostriedok: R600a
- napájanie:  220-240 V~ | 50/60 Hz
- rozmery (bez rukoväte): cca 59,5 x 82 x 57,5 cm (ŠxVxH)
- rozmery (s rukoväťou): cca 59,5 x 82 x 60 cm (ŠxVxH)
- rozmery pri zabudovaní (najmenej): 60,5 x 82,5 x 61 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery hornej chladiacej zóny: cca 51,5 x 26,5 x 43 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery spodnej chladiacej zóny: cca 51,5 x 33 x 43 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 200 cm
- hmotnosť: cca 35 kg

Cena bez DPH: 690,82 eur

Chladiaca vinotéka Bellevin 62, 56 fliaš

Chladiaca vinotéka Bellevin 62, 56 fliaš

Elegantný dizajn pre štýlovú prezentáciu: vinotéka s jednou chladiacou zónou Klarstein Bellevin 62 v dizajne PureAmbience! Táto chladnička je voľbou všetkých vášnivých milovníkov vína, barov alebo dodávateľov jedál, ktorí potrebujú nielen chladenie, ale tiež chcú zaujať prezentáciou. Okrem moderných panoramatických dverí s dvojitým sklom sa zariadenie Bellevin 62 môže pochváliť luxusnou čiernou konštrukciou, vnútorným LED osvetlením a integrovaným držiakom na poháre na víno. Vďaka tomu obohatí nielen obytné prostredie a kuchynské linky, ale tiež vhodne upozorní na zásoby vína pri každej príležitosti. Vitajte v oblasti profesionálneho skladovania vína! S objemom 173 litrov môže chladnička Klarstein Bellevin 62 umiestniť až 56 fliaš vína. Víno sa dá uskladniť pri vhodnej skladovacej teplote na 10 kovových policiach. Zrozumiteľný ovládací panel s dotykovým ovládaním umožňuje nastavenie teploty na 5 až 20 °C a jednoduchým spôsobom tak zabezpečuje dokonalé teploty chladenia. Integrovaný ventilátor zabezpečuje rovnomerné chladenie v celom vnútornom prostredí. Ďalším prvkom vinotéky Klarstein Bellevin 62 je riešenie ChilledGlass Solution s kovovým držiakom na poháre. Na ňom usporiadane visí až do 15 pohárov na víno a nekomplikovane nadobúdajú rovnakú teplotu vychladenia ako víno - pre dokonalý chladený pôžitok!
Vďaka praktickým rozmerom je vinotéka ideálna na samostatné použitie v kuchyniach, baroch, obývacích miestnostiach alebo skladoch na víno. Vzhľad zariadenia Bellevin 62 je obzvlášť elegantný a je navrhnutý pre dômyselnú prezentáciu: sklenené dvere umožňujú kedykoľvek nahliadnuť do vnútorného prostredia zariadenia, ktoré je reprezentatívne osvetlené. Pre bezproblémové skladovanie vína používa vinotéka kompresný chladiaci systém s nízkymi vibráciami. Skladovanie vína na profesionálnej úrovni pre milovníkov a znalcov: vinotéka Bellevin 62 od spoločnosti Klarstein ponúka štýlový úložný priestor pri ideálnych teplotách na podávanie vína a sektov do kuchýň, barov alebo na rôzne podujatia.


- objem: 173 litrov
- priestor na 56 fliaš (po 0,75 litra)
- čierne dvere s panoramatickým oknom s dvojitým sklom
- 10 kovových políc: 8 x 6 fliaš & 2 x 4 fľaše
- kovový držiak na poháre až na 15 pohárov na víno
- vnútorné osvetlenie v bielej farbe
- doraz dverí: vpravo (nie je vymeniteľný)
- teplotný rozsah: 5 až 20 °C
- zobrazenie teploty v °C alebo °F
- tvorba hluku: 42 dB
- chladiaci prostriedok: R600a (kompresný chladič, 25 g)
- príkon: 95 W
- napájanie: 220 - 240 V~/50 Hz
- rozmery: cca 42,7 x 124,6 x 61 cm (Š x V x H)
- vnútorné rozmery: cca 34,5 x 112 x 45,8 cm (Š x V x H)
- dĺžka sieťového kábla: cca 190 cm
- hmotnosť: cca 48 kg

Cena bez DPH: 727,18 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla Duo 42, 42 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla Duo 42, 42 fliaš

Ušľachtilý dizajn a farebná prezentácia: Klarstein Vinovilla Duo 42 2-zónová chladnička na víno ukáže čo v nej je! Preto je práve ona chladničkou, ktorej dajú prednosť všetci vášniví milovníci vína, ktorí nepotrebujú iba veľa priestoru, ale chcú presvedčiť aj prezentovaním. Popri moderných sklených dverách Vinovilla Duo 42 triumfuje predovšetkým dvoma chladiacimi zónami s rôznymi teplotami uskladnenia a 3-farebným vnútorným osvetlením. Obohatí nie len obytné priestory a kuchynské linky, ale svojim trojfarebne nastaviteľným osvetlením vyzdvihne zásoby vína pri každej príležitosti - vitajte v absolútnej lige profesionálov keď ide o skladovanie vína!Chladnička Klarstein Vinovilla Duo 42 ponúka vo svojich dvoch chladiacich zónach s objemom 126 l miesto až pre 42 fliaš vína. Na štyroch poličkách z bukového dreva odpočívajú ušľachtilé kvapky v tej správnej teplote skladovania. Dvoma zrozumiteľnými, samostatnými dotykovými ovládacími poliami s LCD displejom nastavíte teplotu, ktorá sa jednoduchým spôsobom postará o perfektné vychladenie. Obe hladiace zóny môžete nastaviť na teploty v rozmedzí 5 až 20 °C - perfektné podmienky pre rôzne druhy vína a osviežujúce nápoje. Okrem toho je možné kontrolovať aj vnútornú vlhkosť, aby korok neznehodnotila žiadna pleseň. Vďaka svojim praktickým rozmerom je chladnička na víno perfektná ako samostatne stojace zariadenie, ale je vhodná aj na jednoduché zabudovanie do kuchynskej linky. Obzvlášť elegantný je vzhľad zariadenia Vinovilla Duo 42 , ktorý je dizajnovaný na vznešenú prezentáciu vín: sklené dvere s rámom z ušľachtilej ocele vždy dovoľujú pohľad do vnútra, ktoré je uvedené na scénu vhodným osvetlením. Tri farby: červená, modrá a biela - ponúkajú to správne osvetlenie, aby vhodne prezentovali obsah pri každej príležitosti: či už v ušľachtilej bielej pri uvítaní sektom, v pokojnej modrej pre ničím nerušené hodiny alebo vo vkusnej červenej na nasledujúcej párty. Na zabezpečenie skladovania vín bez rušivých zvukov a štrngania disponuje chladnička antivibračným systémom.  Skladovanie vína ligy profesionálov pre milovníkov a pôžitkárov: chladnička na víno s dvoma zónami Vinovilla Duo 42 od spoločnosti Klarstein ponúka štýlové miesto na uskladnenie rôznych druhov vína a sektov pri ideálnej teplote servírovania.


- objem: 126 l
- miesto pre 42 fliaš (á 0,75 l)
- sklené dvere s rámom z ušľachtilej ocele
- 2 x 5 poličiek z bukového dreva
- vnútorné osvetlenie voliteľné  v 3 farbách pre obe chladiace zóny: červené, modré alebo biele
- otváranie dverí: vpravo a vľavo (nie je možné meniť)
- teplota oboch chladiacich zón: 5 až 20 °C
- varovný systém: akustický signál pri dverách otvorených dlhšie ako 5 minút
- akustické upozornenie aj pri: priveľmi nízkej / vysokej teplote alebo vlhkosti
- vznik hluku: 44 dB
- chladiaci prostriedok: R600a
- napájanie:  220-240 V~ | 50/60 Hz
- rozmery (bez rukoväte): cca 59,5 x 82 x 57,5 cm (ŠxVxH)
- rozmery (s rukoväťou): cca 59,5 x 82 x 60 cm (ŠxVxH)
- rozmery pri zabudovaní (najmenej): 60,5 x 82,5 x 61 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery každej chladiacej zóny: cca 24 x 60 x 44 cm (ŠxVxH)
- dĺžka sieťového kábla: cca 200 cm
- hmotnosť: cca 35 kg

Cena bez DPH: 750,82 eur

Chladiaca vinotéka Barossa 77D, 77 fliaš

Chladiaca vinotéka Barossa 77D, 77 fliaš

Takto má chutiť dobré víno! Vďaka rôznym chladiacim zónam a odbornému skladovaniu poskytuje vinotéka Klarstein Barossa 77 Duo vždy maximálne potešenie z vína. Pre plný rozvoj svojej chuti musí byť víno vychladené na správnu teplotu. S vinotékou Klarstein Barossa 77 Duo je to veľmi jednoduché - dokonca v elegantnom prostredí. V hornej a dolnej teplotnej zóne možno umiestniť až 77 fliaš vína. Cez jednoduchý ovládací panel s LCD displejom sa nastavuje teplota pre obidve chladiace zóny. Vďaka tomu možno na stupeň presne vychladiť biele, červené alebo ružové víno. O dokonalú prezentáciu vínnych pokladov sa postarajú panoramatické predné dvere z 3-vrstvového bezpečnostného skla s čiernym lesklým rámom. Zapínateľné vnútorné osvetlenie prináša uložené fľaše zaujímavo na scénu. Zariadenie sa tak stáva štýlovým stredobodom pozornosti nielen v domácom prostredí, ale aj v baroch či reštauráciách. Elegantná, kvalitná a dobre chladiaca: vinotéka Klarstein Barossa 77 Duo dokonale zapadne do akéhokoľvek prostredia a zaručuje perfektne vychladené biele, červené alebo ružové vína. Upozornenie: Dodatočne si môžete objednať aj stojan na poháre z bukového dreva (10032964) na uskladnenie Vašich pohárov na víno.


- trieda energetickej účinnosti B
- využiteľný obsah: 191 litrov
- teplotný rozsah: 5 - 20 ° C (obidve zóny)
- príkon: 100 W
- nízka prevádzková hlučnosť (42 dB)
- biele LED osvetlenie interiéru
- výškovo nastaviteľné nožičky
- záves dvier namontovateľný obojstranne
- rukoväť z ušľachtilej ocele
- jednoduché čistenie
- vstavané zariadenie: nie
- napájanie: 220 - 240 V~ | 50/60 Hz
- rozmery: cca 48 x 128,5 x 64 cm (Š x V x H)
- vnútorné rozmery horného priečinku: cca 40,5 x 48 x 45 cm (Š x V x H)
- vnútorné rozmery spodného priečinku: cca 40,5 x 62 x 45 cm (Š x V x H)
- dĺžka kábla: cca 1,70 m
- hmotnosť: cca 48 kg

Cena bez DPH: 772,64 eur

Chladiaca vinotéka Vinsider 35D Onyx Edition, 41 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinsider 35D Onyx Edition, 41 fliaš

Vinotéka Vinsider 35D Onyx Edition od spoločnosti Klarstein garantuje optimálne uskladnenie Vášho vína pre najlepší pôžitok z jeho pitia. Vďaka vinotéke Klarstein Vinsider 35D Onyx Edition môžete poskytnúť vínu ideálne podmienky, ktoré potrebuje, aby malo optimálnu teplotu na konzumáciu a aby bola zachovaná plná aróma. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť elegantné predné dvere s rámom OnyxCrystal s tónovaným panoramatickým oknom a umiestniť víno do jednej zo 6 drevených políc. Potom nastavte požadovanú teplotu chladenia a Vaša vinotéka od spoločnosti Klarstein sa postará o vhodné prostredie pre Vaše víno. Keď si ho budete chcieť Vy a Vaši hostia vychutnať, bude mať správnu teplotu: kedykoľvek a vo Vašej priamej blízkosti. Vďaka teplotnému regulátoru je možné vo vinotéke vytvoriť teploty medzi 5 a 22 °C. Tak bude ideálne postarané o biele aj červené víno - či už čoskoro v čase večere, alebo počas ďalších mesiacov Vaše víno bude počas uskladnenia ochránené pred vibráciami alebo dopadom svetla. Vinotéka Vinsider 35D Onyx Edition od spoločnosti Klarstein nanovo interpretuje klasickú vínu pivnicu: v pôsobivom elegantnom dizajne z ocele, skla a dreva. Vďaka prepínateľnému LED osvetleniu interiéru bude Vaše víno v každom čase decentne viditeľné. Pri každej ceste do kuchyne sa teda môžete potešiť pri pohľade na Vašu zbierku vín. Niet divu, ak budú Vaši hostia závistlivo hľadieť na Vašu zbierku vín, pretože takúto vinotéku by mal rád každý! S vinotékou Klarstein Vinsider 35D Onyx Edition bude pôžitok z vína je ešte lepší!


- trieda energetickej účinnosti C
- vstavaná vinotéka s elegantným, reprezentatívnym dizajnom z ocele, skla a dreva
- predná strana so zatieneným panoramatickým oknom
- jednoduché čistenie
- nastaviteľná teplota: 5 - 22 °C
- doraz dverí: vpravo (vymeniteľný)
- kapacita: 41 fliaš
- napájanie: 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
- celkové rozmery: 59,2 x 88,5 x 56 cm (Š x V x H)
- vnútorné rozmery: 46,5 x 77 x 36,5 cm (Š x V x H)
- dĺžka kábla: cca 1,75 m
- hmotnosť: cca 45 kg

Cena bez DPH: 772,64 eur

Chladiaca vinotéka Vinsider 35D, 41 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinsider 35D, 41 fliaš

Chladnička na víno Klarstein Vinsider 35D rafinovane uskladní až 41 fliaš vína. S veľkými dvojitými zasklenými panoramatickými dverami pôsobí temperovacia chladnička na víno veľmi elegantne. V spojení s luxusným vzhľadom sa zariadenie uchádza o exponované umiestnenie v gastronomických zariadeniach, vinotékach a na bakchantských podujatiach všetkého druhu. S nastaviteľným rozsahom teplôt od 5 do 22 °C možno podľa obľuby adekvátne uskladniť rôzne druhy vín, prípadne ju zaplniť inými nápojmi. Dve nezávislé chladiace zóny umožňujú adekvátne zaobchádzanie s rôznymi druhmi vína. Obsluha prebieha cez dotykový ovládací panel s podsvieteným zobrazením teploty v stupňoch Fahrenheita alebo Celzia. Vďaka prepínateľnému bielemu LED osvetleniu interiéru sú skladované vína prezentované elegantne. Zariadenie sa dodáva so šiestimi vyberateľnými drevenými policami, ktoré umožňujú flexibilnú segmentáciu zásob vína a umožňujú rýchly prístup k rôznym vínam. Nie je skladovanie vína ako skladovanie vína. Chuť vína ovplyvňuje veľa faktorov - dva dôležité faktory pritom predstavujú teplota chladenia a skladovanie. Červené víno sa servíruje spravidla v rozmedzí teploty medzi 12- 18 °C, zatiaľ čo biele a perlivé vína o pár stupňov chladnejšie. Rôzne chladiace zóny sa však nedajú nastaviť v bežnej chladničke, preto dokáže pomôcť chladnička na víno. Chladnička na víno (známa tiež ako chladiaca vitrína alebo domáca vinotéka) má minimálne dve nezávislé chladiace časti, pre ktoré možno nastaviť odlišné teploty. Preto sa v nej dajú bez problémov súčasne skladovať ako biele, tak aj červené vína a podľa zvolenej príležitosti môže zvolené vybraté víno rozvinúť svoju celú arómu.


- Rozsah teplôt: 5 - 22 °C (horná zóna)
- Rozsah teplôt: 5 - 22 °C (spodná zóna)
- Spôsob zabudovania: možnosť vstavania
- Zobrazenie teploty
- Záves dverí namontovateľný na oboch stranách
- Výškovo nastaviteľné nohy
- Vzadu priestor na uloženie kábla
- Výkon: 110 W
- Napájanie: AC 220-240 V, 50-60 Hz
- Celkové rozmery: 59,2 x 88,5 x 56 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 46,5 x 77 x 36,5 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 1,75 m
- Hmotnosť: cca 45 kg

Cena bez DPH: 772,64 eur

Chladiaca vinotéka Barossa 102D, 102 fliaš

Chladiaca vinotéka Barossa 102D, 102 fliaš

Vždy perfektné temperovanie: vďaka dvom rozdielnym chladiacim zónam má vinotéka Klarstein Barossa 102D v správnej chvíli pripravené perfektné víno. Pre plný rozvoj svojej chuti musí byť víno vychladené na správnu teplotu. S vinotékou Klarstein Barossa 102D je to veľmi jednoduché - dokonca v elegantnom prostredí. V hornej a dolnej teplotnej zóne možno umiestniť až do 102 fliaš vína v piatich vyberateľných drevených policiach. Cez jednoduchý ovládací panel s LCD displejom sa nastavuje teplota pre obidve chladiace zóny. Vďaka tomu možno na stupeň presne vychladiť biele, červené alebo ružové víno. O dokonalú prezentáciu vínnych pokladov sa postarajú panoramatické predné dvere z bezpečnostného skla s čiernym lesklým rámom z toho istého skla. Zapínateľné vnútorné osvetlenie prináša uložené fľaše zaujímavo na scénu. Zariadenie sa tak stáva štýlovým stredobodom pozornosti nielen v domácom prostredí, ale aj v baroch či reštauráciách. Pre milovníkov a zberateľov: Vinotéka Klarstein Barossa 102D ponúka štýlové skladovanie vína, šumivého vína a iných nápojov v dvoch chladiacich zónach.


- trieda energetickej účinnosti A
- využiteľný obsah: až do 102 fliaš
- teplotný rozsah: 5 - 18 ° C (obidve zóny)
- príkon: 100 W
- nízka prevádzková hlučnosť (41 dB)
- biele LED osvetlenie interiéru
- výškovo nastaviteľné nožičky
- záves dvier namontovateľný obojstranne
- rukoväť z ušľachtilej ocele
- jednoduché čistenie
- chladiaci prostriedok: R600a
- vstavané zariadenie: nie
- napájanie: 220 - 240 V~ | 50 Hz
- rozmery: cca 55 x 127,7 x 56,5 cm (Š x V x H)
- vnútorné rozmery horného priečinku: cca 47 x 55,5 x 45,5 cm (Š x V x H)
- vnútorné rozmery spodného priečinku: cca 33,5 x 37,5 x 45,5 cm (Š x V x H)
- dĺžka kábla: cca 1,70 m
- hmotnosť: cca 55 kg

Cena bez DPH: 818,09 eur

Chladiaca vinotéka Klarstein Botella 120S, 122 fliaš

Chladiaca vinotéka Klarstein Botella 120S, 122 fliaš

Chladnička na víno Klarstein Botella 120S je rafinované zariadenie, v ktorom možno umiestniť a vystaviť až do 122 fliaš s vínom. Chladnička na víno pôsobí so svojimi veľkými dvojitými panoramatickými dverami pre objem 270 litrov nonšalantne a úspešne. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí pre exponované umiestnenie v gastronomických prevádzkach, vinotékach a bakchantských podujatiach všetkého druhu. S nastaviteľným rozsahom teplôt od 5 do 20 °C je adekvátne postarané o všetky typy vín a všetky preferencie a je tu tiež možnosť zaplniť chladničku aj inými nápojmi. Ovládanie prebieha pomocou dotykového panela so zobrazením teploty v stupňoch Fahrenheita alebo Celzia. Vďaka zapínateľnému bielemu LED osvetleniu interiéru sú vína elegantne prezentované. Zariadenie je dodávané s piatimi elegantnými, vyberateľnými drevenými policami a tiež má pevný úložný priestor, ktorý umožňuje flexibilnú segmentáciu zásob vína a barmanom rýchly prístup k rôznym vínam. Nie je skladovanie vína ako skladovanie vína. Chuť vína ovplyvňuje veľa faktorov - dva dôležité faktory pritom predstavujú teplota chladenia a skladovanie. Červené víno sa servíruje spravidla v rozmedzí teploty medzi 12- 18 °C, zatiaľ čo biele a perlivé vína o pár stupňov chladnejšie. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Ochranná značka dodávateľa: Klarstein Značka modelu dodávateľa: 10029781 Kategória chladiaceho modelu spotrebiča pre domácnosť: 2 (chladnička s pivničnou zónou, priečinkom - chladiaca jednotka a chladnička na víno) Trieda energetickej účinnosti: A Ročná spotreba energie (AEc) v kWh/rok: Spotreba energie 145 kWh/rok, založená na výsledkoch normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba závisí od použitia a umiestnenia zariadenia. Menovitá kapacita (počet štandardných fliaš 0,75 l, ktoré možno uskladniť v zariadení): 122 fliaš (pri 270 litroch kapacity) Najnižšia skladovacia teplota priečinku na víno v stupňoch Celzia: 5 °C Nezamŕzajúca: odpadá, zariadenie bez nezamŕzajúceho systému Čas vzostupu teploty/Skladovací čas pri poruche v hodinách: odpadá Chladiaca kapacita v kg/24h: odpadá Klimatická trieda: SN/N/ST/T (Toto zariadenie je určené pre prevádzku pri okolitej teplote medzi 10 °C a 43 °C.) Emisie hluku v dB(A) na 1 pW: 46 dB(A) na 1 pW Zariadenie na zabudovanie: nie Toto zariadenie je určené výlučne na skladovanie vína.


- Teplotný rozsah: 5-20 °C
- Montáž: voľne stojaca
- Zobrazenie teploty: Celzius, Fahrenheit
- Pevne inštalovateľné odkladacie možnosti v spodnej časti
- Záves dverí namontovateľný obojstranne
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Napájanie: AC 220-240 V, 50/60 Hz
- 59,5 x 128 x 76 cm (ŠxVxH)
- 49 x 105,5 x 54 cm
- Dĺžka kábla: cca 2 m
- Hmotnosť: cca 66 kg

Cena bez DPH: 872,64 eur

Chladiaca vinotéka Botella 120D, 122 fliaš

Chladiaca vinotéka Botella 120D, 122 fliaš

Chladnička na víno Klarstein Botella 120D je rafinované zariadenie, v ktorom možno umiestniť a vystaviť až do 122 fliaš s vínom.Chladnička na víno pôsobí so svojimi veľkými dvojitými panoramatickými dverami pre objem 270 litrov nonšalantne a úspešne. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí pre exponované umiestnenie v gastronomických prevádzkach, vinotékach a bakchantských podujatiach všetkého druhu.S nastaviteľným rozsahom teplôt od 5 do 20 °C je adekvátne postarané o všetky typy vín a všetky preferencie a je tu tiež možnosť zaplniť chladničku aj inými nápojmi. Dve nezávislé chladiace zóny umožňujú primerané zaobchádzanie s dvomi rôznymi šaržami vína. Obsluha prebieha cez dotykový ovládací panel s podsvieteným zobrazením teploty v stupňoch Fahrenheita a Celzia. Vďaka zapínateľnému bielemu LED osvetleniu interiéru sú vína elegantne prezentované.Zariadenie je dodávané s piatimi elegantnými, vyberateľnými drevenými policami a tiež má pevný úložný priestor, ktorý umožňuje flexibilnú segmentáciu zásob vína a barmanom rýchly prístup k rôznym vínam.Nie je skladovanie vína ako skladovanie vína. Chuť vína ovplyvňuje veľa faktorov - dva dôležité faktory pritom predstavujú teplota chladenia a skladovanie. Červené víno sa servíruje spravidla v rozmedzí teploty medzi 12- 18 °C, zatiaľ čo biele a perlivé vína o pár stupňov chladnejšie.Rôzne chladiace zóny sa však nedajú nastaviť v bežnej chladničke, preto dokáže pomôcť chladnička na víno. Chladnička na víno (známa tiež ako temperovacia chladnička na víno) má najmenej dve nezávislé chladiace časti, pre ktoré možno nastaviť rôzne teploty. Takže sa dajú bez problémov skladovať fľaše s bielym aj červeným vínom a podľa potreby môže rozvinúť vybraté víno svoju celú arómu.Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010:Ochranná značka dodávateľa: Klarstein Značka modelu dodávateľa: 10029782Kategória chladiaceho modelu spotrebiča pre domácnosť: 2 (chladnička s pivničnou zónou, priečinkom - chladiaca jednotka a chladnička na víno)Trieda energetickej účinnosti: ARočná spotreba energie (AEc) v kWh/rok:Spotreba energie 145 kWh/rok, založená na výsledkoch normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba závisí od použitia a umiestnenia zariadenia. Menovitá kapacita (počet štandardných fliaš 0,75 l, ktoré možno uskladniť v zariadení): 122 fliaš (pri 270 litroch kapacity) Najnižšia skladovacia teplota priečinku na víno v stupňoch Celzia: 5 °C Nezamŕzajúca: odpadá, zariadenie bez nezamŕzajúceho systémuČas vzostupu teploty/Skladovací čas pri poruche v hodinách: odpadá Chladiaca kapacita v kg/24h: odpadá Klimatická trieda: SN/N/ST/T (Toto zariadenie je určené pre prevádzku pri okolitej teplote medzi 10 °C a 43 °C.) Emisie hluku v dB(A) na 1 pW: 46 dB(A) na 1 pW Zariadenie na zabudovanie: nieToto zariadenie je určené výlučne na skladovanie vína.


- Teplotný rozsah hornej zóny: 12 - 20 °C
- Teplotný rozsah spodnej zóny: 5 - 12 °C
- Montáž: voľne stojaca
- Zobrazenie teploty: Celzius, Fahrenheit
- Pevne inštalovateľné odkladacie možnosti v spodnej časti
- Záves dverí namontovateľný obojstranne
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Napájanie: AC 220-240 V, 50/60 Hz
- 59,5 x 128 x 76 cm (ŠxVxH)
- 49 x 105,5 x 54 cm
- Dĺžka kábla: cca 2 m
- Hmotnosť: cca 66 kg

Cena bez DPH: 881,73 eur

Chladiaca vinotéka Gran Reserva, 166 fliaš

Chladiaca vinotéka Gran Reserva, 166 fliaš

Chladnička na víno Klarstein Gran Reserva je rafinované zariadenie, v ktorom možno umiestniť a vystaviť až do 166 fliaš s vínom. Chladnička na víno pôsobí v interiéri so svojimi veľkými panoramatickými dverami z dvojitého skla nonšalantne a úspešne. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí pre exponované umiestnenie v gastronomických prevádzkach, vinotékach a bakchantských podujatiach všetkého druhu. Vďaka nastaviteľnému teplotnému rozsahu od 5 do 20 °C je adekvátne postarané o všetky typy vín a všetky preferencie a je tu tiež možnosť zaplniť chladničku aj inými nápojmi. Dve nezávislé chladiace zóny umožňujú primerané zaobchádzanie s dvomi rôznymi šaržami vína. Obsluha prebieha cez dotykový ovládací panel s podsvieteným zobrazením teploty v stupňoch Fahrenheita a Celzia. Vďaka zapínateľnému bielemu LED osvetleniu interiéru budú skladované vína prezentované elegantne. Chladnička na víno Klarstein Gran Reserva je dodávaná so siedmimi vyberateľnými drevenými policami a okrem toho má dve pevne nainštalované odkladacie možnosti, ktoré umožňujú flexibilné členenie zásob vína a personálu baru umožňujú rýchly prístup k rôznym druhom vína. Nie je skladovanie vína ako skladovanie vína. Chuť vína ovplyvňuje veľa faktorov - dva dôležité faktory pritom predstavujú teplota chladenia a skladovanie. Červené víno sa servíruje spravidla v rozmedzí teploty medzi 12- 18 °C, zatiaľ čo biele a perlivé vína o pár stupňov chladnejšie. Rôzne chladiace zóny sa však nedajú nastaviť v bežnej chladničke, preto dokáže pomôcť chladnička na víno. Chladnička na víno (známa tiež ako temperovacia chladnička na víno) má najmenej dve nezávislé chladiace časti, pre ktoré možno nastaviť rôzne teploty. Takže sa dajú bez problémov skladovať fľaše s bielym aj červeným vínom a podľa potreby môže rozvinúť vybraté víno svoju celú arómu. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Ochranná značka dodávateľa: Klarstein Značka modelu dodávateľa: 10029629 Kategória chladiaceho modelu spotrebiča pre domácnosť: 2 (chladnička s pivničnou zónou, priečinkom - chladiaca jednotka a chladnička na víno) Trieda energetickej účinnosti: B Ročná spotreba energie (AEc) v kWh/rok: Spotreba energie 206 kWh/rok, založená na výsledkoch normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba závisí od použitia a umiestnenia zariadenia. Menovitá kapacita (počet štandardných fliaš 0,75 l, ktoré možno uskladniť v zariadení): 166 fliaš (pri 379 litroch kapacity pre horný/dolný boxu na víno) Najnižšia skladovacia teplota priečinku na víno v stupňoch Celzia: 5 °C (horný skladovací priečinok) Nezamŕzajúca: odpadá, zariadenie bez nezamŕzajúceho systému Čas vzostupu teploty/Skladovací čas pri poruche v hodinách: odpadá Chladiaca kapacita v kg/24h: odpadá Klimatická trieda: SN/N/ST/T (Toto zariadenie je určené pre prevádzku pri okolitej teplote medzi 10 °C a 43 °C.) Emisie hluku v dB(A) na 1 pW: 46 dB(A) na 1 pW Zariadenie na zabudovanie: nie Toto zariadenie je určené výlučne na skladovanie vína.


- Teplotný rozsah hornej zóny: 5 až 12 °C
- Teplotný rozsah spodnej zóny: 14 až 20 °C
- Dve pevne inštalovateľné odkladacie možnosti
- Podsvietené zobrazenie teploty v stupňoch Fahrenheita a Celzia
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Nízky prevádzkový hluk
- Doraz dverí: namontovateľné obojstranne
- Spôsob zabudovania: voľne stojaca
- Chladiaci prostriedok: R600a
- Príkon: 130 W
- Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
- 60 x 172 x 76 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 48,5 x 150 x 55 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 2 m
- Hmotnosť: cca 92 kg

Cena bez DPH: 1 090,82 eur

Chladiaca vinotéka Botella 450, 166 fliaš

Chladiaca vinotéka Botella 450, 166 fliaš

Vinotéka Klarstein Botella 450 je rafinované zariadenie, v ktorom možno umiestniť a vystaviť až do 166 fliaš vína. Vinotéka pôsobí so svojimi veľkými dvojitými, zasklenými panoramatickými dverami s kapacitou až 428 litrov vína nonšalantne a úspešne.  Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu sa toto zariadenie hodí na exponované umiestnenie v gastronomických prevádzkach, vinotékach a na bakchantských podujatiach všetkého druhu. S nastaviteľným rozsahom teplôt od 5 do 22 °C je adekvátne postarané o všetky druhy vína aj všetky preferencie a okrem toho je tu tiež možnosť naplniť chladničku inými nápojmi. Ovládanie prebieha cez dotykový ovládací panel s podsvieteným zobrazením teploty v stupňoch Fahrenheita alebo Celzia.  Vďaka zapínateľnému, bielemu LED osvetleniu interiéru sú skladované vína elegantne prezentované. Viacero poschodí. Zariadenie je dodávané so 16 elegantnými, vyberateľnými drevenými policami a okrem toho má pevne inštalovaný úložný priestor, ktorý umožňuje flexibilnú segmentáciu zásob vína a personálu barov rýchly prístup k rôznym vínam. Nie je skladovanie vína ako skladovanie vína.  Chuť vína ovplyvňuje mnoho faktorov – dva dôležité faktory pritom predstavujú teplota chladenia a skladovanie.  Červené víno sa servíruje spravidla v rozmedzí teploty medzi 12 – 18 °C, zatiaľ čo biele a perlivé vína o pár stupňov chladnejšie. Toto zariadenie je určené výlučne na skladovanie vína.


- teplotný rozsah: 5 až 22 °C
- druh zabudovania: voľne stojaca
- zobrazenie teploty
- záves dvier namontovateľný obojstranne
- výškovo nastaviteľné nožičky
- vzadu uloženie kábla
- chladiaci prostriedok: 600a
- výkon: 185 W
- napájanie: AC 220 – 240 V, 50 – 60 Hz
- 59,5 x 176 x 68 cm (Š x V x H)
- vnútorné rozmery: 51 x 158 x 52,5 cm (Š x V x H)
- dĺžka kábla: cca 1,77 m
- hmotnosť: cca 102 kg

Cena bez DPH: 1 181,73 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla Grande, 165 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla Grande, 165 fliaš

Hodnotný dizajn a farebná prezentácia: chladiaca vinotéka Klarstein Vinovilla Grande hrdo ukáže, čo obsahuje! Chladnička predstavuje výbornú voľbu pre všetkých vášnivých milovníkov vína, bary alebo na cateringy, kde sa kladie dôraz aj na štýlovú prezentáciu. Popri moderných sklených dvierkach triumfuje vinotéka aj svojím vnútorným LED osvetlením v troch farbách. Tak vhodne osvieti miestnosti a kuchyne atmosférickým svetlom - vitajte v profesionálnej lige skladovania vína!

Chladiaca vinotéka Klarstein Vinovilla Grande ponúka svojím objemom 425 litrov priestor až na 165 vínových fliaš. Na 13 zásuvných policiach z bukového dreva čakajú fľaše vína na otvorenie pri vhodnej teplote. Dotykový ovládací panel s LCD displejom slúži na jednoduché nastavenie teploty v rozmedzí od 5 do 20 °C. Zároveň je možné kontrolovať aj vlhkosť vzduchu, aby korok nepoškodila pleseň ani prílišná suchosť. Prednosť vinotéka spočíva v bukovom nosníku na vínové poháre. Na nosník možno zavesiť až 24 pohárov na vychladenie na optimálnu teplotu - na najvyšší pôžitok z vína. Svojimi praktickými rozmermi je chladnička vhodná na voľné postavenie i vstavanie do kuchynskej jednotky. Dizajn vinotéky je mimoriadne elegantný: sklené dvierka s oceľovým rámom umožňujú pohľad dovnútra, ktorého obsah podčiarkuje aj vnútorné osvetlenie: štýlová biela na podávanie sektu, pokojná modrá pre nerušené chvíle a moderná červená na párty. Na tiché skladovanie je vinotéka vybavená antivibračným systémom.

Profesionálne skladovanie vína pre milovníkov vína a pôžitkárov: veľkoobjemová chladiaca vinotéka Vinovilla Grande od Klarsteinu ponúka štýlové skladovacie miesto pri ideálnej teplote pre rozličné druhy vína a sektu - v kuchyni, baroch alebo na akciách.- Objem: 425 litrov
- Miesto pre 165 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s rámom z nerezovej ocele
- 13 zásuvných políc z bukového dreva
- Nosník z bukového dreva pre max. 24 vínových pohárov
- Vnútorné osvetlenie v troch farbách: červená, modrá alebo biela
- Zarážka (zárubňa) dverí: vpravo (vymeniteľná strana, vrátane náhradnej zarážky)
- Teplotný rozsah: 5 do 20 °C
- Výstražný systém: akustický signál pri dvierkach otvorenýh dlhšie ako 5 minút
- Akustická výstraha aj pri: príliš nízkej/vysokej teplote alebo vlhkosti vzduchu
- Prevádzková hlučnosť: 47 dB
- Chladivo: R600a (kompresné chladenie)
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
- Rozmery (bez rúčky): cca 59,5 x 176 x 70 cm (ŠxVxH)
- Rozmery (s rúčkou): cca 59,5 x 176 x 75 cm (ŠxVxH)
- Potrebný priestor na vstavanie (najmenej): 60,5 x 182 x 73 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: cca 52 x 154 x 54 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 90 kg

Cena bez DPH: 1 181,73 eur

Chladiaca vinotéka Vinovilla Grande Duo, 165 fliaš

Chladiaca vinotéka Vinovilla Grande Duo, 165 fliaš

Hodnotný dizajn a farebná prezentácia: chladiaca vinotéka Klarstein Vinovilla Grande Duo hrdo ukáže, čo obsahuje! Chladnička predstavuje výbornú voľbu pre všetkých vášnivých milovníkov vína, bary alebo na cateringy, kde sa kladie dôraz aj na štýlovú prezentáciu. Popri moderných sklených dvierkach triumfuje vinotéka aj svojimi dvomi chladiacimi zónami s rozdielnymi teplotami a vnútorným LED osvetlením v troch farbách. Tak vhodne osvieti miestnosti a kuchyne atmosférickým svetlom - vitajte v profesionálnej lige skladovania vína!

Chladiaca vinotéka Klarstein Vinovilla Grande Duo ponúka svojím objemom 425 litrov priestor až na 165 vínových fliaš. Na 12 zásuvných policiach z bukového dreva čakajú fľaše vína na otvorenie pri vhodnej teplote. Dva dotykové ovládacie panely s LCD displejmi slúžia na jednoduché nastavenie teploty v rozmedzí od 5 do 12 °C v jednej zóne, od 12 do 20 °C v druhej. Zároveň je možné kontrolovať aj vlhkosť vzduchu, aby korok nepoškodila pleseň ani prílišná suchosť. Prednosť vinotéky spočíva v bukovom nosníku na vínové poháre. Na nosník možno zavesiť až 24 pohárov na vychladenie na optimálnu teplotu - na najvyšší pôžitok z vína. Svojimi praktickými rozmermi je chladnička vhodná na voľné postavenie i vstavanie do kuchynskej jednotky. Dizajn vinotéky je mimoriadne elegantný: sklené dvierka s oceľovým rámom umožňujú pohľad dovnútra, ktorého obsah podčiarkuje aj vnútorné osvetlenie: štýlová biela na podávanie sektu, pokojná modrá pre nerušené chvíle a moderná červená na párty. Na tiché skladovanie je vinotéka vybavená antivibračným systémom.

Profesionálne skladovanie vína pre milovníkov vína a pôžitkárov: veľkoobjemová chladiaca vinotéka Vinovilla Grande Duo od Klarsteinu ponúka štýlové skladovacie miesto pri ideálnej teplote pre rozličné druhy vína a sektu - v kuchyni, baroch alebo na akciách.
Popis:
- Perfektná prezentácia: chladiaca vinotéka so sklenými dverami, oceľovým rámom a trojfarebným osvetlením v červenej, modrej alebo bielej farbe - vhodné pre každú príležitosť
- Vychladené poháre: nosník na poháre z bukového dreva na priame vychladenie až do 24 pohárov
- Flexibilné použitie: voľné postavenie alebo vstavanie do kuchynskej jednotky
- Prémiové skladovanie: dve chladiace zóny so samostatným ovládaním, antivibračný systém, možnosť kontroly vlhkosti vzduchu
- Jednoduché ovládanie: dotykový ovládací panel s LCD displejom na nastavenie teploty a svetla
- Objemná: vnútorný objem 425 litrov pre 165 vínových fliaš na 12 policiach z bukového dreva Technické údaje:

- Objem: 425 litrov
- Miesto pre 165 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s rámom z nerezovej ocele
- 12 zásuvných políc z bukového dreva
- Nosník z bukového dreva pre max. 24 vínových pohárov
- Vnútorné osvetlenie v troch farbách: červená, modrá alebo biela
- Zarážka (zárubňa) dverí: vpravo (vymeniteľná strana, vrátane náhradnej zarážky)
- Teplotné rozmedzie hornej zóny: 5 do 12 °C
- Teplotné rozmedzie spodnej zóny: 12 do 20 °C
- Výstražný systém: akustický signál pri dvierkach otvorených dlhšie ako 5 minút
- Akustická výstraha aj pri: príliš nízkej/vysokej teplote alebo vlhkosti vzduchu
- Prevádzková hlučnosť: 49 dB
- Chladivo: R600a (kompresné chladenie)
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz Rozmery:

- Rozmery (bez rúčky): cca 59,5 x 176 x 70 cm (ŠxVxH)
- Rozmery (s rúčkou): cca 59,5 x 176 x 75 cm (ŠxVxH)
- Potrebný priestor na vstavanie (najmenej): 60,5 x 182 x 73 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej zóny: cca 52 x 80 x 54 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery dolnej zóny: cca 52 x 75 x 54 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 95 kg Obsah zásielky:

- 1 x chladiaca vinotéka
- 12 x zásuvná polica z dreva
- 1 x nosník na vínové poháre
- Návod na použitie


- Objem: 425 litrov
- Miesto pre 165 fliaš (0,75 l)
- Sklené dvierka s rámom z nerezovej ocele
- 12 zásuvných políc z bukového dreva
- Nosník z bukového dreva pre max. 24 vínových pohárov
- Vnútorné osvetlenie v troch farbách: červená, modrá alebo biela
- Zarážka (zárubňa) dverí: vpravo (vymeniteľná strana, vrátane náhradnej zarážky)
- Teplotné rozmedzie hornej zóny: 5 do 12 °C
- Teplotné rozmedzie spodnej zóny: 12 do 20 °C
- Výstražný systém: akustický signál pri dvierkach otvorených dlhšie ako 5 minút
- Akustická výstraha aj pri: príliš nízkej/vysokej teplote alebo vlhkosti vzduchu
- Prevádzková hlučnosť: 49 dB
- Chladivo: R600a (kompresné chladenie)
- Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
- Rozmery (bez rúčky): cca 59,5 x 176 x 70 cm (ŠxVxH)
- Rozmery (s rúčkou): cca 59,5 x 176 x 75 cm (ŠxVxH)
- Potrebný priestor na vstavanie (najmenej): 60,5 x 182 x 73 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery hornej zóny: cca 52 x 80 x 54 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery dolnej zóny: cca 52 x 75 x 54 cm (ŠxVxH)
- Dĺžka napájacieho kábla: cca 200 cm
- Hmotnosť: cca 95 kg

Cena bez DPH: 1 263,55 eur

Chladiaca vinotéka Botella 210 S, 210 fliaš

Chladiaca vinotéka Botella 210 S, 210 fliaš

Veľa miesta a vysoká prehľadnosť: Chladiaca vinotéka Klarstein Botella 210 S je obrom, pokiaľ ide o skladovanie a chladenie vína. Navyše presvedčuje aj svojím výzorom - prednými dvierkami z brúsenej ušľachtilej ocele.

Najlepšie podmienky pre skladovanie a chladenie vína: Vinotéka Klarstein Botella 210 S je expert na veľké zbierky vín, vhodná do reštaurácií a barov. Vďaka úžitkovému objemu 558 litrov, ktorý ponúka možnosť skladovania až 210 fliaš s objemom 0,75 l súčasne, si nájde vinotéka svoje miesto na veľkých vínnych podujatiach. Na veľkom displeji vo vnútri vinotéky sa jednoducho nastaví teplota v rozmedzí od 5 do 22 °C, čiže tá správna teplota pre biele, červené, ružové i šumivé vína. Víno sa tak vychladí na optimálnu teplotu, ktorá umožňuje plné rozvinutie jeho arómy. Strieborné dvierka z brúsenej ušľachtilej ocele prepožičiavajú vinotéke punc luxusnosti: Skrátka reprezentatívne skladovanie hodnotných vín. 17 zásuvných políc zabezpečujú individuálne a prehľadné uloženie fliaš.

Gigant usporiadanosti: Chladiaca vinotéka Klarstein Botella 210 S ponúka dostatok priestoru na skladovanie veľkého sortimentu vín.


- Displej s ON/OFF spínačom
- Spínač svetla
- Ukazovateľ teploty
- Napájací (sieťový) kábel s dĺžkou 2 m
- 17 kovových zásuvných políc ošetrených práškovou farbou na prehľadné skladovanie
- Nastaviteľné stojanové nožičky na vyrovnanie prípadných nerovností
- Zárubňa dverí napravo
- Meniteľná zárubňa
- Napájanie: 220-240 V/50-60 Hz
- Vonkajšie rozmery: cca 70 x 181 x 68 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: cca 62 x 165 x 54 cm (ŠxVxH)
- Rozmery zásuvnej police: cca 58,5 x 52 cm (ŠxH)
- Hmotnosť: cca 128 kg

Cena bez DPH: 1 454,45 eur

Chladiaca vinotéka Botella Cura, 224 fliaš

Chladiaca vinotéka Botella Cura, 224 fliaš

Veľa priestoru a vysoká prehľadnosť: Klarstein Botella Cura chladnička na víno je gigantom čo sa týka skladovania vína a udržiavania jeho správnej teploty. Je perfektnou chladničkou na dlhodobé skladovanie vínnych fliaš. Presvedčí aj svojím zovňajškom s elegantnými čiernymi kovovými dverami v štýlovom dizajne.Chladnička na víno  ponúka tie najlepšie podmienky na skladovanie vína pri optimálnych teplotách a vynikajúco sa hodí na veľké zbierky vína, do reštaurácií a barových prevádzok. Vďaka úžitkovému objemu 558 l ponúka priestor pre až 224 fliaš vína. Tú správnu teplotu pre biele, červené, ružové alebo šumivé víno zvolíte a nastavíte jednoducho na displeji vo vnútri chladničky v rozmedzí 5 do 22 °C. Každé víno bude mať  pri podávaní garantovane tú správnu teplotu a môže plne ukázať svoju chuť. O prehľadnosť sa postará 17 poličiek z kovu s dreveným predkom, na ktorých prehľadne roztriedite Vaše vínne fľaše.Skladovanie je vďaka zabudovanému teplovzdušnému ventilátoru možné aj v studenej pivnici. Zabudovaný uhlíkový filter sa postará o optimálne vnútorné prostredie a odstráni zápachy. Tým je garantované, že fľaše sú uskladnené čo možno najlepšie. Masívne kovové dvere dodatočne ponúkajú ochranu pred svetlom. Chladnička na víno je pritom nanajvýš energeticky úsporná vďaka energetickej triede A.Poriadkový gigant: v chladničke Botella Cura od spoločnosti Klarstein si nájde miesto aj rozsiahlejší vínny sortiment.


- teplotný rozsah:  5 - 22 °C
- úžitkový objem: 558 l
- počet fliaš: 224
- druh inštalácie: voľne stojaca
- chladiace zóny: 1
- 17 poličiek z kovu a dreva
- energetická spotreba: 153 Kw/h
- vznik hluku: 41 dB(A)
- energetická trieda A
- napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz
- vonkajšie rozmery: cca 70 x 181 x 68 cm (ŠxVxH)
- vnútorné rozmery: cca 62 x 165 x 54 cm (ŠxVxH)
- rozmery poličiek: cca 58,5 x 52 cm
- dĺžka sieťového kábla: 200 cm
- hmotnosť: cca 115 kg

Cena bez DPH: 1 545,36 eur

Chladiaca vinotéka Botella 300S, 303 fliaš

Chladiaca vinotéka Botella 300S, 303 fliaš

Chladnička na víno Klarstein Botella 300S je rafinované zariadenie, v ktorom možno umiestniť a vystaviť až do 303 fliaš s vínom. Chladnička na víno pôsobí so svojimi veľkými dvojitými panoramatickými dverami pre objem 642 litrov nonšalantne a úspešne. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí pre exponované umiestnenie v gastronomických prevádzkach, vinotékach a bakchantských podujatiach všetkého druhu. S nastaviteľným rozsahom teplôt od 5 do 20 °C je adekvátne postarané o všetky typy vín a všetky preferencie a je tu tiež možnosť zaplniť chladničku aj inými nápojmi. Ovládanie prebieha pomocou dotykového panela so zobrazením teploty v stupňoch Fahrenheita alebo Celzia. Vďaka zapínateľnému bielemu LED osvetleniu interiéru sú vína elegantne prezentované. Zariadenie je dodávané s 18 elegantnými, vyberateľnými drevenými policami a tiež má pevný úložný priestor, ktorý umožňuje flexibilnú segmentáciu zásob vína a barmanom rýchly prístup k rôznym vínam. Nie je skladovanie vína ako skladovanie vína. Chuť vína ovplyvňuje veľa faktorov - dva dôležité faktory pritom predstavujú teplota chladenia a skladovanie. Červené víno sa servíruje spravidla v rozmedzí teploty medzi 12- 18 °C, zatiaľ čo biele a perlivé vína o pár stupňov chladnejšie. Povinné údaje podľa nariadenia o označovaní spotreby energie v súvislosti s delegovanou vyhláškou komisie (EÚ) číslo 1060/2010: Ochranná značka dodávateľa: Klarstein Značka modelu dodávateľa: 10029783 Kategória chladiaceho modelu spotrebiča pre domácnosť: 2 (chladnička s pivničnou zónou, priečinkom - chladiaca jednotka a chladnička na víno) Trieda energetickej účinnosti: A Ročná spotreba energie (AEc) v kWh/rok: Spotreba energie 188 kWh/rok, založená na výsledkoch normalizovanej skúšky po dobu 24 hodín. Skutočná spotreba závisí od použitia a umiestnenia zariadenia. Menovitá kapacita (počet štandardných fliaš 0,75 l, ktoré možno uskladniť v zariadení): 303 fliaš (pri 270 litroch kapacity) Najnižšia skladovacia teplota priečinku na víno v stupňoch Celzia: 5 °C Nezamŕzajúca: odpadá, zariadenie bez nezamŕzajúceho systému Čas vzostupu teploty/Skladovací čas pri poruche v hodinách: odpadá Chladiaca kapacita v kg/24h: odpadá Klimatická trieda: SN/N/ST/T (Toto zariadenie je určené pre prevádzku pri okolitej teplote medzi 10 °C a 43 °C.) Emisie hluku v dB(A) na 1 pW: 42 dB(A) na 1 pW Zariadenie na zabudovanie: nie Toto zariadenie je určené výlučne na skladovanie vína.


- Teplotný rozsah: 5-20 °C
- Montáž: voľne stojaca
- Zobrazenie teploty
- Pevne inštalovateľné odkladacie možnosti v spodnej časti
- Výškovo nastaviteľné nožičky
- Vzadu uloženie kábla
- Napájanie: AC 220-240 V, 50/60 Hz
- 64 x 202 x 76 cm (ŠxVxH)
- Vnútorné rozmery: 64 x 187 x 52 (ŠxVxH)
- Dĺžka kábla: cca 2 m
- Hmotnosť: cca 143 kg

Cena bez DPH: 2 272,64 eur

Chladiaca vinotéka Botella Trium, 268 fliaš

Chladiaca vinotéka Botella Trium, 268 fliaš

Trojzónová chladnička na víno Klarstein Botella Trium je gigantom, pokiaľ ide o reprezentatívne uskladnenie a reguláciu teploty vína. Predajňa sa pomaly plní, z kuchyne voňajú chutné jedlá a pre každého je pripravené perfektné víno - s optimálnou teplotou pitia v troch chladiacich zónach štýlovej vínnej chladničky Klarstein Botella Trium. Či už silné červené, ovocné ružové alebo obľúbené biele: Vďaka kapacite 617 litrov, čo stačí pre 268 0,75-litrových fliaš vína, sa skutočne vždy nájde niečo pre všetky chute a príležitosti. Na displeji možno oddelene nastaviť pre všetky tri teplotné zóny teplotu a vlhkosť vzduchu, a tak vytvoriť ideálne skladovacie podmienky. Tak môže víno zaručene rozvinúť svoju plnú chuť. Vďaka štýlovému osvetleniu interiéru a skleneným dverám s UV filtrom sú fľaše vína uskladnené stále reprezentatívne bez poškodenia svetlom. Vonkajší vzhľad 3-zónovej chladničky na víno Klarstein Botella Trium z brúsenej ušľachtilej ocele zaručuje luxusný dizajn. Dverný zámok sa okrem toho postará o bezpečné skladovanie: Prístup tu majú len experti. V chladničke na víno Klarstein Botella Trium nájde každé víno správne skladovanie a teplotu podávania.


- Displej s tlačidlom ON/OFF
- Funkčné tlačidlo pre nastavenie jednej teploty, ​​dvojakej a trojakej teploty
- Tlačidlo pre svetlo
- Tlačidlo zablokovania
- Zobrazenie teploty a vlhkosti vzduchu v každej z troch chladiacich zón
- 2 m dlhý sieťový kábel
- Plnenie v jednom rade alebo dvojrade
- Nastaviteľné nohy pre vyrovnanie prípadných šikmých plôch
- Funkcia automatického odmrazovania súčasne zabezpečuje vyváženú vlhkosť vzduchu vo vnútri
- Napájanie: 220-240 V~/50-60 Hz
- Rozmery: cca 75 x 200 x 72 cm (ŠxVxH)
- Hmotnosť: cca 153 kg

Cena bez DPH: 2 818,09 eur

zatvoriť

Napíšte nám, ochotne poradíme s výberom:

Copyright © vitriny.sk @ REMOS spol. s r.o. 2003 - 2020

Produkt bol pridaný do košíka

Objednávky nad 150 EUR bez DPH - DOPRAVA ZADARMO!

zatvoriť
Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše
zatvoriť
Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše
zatvoriť
Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše
zatvoriť
Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše
zatvoriť
Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše
zatvoriť
Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše
zatvoriť
Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše
zatvoriť
Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše
zatvoriť
Chladnička na nápoje Frosty, 4 fľaše